نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 2 تیر 1395
راما یاد در کنار مریم رجوی
راما یاد در کنار مریم رجوی(نفر سمت چپ)

راما یاد سنگالی الاصل  ازجمله افراد حزب محافظه‌کار فرانسه است که ضمن همکاری با اسرائیل از بانیان رسمی شدن ازدواج هم‌جنس‌بازان در فرانسه بوده است.
گزارش ویژه دیده بان
رابط مثلث "منافقین،داعش و سعودی ها" کیست؟    


یکی از نکات مهم در بررسی فعالیت‌های گروهک تروریستی منافقین در اروپا،حضور پررنگ در محافلی است که رژیم صهیونیستی حضور و نفوذ جدی در آنجا داشته و به‌عنوان راه برنده امور منافقین به‌حساب می‌آید.

احزاب محافظه‌کار در فرانسه و انگلیس ازجمله محافلی هستند که ضمن نفوذ جدی صهیونیست‌ها در آن، همواره در برهه‌های مختلف از منافقین حمایت کرده‌اند.دولت نیکلای سارکوزی و دیوید کامرون ا ازجمله نمونه‌های بارز این مسئله هستند.

حال آنچه مدنظر است، عناصری در ساختار سیاسی اروپا است که مزدور تقویت گروهک‌های تروریستی‌ای همچون منافقین بوده و البته اقدامات خود را درازای دریافت رشوه‌های کلانی از منافقین صورت می‌دهند.

طی ماه اخیر یکی از سیاستمداران زن فرانسوی که از چند سال گذشته از دولت این کشور اخراج شده است،ضمن حضور در جلسات نمایشی منافقین،به‌عنوان رابط دریافت بودجه‌های کلان از عربستان سعودی به سازمان نفاق، در راستای تعامل منافقین با گروهک‌های تکفیری در عراق و سوریه و جاسوسی برای ایشان بوده است.

 راما یاد در کنار مریم رجوی

راما یاد در کنار مریم رجوی(نفر سمت چپ)

 راما یاد سنگالی الاصل است که به‌عنوان یک سیاستمدار فرانسوی محافظه‌کار دولت فرانسه از سال 2007 تا سال 2010 به‌عنوان وزیر مشاور امور خارجه حقوق بشر و وزیر مشاور ورزش فعالیت داشته است.

وی از جمله افراد حزب محافظه‌کار فرانسه است که ضمن همکاری با اسرائیل از بانیان رسمی شدن ازدواج هم‌جنس‌بازان در فرانسه بوده است.

حمایت افرادی همچون وی از رژیم صهیونیستی به نحوی است که طی سال گذشته که شهروندان اروپایی کمپین‌هایی را برای تحریم کالاهای صهیونیستی ایجاد نمودند، جلسات مکرری را برای رفع این مشکل صهیونیست‌ها در فرانسه ترتیب دادند.

وی پس از به راه افتادن غائله سوریه توسط تکفیری‌ها ازجمله افرادی بود که به مداخله نظامی فرانسه در سوریه تأکید داشت.

آنچه در تعامل وی با منافقین مشهود است، خط دهی منافقین به راما یاد برای همراهی با برنامه‌های سایر گروه‌های ضدانقلاب و جاسوس‌های نشان دارد ایشان است.

 گفتنی است رزمندگان جبهه مقاومت در ماه های اخیر تاکید داشته اند که هنگام رصد بی سیم های عناصر داعش در مناطق درگیری سوریه و عراق،مکرر با شنیدن صدای عده ای مواجه شدند که بصورت فارسی و با لهجه های مختلف مکالمه می کردند.این مسئله حاصل همان بودجه هایی است که توسط رژیم سعودی به گروهک تروریستی منافقین منتقل شده است.

دیده بان
2 تیر 1395


آخرین عناوین

 طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  آرشیو 95، 
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی