نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

راما یاد سنگالی الاصل، سیاستمدار اخراجی دولت فرانسه، ضمن حضور در جلسات نمایشی منافقین، به‌ عنوان رابط دریافت بودجه‌ های کلان از عربستان سعودی به سازمان نفاق، در راستای تعامل منافقین با گروهک ‌های تکفیری در عراق و سوریه و جاسوسی برای ایشان بوده است...


راما یاد سنگالی، رابط فرقه رجوی با اربابان تروریسم
تاریخ انتشار: 1395/4/3

کی از نکات مهم در بررسی فعالیت‌ های فرقه تروریستی رجوی (منافقین) در اروپا، حضور پررنگ در محافلی است که رژیم صهیونیستی حضور و نفوذ جدی در آنجا داشته و به‌عنوان راه برنده امور منافقین به‌ حساب می‌آید.

احزاب محافظه ‌کار در فرانسه و انگلیس ازجمله محافلی هستند که ضمن نفوذ جدی صهیونیست‌ ها در آن، همواره در برهه های مختلف از منافقین حمایت کرده ‌اند. دولت نیکلای سارکوزی و دیوید کامرون از جمله نمونه‌ های بارز این مسئله هستند.

حال آنچه مدنظر است، عناصری در ساختار سیاسی اروپا است که مزدور تقویت گروهک‌ های تروریستی همچون منافقین بوده و البته اقدامات خود را درازای دریافت رشوه‌ های کلانی از منافقین صورت می‌ دهند.

طی ماه اخیر یکی از سیاستمداران زن فرانسوی که از چند سال گذشته از دولت این کشور اخراج شده است، ضمن حضور در جلسات نمایشی منافقین، به‌عنوان رابط دریافت بودجه ‌های کلان از عربستان سعودی به سازمان نفاق، در راستای تعامل منافقین با گروهک‌ های تکفیری در عراق و سوریه و جاسوسی برای ایشان بوده است.

« راما یاد سنگالی الاصل است که به ‌عنوان یک سیاستمدار فرانسوی محافظه‌ کار دولت فرانسه از سال 2007 تا سال 2010 به‌ عنوان وزیر مشاور امور خارجه حقوق بشر و وزیر مشاور ورزش فعالیت داشته است.
وی ازجمله افراد حزب محافظه ‌کار فرانسه است که ضمن همکاری با اسرائیل از بانیان رسمی شدن ازدواج همجنس ‌بازان در فرانسه بوده است.

حمایت افرادی همچون وی از رژیم صهیونیستی به نحوی است که طی سال گذشته که شهروندان اروپایی کمپین ‌هایی را برای تحریم کالاهای صهیونیستی ایجاد نمودند، جلسات مکرری را برای رفع این مشکل صهیونیست ‌ها در فرانسه ترتیب دادند.

وی پس از به راه افتادن غائله سوریه توسط تکفیری‌ها ازجمله افرادی بود که به مداخله نظامی فرانسه در سوریه تأکید داشت.

آنچه در تعامل وی با منافقین مشهود است، خط دهی منافقین به راما یاد برای همراهی با برنامه ‌های سایر گروه‌های ضدانقلاب و جاسوس ‌های نشان دار ایشان است.

گفتنی است رزمندگان جبهه مقاومت در ماه های اخیر تاکید داشته اند که هنگام رصد بی سیم های عناصر داعش در مناطق درگیری سوریه و عراق، مکرر با شنیدن صدای عده ای مواجه شدند که بصورت فارسی و با لهجه های مختلف مکالمه می کردند. این مسئله حاصل همان بودجه هایی است که توسط رژیم سعودی به گروهک تروریستی منافقین منتقل شده است.(دیده بان)

رجوی با تطمیع سیاست بازان اخراجی و بازنشسته، اهداف شوم و ایران ستیزی خود را به پیش می برد. با نگاهی به حمایت اربابان تروریسم از فرقه رجوی و حامیان مزدوری كه برای مشتی دلار در اطراف مریم پرسه می زنند می توان به پشت پرده ارتباط این فرقه خیانت پیشه با مثلث شوم تروریسم (رژیم آل سعود، رژیم صهیونیستی و گروه تروریستی داعش) پی برد.
پرونده سیاه

3 تیر 95

آخرین عناوین

طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  آشنایی با فرقه رجوی،  تروریست اروپایی (M K O)،  فرانسه،  پرونده،  اروپا ، فرقه مجاهدین،  ایران ستیزی،  حامیان اجاره ای رجوی،  حامیان اروپایی رجوی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: راما یاد سنگالی، رابط فرقه رجوی، اربابان تروریسم،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی