نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 31 خرداد 1395
بازار مریم قجر شلوغ و گرم است، از صبح تا شب مشغول پرو لباس، گریم صورت، رنگرزی، تمرین عشوه و لبخند و نگاه و دادن هدایا به بازنشستگان آمریکایی و اروپایی است. به اندازه پیرزن دم بختی که پا در رکاب ماشین عروس دارد، سرش شلوغ و دستش بند است. به تب و تاب افتاده که ویلپنت امسال را چگونه بر پا و اجرا کند ...
فرقه رجوی همه ساله به مناسبت سالروز سی خرداد 60، سرآغاز خشونت و خیانتش به میهن، اقدام به برپایی شو تفریحی- تبلیغاتی ویلپنت پاریس می کند که امسال با توجه به ماه رمضان، ویلپنت پارتی رجوی به تعویق افتاده است (شنبه 19 تیر- 9 جولای 2016). دلیل عقب افتادن شوی مریم رجوی از پیش معلوم و مشخص است، زیرا پذیرایی از شرکت کنندگان با انواع مشروبات الکلی آن هم در ماه رمضان، جلوی دید و دوربین خبرنگاران و شرکت کنندگان به تشدید رسوایی و بدنامی سران فرقه می انجامد، ولی اگر بعد از رمضان عکس و فیلمی از مریم پارتی به بیرون درز کند و شرکت کنندگان مست و مدهوش را رسانه ای کنند، مهم نیست. سالهای گذشته شاهد عربده کشی هواداران اجاره ای و مجاهد نمایان کرایه ای بودیم که در قبال حضور در سالن ویلپنت، کف زدن و هورا کشیدن برای مریم، می خوردند و نعره می کشیدند. فرهنگ غرب همین است، در جشن و مهمانی ها نوشیدنی حرام چاشنی محفل است، لذا بساط مریم نیز باید همرنگ دیگران و فرهنگ صاحبخانه باشد.

کارتن خواب های پاریس و حومه، پناهجویان عرب و افغانی تا دانشجویان لهستانی، هوادار نمایانی که در ازای دو سه روز پاریس گردی و سفر تفریحی با امکانات ویژه، ناخواسته سیاهی لشگر شوی مریم رجوی می شوند. اتباع کشورهای آفریقایی از سومالی تا بورکینافاسو در برای خوردن یک پرس ساندیس و ساندویج، چند پلاكارد مسعود در دست می گیرند و کاور زرد می پوشند، برای مریم رجوی کف می زنند و سوت بارانش می کنند، دنیای تبلیغات فریبنده همین است، آنها نمی دانند رجوی کیست و چه اهداف شومی در سر دارد، با تروریست بودنش هم کاری ندارند، شرکت کنندگان شوی ویلپنت آمده اند تا خستگی چند ماهه کار و تحصیل را از تن به در کنند و خوش باشند.

دیپلمات های بازنشسته، پارلمانترهای از رده خارج شده و خسته که سالها پیش با سیاست خداحافظی کرده اند، اکنون نان پست و مقام گذشته اشان را می خورند و به میوه چینی مشغولند، به خدمت فرقه رجوی درآمده اند تا در مراسم ویلپنت شرکت و چند دقیقه سخنرانی کنند، می دانیم برای هر دقیقه سخنرانی چند هزار دلار به جیب می زنند، خلاصه از عام تا خاص آمده اند تا مبلغی از دینار و دلارهای باد آورده مریم رجوی را که معلوم نیست از کدامین منابع ضد ایرانی بدست آورده اند، سهم خود کنند.

بازار مریم قجر شلوغ و گرم است، از صبح تا شب مشغول پرو لباس، گریم صورت، رنگرزی، تمرین عشوه و لبخند و نگاه و دادن هدایا به بازنشستگان آمریکایی و اروپایی است. به اندازه پیرزن دم بختی که پا در رکاب ماشین عروس دارد، سرش شلوغ و دستش بند است. به تب و تاب افتاده که ویلپنت امسال را چگونه بر پا و اجرا کند، از طرفی حضور فعال جداشدگان فرقه، فعالان سیاسی فرانسه و اروپا که به موازات شوی ویلپنت به افشاگری و روشنگری ماهیت تروریستی فرقه رجوی می پردازند. آرامش و قرار را از رجوی ربوده و شیرینی دیدار با هواداران اجاره ای را بر کامش تلخ و ناگوار کرده اند، کاری هم نمی تواند بکند، جداشدگان همچون سایه، در کنارش و حتی در داخل سالن ویلپنت خواهند بود تا عکس و فیلم و مدرک جمع و خوراک تبلیغاتی تهیه کنند. ویلپنت شوی مکاره ای با خرج و هزینه فرقه رجوی، ولی به نفع و فایده دیگران است. نفوذی ها در صف شرکت کنندگان و چند قدمی مریم قجر خواهند بود، تا از نزدیک اوج انزوا، انحراف، ذلت و خواری اش را نظاره گر باشند. آنچه مهم است حضور رنگین پوستان غیرایرانی و حامیان کرایه ای در اطراف رجوی است.
ویلپنت یک شوی تبلیغاتی کاملاً خارجی است که نتیجه چند دهه ایران ستیزی، مردم گریزی، خودفروشی، جاسوسی و خیانت فرقه تروریستی رجوی است.
نوید رهایی
31 خرداد 95
طبقه بندی: آرشیو 95،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  فرانسه،  پرونده، 
برچسب ها: نگاهی به ویلپنت پارتی رجوی (9 جولای 2016)، ویلپنت، نوید رهایی، رجوی، سی خرداد،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی