نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 4 تیر 1395
محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، بیست و چهارم ژوئن ۲۰۱۶:… این ساختمان در نگاه اول شاید فکرکنید یک خوابگاه دانشجوئی دخترانه در کشورهای اسلامی که مسئولینش مجبور شده اند برای حفظ شئونات اسلامی درب وپنجره های ان را بپوشانند ! اشتباه نکنید اینجا ساختمان وابسته به ناسا هم نیست . ساختمان امنیتی یک مملکت هم نیست ! این ساختمان تحقیقاتی در رابطه با سلاحهای شیمیادی هم نیست! یا ساختمان …

اینجا کجاست ؟!
2016/06/24 by Iran Interlink


اینجا کجاست ؟!
مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ تیرانا آلبانیَ

 محمد رزاقی این ساختمان در نگاه اول شاید فکرکنید یک خوابگاه دانشجوئی دخترانه در کشورهای اسلامی که مسئولینش مجبور شده اند برای حفظ شئونات اسلامی درب وپنجره های ان را بپوشانند !

اشتباه نکنید اینجا ساختمان وابسته به ناسا هم نیست . ساختمان امنیتی یک مملکت هم نیست !

این ساختمان تحقیقاتی در رابطه با سلاحهای شیمیادی هم نیست !

یا ساختمان انستیتو تحقیقاتی برای یافتن درمان برای بیماری ایدز هم نیست !

این ساختمان مرکز پژوهشهای علمی هم نیست !

یا ساختمان یک شخصیت معروف و یا معتبر هم نیست !

این ساختمان سناتورها و نماینده گان کشورهای اروپائی و … هم نیست !

اینجا کجاست ؟!

این ساختمان متعلق به رجوی داعشی در کشور البانی که بعد از انتقال اعضاء نگون بخت از عراق به البانی اعضاء باز در کنترل سران فرقه رجوی داعشی هستند و مجبور هستند در حضار ذهنی و جسمی زندگی کنند .

اینجا ساختمانی که اعضا ء نگون بخت حق خروج ازادانه از ان را ندارند !

اینجا ساختمانی که درب ان بوسیله نگهبانان گماشده شده توسط سران فرقه رجوی داعشی کنترل می شود !

رجوی داعشی از این ساختمانها کسانی را که آموزشهای ساختن بمب و ترور از فدائیان و گارد جمهوری صدام ملعون دیده اند بصورت قاچاق به کشورهای اروپائی مثل المان ؛ هلند ؛ فرانسه و … منتقل کرده تا در روز مناسب برای ترور و کشتار مخالفان و جدا شده ها استفاده کند .

من با شناختی که از ساختار فرقه رجوی داعشی دارم و ۲۰ سال از بهترین دوران عمرم درون تشکیلات رجوی به فنا داد با اطمینان کامل می گویم اگر در قلب امریکا کاخ سفید به رجوی بدهند و یا کاخ الیزه را در فرانسه در اختیار رجوی داعشی قرار بدهند بلافاصله دورشان یک دیوار می کشد تا بتواند اعضاء نگون بخت در یک حصار ذهنی و جسمی نگه دارد .

این ذات پلید رجوی داعشی که با جان و عمر یک عده بی خبر از دنیا برای خودش تجارت کند تا چند صباحی در سوراخ موش به زندگی خفیف و خائنانه خود ادامه بدهد .

یک نکته هم باید اضافه کنم اینکه بدون شک رجوی داعشی با پرداخت رشوه به یکسری مقامات البانی با دست باز اعضاء نگون بخت در اسارت نگه داشته و خانواده های اعضاء باید با نوشتن نامه به مقامات البانی خواهان این شوند که فرزندان و برادرانشان که در البانی زندگی می کنند و … طبق قوانین و مقررات کشور میزبان زندگی کنند و ازادانه رفت و امد داشته باشند و از اسارت رجوی داعشی ازاد شوند .

پاریس : محمد رزاقی

...........................
4 تیر 1395

طبقه بندی: اخبار،  افشاگری،  آرشیو 95،  آلبانی، تیرانا،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  لیبرتی، آلبانی،  پرونده،  نجات یافتگان،  آقای محمد رزاقی، 
برچسب ها: اینجا کجاست؟!، Mojahedin Khalq Rajavi cult Tirani camp، محمد رزاقی، کمپ تیرانا، آلبانی، فرقه رجوی، تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی