نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

طی شش ماه گذشته پدر نوروزی برغم ناتوانی و کهولت سن بواسطه نوه خودش مهندس مهرداد نوروزی فعالتر از قبل درخشش و تلالو داشته است. انبوه نامه و عکس و فیلم و کلیپ ازخودش درست کرد و در معرض دیدگان درفضای مجازی به نمایش گذاشت.

محمد جواد نوروزی در فرقه رجوی گرفتار و زندانی شده است

هیچوقت ازخاطرم نمی رود که ده سال پیش اولین باربا آقای محمد نقی نوروزی پدر محمد جواد نوروزی عضو اسیر و گرفتار در فرقه رجوی در دفتر انجمن نجات ملاقات و دیدار حضوری داشتم. آنوقت ایشان خیلی سرحال و سرزنده و سالم وتندرست بودند و پر انرژی بدنبال رهایی دلبندش رنج سفر به عراق نا امن و تحصن در مقابل اسارتگاه اشرف را به  جان خریده بودند.
با لهجه شیرین گیلکی برایم تعریف میکرد که سه سال قبلتر توانسته بودند برای اولین بار و آخرین بار عزیزش را به اتفاق همسرشان درآغوش بفشارند وتاکید داشت که ازمحمد جواد قول اکید گرفته بود که بزودی زود با ترک رجویها به خاک وطن وخانه وکاشانه خود بازخواهد گشت .
پدر بزرگوارمان متعاقب آن واقعه شیرین زندگی اش بمنظور رهایی جگرگوشه اش از اسارت رجوی ارتباط فعال و اکتیوی با دفترانجمن نجات گیلان برقرارکرد وفعالیتهای چشم گیر و تحسین برانگیزی را از سر گذراند.
یک روز به نزدم آمدند و با اشک و آه فرمودند همسرم درغم وفراق محمد جواد دارفانی را چشم انتظار وداع گفتند وآخرین وصیت شان به من این بود که محمد جواد را فراموش نکنم وکاری کنم که محمد جواد به وطن خود برگردد و چندسالی که عمرش باقی مانده است بتواند در کنار تو و سایر فرزندانم زندگی خوشی داشته باشد که درآنوقت روح من هم شاد وخندان خواهد شد.
طی ده سال گذشته دستکم هفته ای یکبار از روستای دافچاه از توابع رشت به نزدم در دفتر انجمن حضور می یافتند و برای هر نوع فعالیتی از جمله اعزام به عراق در راستای رهایی فرزندش پافشاری میکردند. بارها و بارها برای مجامع حقوق بشری و خاصه برای دلبندش نامه می نوشتند و استمداد می طلبیدند که بخشی از آن نیز در سایت نجات اطلاع رسانی شده است .


رجویها از شدت و حدت فعالیت کوهمرد گیلک نه تنها به رحم نیامدند تا محمد جواد بتواند ولو یک تماس تلفنی با بابایش داشته باشد و از نگرانی در آورد بلکه کینه توزانه و نابخردانه با کشاندن محمد جواد در بازار شام خود ( تلویزیون سیمای نفاق ) پسر را مقابل پدر به فحاشی واهانت گرفتند و برایش دیکته کردند که پدر از نیروی زبده قدس و از عوامل اداره اطلاعات است  و محمد جواد متاسفانه  در کسوت یک اسیر بی دفاع به تکرار آن می پرداخت !!.
دلم نیامد که پدر از این واقعه بیخبر بماند وعکس و تصویرفرزندش را نبیند. طی یک تماس تلفنی خبردارش کردم وبه برای دیدن تصویر ویدئویی به نزدم تشریف آوردند. پدربا درایت تحسین برانگیزش خیالم را ازبابت هرتوضیحی راحت کرد وگفت " یقینا فعالیتم به خال خورد. ببین یک تنه رجوی را رسوا کردم تا درپس پرده به جنگم بیاید و از زبان فرزندم علیه من موضع بگیرد وفحاشی کند ولاطائلات ببافد".
آنگاه به صفحه جادویی مانیتورکامپیوترم خیره شد ورویت چهره جگرگوشه اش را انتظارمی کشید. بخدا قسم صدای تپش قلبش را می شنیدم واشک درچشمانم امانم نمی داد. بالاخره چهره محمد جواد اغفال شده هویدا شد و پدرازشدت هیجان به بوسیدن صورت محمد جواد ازپشت صفحه مانیتورادامه میداد و بشدت می گریست . عاشقانه درآغوشش گرفتم تا اندک آرام بگیرد. فیلم دودقیقه ای فرزندش را چندباره به تماشا نشست وآنگاه روی صندلی نشست وبه نوشتن نامه ای دیگربرای عشقش پرداخت .
طی شش ماه گذشته پدر نوروزی برغم ناتوانی و کهولت سن بواسطه نوه خودش مهندس فعالتر از قبل درخشش و تلالو داشته است. انبوه نامه و عکس و فیلم و کلیپ ازخودش درست کرد و در معرض دیدگان درفضای مجازی به نمایش گذاشت.


مهرداد نوروزی


رجوی اینبار دیوانه وار و افسارگسیخته در فضای مجازی پاچه مهندس که خود فارغ التحصیل مقطع کارشناسی محیط زیست و کامیپیوتر هستند را گرفته است . این مهندس ما پر انرژی بدنبال تحقق آرزوی بابا بزرگ یعنی رهایی محمد جواد ازاسارت رجویها است و برغم شیطان سازی رجویها علیه خودشان آرام و قرار ندارد و کوتاه بیا از معرکه نیستند و به بهانه رهایی عمویش تمامیت اندیشه فرقه گرایانه رجوی را به چالش کشیده است .
به امید رهایی محمد جواد و محمد جوادهای دیگراز اسارت رجوی خائن و وطن فروش.
پوراحمد

منبع: انجمن نجات مرکز گیلان
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵


 
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  آرشیو 95،  تهران،  خانواده،  استان ها،  نوید نیوز،  اخبار روز،  لیبرت نیوز،  جداشدگان از فرقه رجوی،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: محمد جواد نوروزی، فرقه رجوی، محمد نقی نوروزی، لیبرتی، زندان، انجمن نجات،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی