نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 30 خرداد 1395
استقبال سیاسی- تبلیغاتی مریم رجوی در حمله و هجوم داعش به خاک عراق و سوریه فراموش شدنی نیست. مبارزان انقلابی (گروه تروریستی داعش) از چنان حمایت سیاسی، تبلیغاتی، نظامی، تعریف و تمجیدی برخوردار شدند که مثل و مانندش را در هیچ کجای دنیا ندیده بودند.

نوید رهایی
دخالت و کارشکنی رجوی در عراق و لیبرتی

فرقه تروریستی رجوی در اوج درماندگی، غرق در بحران و بن بست، بیهوده دست و پا می زند، از شاخی به شاخی می پرد، هر روز ارباب عوض می کند، ولی درد بی درمان رجوی با مزدوری برای عرب و عجم دوا نمی شود. روزگاری این فرقه مافیایی، مجاهد و مبارز انقلابی نام داشت، ولی امروز به مزدور بازار مشترک، جاسوس چند منظوره، تروریست و مشوق تروریست تغییر كاربری داده است، این انحراف و ابتذال دستاورد رهبرانی بی صلاحیت و منحرف است.
مسعود و مریم رجوی به کنترل از راه دور فرقه مشغولند، سه چهار هزار نفر را در عراق و اروپا اسیر و گرفتار مناسبات خشک فرقه ای کرده اند. حداقل حقوق بشر را از آنان دریغ می نمایند، خودشان در جای امن به خوشگذرانی مشغولند، بردگان در بند و گرفتار را در شنزارهای عراق زندانی کرده اند.

جایگاه رجوی در اوضاع داخلی عراق نیز کاملاً مشخص و معلوم است، تروریست های پیر و فرسوده به مشاوره و مستشاری گروههای تروریستی روی آورده اند. استقبال سیاسی- تبلیغاتی مریم رجوی در حمله و هجوم داعش به خاک عراق و سوریه فراموش شدنی نیست. مبارزان انقلابی (گروه تروریستی داعش) از چنان حمایت سیاسی، تبلیغاتی، نظامی، تعریف و تمجیدی برخوردار شدند که مثل و مانندش را در هیچ کجای دنیا ندیده بودند. رجوی خواب سقوط دولت و حاکمیت عراق و سوریه و بازگشت رژیم بعثی عراق، اشغال مجدد اردوگاه اشرف را می دید، ولی تیرش به سنگ شد، تسلیم مردم عراق شد و طعم تلخ اخراج را چشید.

بیش از یك دهه است كه دخالت رجوی در امور دولت عراق (عراق ستیزی) علناً صورت می گیرد. رجوی به امید پیروزی داعش و البغدادی روند انتقال ساکنان لیبرتی به آلبانی را با مشکل و کندی روبرو کرد. می بینیم طی 3 سال گذشته كمتر از 1000 نفر از ساکنان لیبرتی توانسته اند از عراق خارج شوند. اگر رجوی در روند انتقال ساكنان اشرف و لیبرتی، سنگ اندازی نمی کرد تاكنون رانده شدگان اشرف و ساكنان لیبرتی و اسرای فرقه تعیین تکلیف شده بودند ولی تروریست بد اصل و نسب، پیوسته سد راه رهایی، آزادی و نجات ساکنان لیبرتی و دیگر افراد فرقه در اروپا و آمریکا می شود.
رجوی از نقض حقوق بشر لذت می برد چون مبتلا به سادیسم و مردم آزاری است.

رجوی نه به خودی رحم می کند و نه به بیگانه، ظلم و ستمی که بر ساکنان لیبرتی روا می دارد، چند برابر آن را علیه مردم عراق مرتکب شده است. دیروز برای حمله و هجوم داعش کف می زد، هلهله می کرد، امروز در غم آزاد شدن فلوجه و سقوط قریب الوقوع موصل، شیون و زاری می کند. خائن روزگار، شریک دزد و رفیق قافله است.

رجوی، همکار و همیار داعش به چاپلوسی اربابان مشغول است. چون حزب باد ثبات سیاسی- اجتماعی ندارد، پیوسته رنگ عوض می کند، امروزش بد و بدتر از دیروز است و به فردایش امیدی نیست. برای ادامه ماندگاری در عراق، حاضر است داعش همه مردم عراق از شهر تا روستا را از دم تیغ بگذراند، ولی در عمل می بینیم که آرزوهای واهی رجوی عملی نشد، به همت و اتحاد مردم و ارتش عراق، مناطق اشغال شده عراق یکی بعد از دیگری آزاد می شوند. ورشکستگی تروریست های وابسته به رجوی کاملاً مشاهده می شود. شکی نیست پیروزی نیروهای عراقی بر گروه تروریستی داعش و بعثی تأثیر بدی بر آینده فرقه رجوی در منطقه دارد.
مردم عراق، رجوی را باعث و بانی ویرانی کشورشان می دانند.

پرونده سیاه
http://www.theblackfile.com

30خرداد 95


آخرین عناوینطبقه بندی: آرشیو 95،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  پرونده،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: دخالت و کارشکنی رجوی در عراق و لیبرتی، تروریست، رجوی، عراق، لیبرتی، نوید رهایی، پرونده،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی