نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 3 تیر 1395
نادر کشتکار، وبلاگ کشتکار، بیست و دوم ژوئن ۲۰۱۶:… هفته گذشته یکی از بزرگترین طرحهای مشترک مزدوران فرقه رجوی با نیروهای تروریستی داعش که زیر نظر سازمان امنیت عربستان شکل گرفته است و هدف از آن انجام عملیات بمب گزاری در پنجاه نقطه شلوغ و پر رفت و آمد در خاک کشورمان بوده است،توسط نیروهای امنیتی ایران شناسایی شده و داغ این شکست را بر دل کور مزدوران …

به کوری چشم عربستان و وطن فروشان فرقه رجوی

 2016/06/22 by Iran Interlink

به کوری چشم عربستان و وطن فروشان فرقه رجوی

بیش از یک سال است که وهابیون و سلفی های عربستان با کمک بعضی دیگر از کشورهای منطقه تمام تلاششان را میکنند تا از

طریق بمب گذاری در کشورمان ضمن کشتار زنان و کودکان بیدفاع، باعث ایجاد رعب و وحشت در جامعه ایران شوند

تا کنون تلاش وهابیون عربستان با شکست همراه بوده و نیروهای امنیتی ایران موفق شدند این توطئه ها را شناسایی و منهدم کرده و همچنان مرزهای کشورمان را از دست اندازی تروریستهای تحت حمایت عربستان و متحدینش در کنترل کامل خود داشته باشند.

مزدوران و وطن فروشان فرقه رجوی که از هر تلاشی جهت به خاک و خون کشیدن ملت ایران در راستای توهم به قدرت رسیدن خودشان کوتاهی نمیکنند،با همکاری اطلاعاتی با نیروهای امنیتی دولت وهابی عربستان ،تمام تجربیات خود در زمان مزدوری برای صدام حسین در دوران جنگ ،ودر رابطه با عملیاتهای نفوذ به خاک کشورمان را از طریق عربستان به نیروهای تروریستی و مرتجع داعش منتقل میکنند.

اما به کوری چشم مزدوران فرقه رجوی و وهابیون عربستان تا کنون زنان و کودکان این آب و خاک علیرغم تمام تلاش وهمکاری این فرقه با وهابیون و سلفی ها که ملت بیگناه کشورمان را تنها به جرم عقیده و اعتقاد به تشیع واجب القتل میدانند،با شکست همراه بوده و مردم بیگناه کشورمان در امنیت بسر میبرند.

البته شکی نیست که مزدوران و وطن فروشان فرقه رجوی برای انجام عملیاتهای تروریستی در کشورمان همچنان به تلاش و همکاری با سلفی ها و وهابیون ادامه خواهند داد،اما اگر مزدوریشان در جنگ برای صدام وحزب بعث و به قتل رساندن سربازان ویا به اسارت گرفتن و تحویل آنها به صدامیان ،حاصلی جز نفرت عمیق مردم ایران و همچنین ذلت و تباهی چیزی برای آنها به ارمغان آورد، این مزدوری و وطن فروشی برای ارباب جدیدشان و تلاش و همکاری برای انجام بمب گذاری در کوچه و بازار نیز برای آنها حاصلی در پی خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاریها در هفته گذشته یکی از بزرگترین طرحهای مشترک مزدوران فرقه رجوی با نیروهای تروریستی داعش که زیر نظر سازمان امنیت عربستان شکل گرفته است ،و هدف از آن انجام عملیات بمب گزاری در پنجاه نقطه شلوغ و پر رفت و آمد در خاک کشورمان بوده است،توسط نیروهای امنیتی ایران شناسایی شده و داغ این شکست را بر دل کور مزدوران وطن فروش فرقه رجوی و وهابیون آدمکش تحت حمایت عربستان باقی گذاشتند.

اکنون سایتهای وابسته به فرقه رجوی که از شکست این طرحها به شدت سرخورده و عصبانی میباشند،خفه خون گرفته اند.اما همین سایتها و خبر پراکنی های فرقه رجوی چنانچه این اعمال تروریستی در خاک کشورمان به اجرا در می آمد و جان دهها تن از مردم بی گناه کشورمان را میگرفت،می دیدید که چگونه در کنار سایر سایتهای وابسته به داعش شروع به هلهله و شادی میکردند.

مردم ایران و جوانان این خاک بدانند که از نظر سر کردگان فرقه رجوی شما بدلیل همکاری و همراهی نکردن با این فرقه گناهکار و مستوجب مرگ هستید.این تفکر مسموم در بین مزدوران فرقه رجوی به دلیل سالها خیانت به کشور خود و مزدوری برای دشمنان ملت ایران به یک باور در بین این مزدوران تبدیل شده است.آنها بخوبی میدانند که مورد نفرت مردم ایران هستند ،آنها بازندگانی هستند که اکنون جز گرفتن انتقام شکستهایشان از مردم ایران به چیز دیگری دل خوش نمیکنند.

اشک تمساح آنها برای مردم ایران ودروغ و تظاهرشان به دوست داشتن و عشق ورزیدن به مردم کشورشان را در همراهی و همصدایی آنها با دشمنان قسم خورده مردم ایران میتوان دید ، آنها در سایتهایشان هنگام شادی دشمنان مردم ایران شادی میکنند و هنگام خشم دشمنان این ملت ،خشمگین میشوند. از کشته شدن چند سرباز ساده در مرزهای ایران و بدست تروریستهای داعشی و غیره که فرزندان همین خلق هستند شروع به پایکوبی میکنند و از شکست طرحهای تروریستی خشمگین شده و خفه خون میگیرند.کافیست سایتهای وابسته به فرقه رجوی را مروری سطحی کنید تا ببینید که چگونه با سایر سایتهای تروریستی و داعشی سیاستی یکسو را دنبال میکنند واین تشابهات خود بروشنی گواه این مدعاست،که آنها همان کینه ای را از ایرانی در دل دلرند که وهابی و سلفی دارد.

در پایان ضمن آرزوی سلامت و امنیت و سرافرازی برای مردم کشورم ایران،از خداوند متعال میخواهم تا همچنان آرزوها و طرحهای مشترک بین مزدوران فرقه رجوی و وهابیون و سلفی های عربستان را در جهت به خاک و خون کشیدن زنان ،مردان و کودکان کشورم را به داغ شکست و حسرت همراه کند.

نادر کشتکار

آلمان

3 تیر ماه 95طبقه بندی: افشاگری،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  جداشدگان از فرقه رجوی،  پرونده،  خیانت ،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: Saudi Mojahedin Khalq Terrorism، نادر کشتکار، عربستان، بمب گذاری، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی