نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا


اعضای فرقه رجوی، روزگاری محبوس اشرف و چند سالی محصور کمپ لیبرتی بودند، هنوز خاطرات تلخ حصارها و دیوارهای سیم خاردار اطراف اشرف عذاب روحشان بودکه از بنگالستان لیبرتی خارج  و به قبرستان طبقاتی (آسمان خراش) آلبانی گرفتار شدند. سایه شوم رجوی قدم به قدم بر سر آنهاست، لحظه ای اسرای نگونبخت را به حال خود نمی گذارد ...

اعضای فرقه رجوی، روزگاری محبوس اشرف و چند سالی محصور کمپ لیبرتی بودند، هنوز خاطرات تلخ حصارهای عینی، خاکریزهای مرتفع و چند لایه ای، دیوارهای سیم خاردار اطراف بعلاوه مقررات خشک، شدید و طاقت فرسای اشرف عذاب روحشان است که از بنگالستان لیبرتی خارج به قبرستان طبقاتی (آسمان خراش) آلبانی گرفتار شدند. سایه شوم رجوی قدم به قدم بر سر آنهاست، لحظه ای اسرای نگونبخت را به حال خود نمی گذارد.

آسمان خراش های کمپ تیرانا، زندان و اسارتگاه اسرای فرقه رجوی

وقتی به عکسی از یکی از ساختمان های چند طبقه محل بازداشت اسرای فرقه رجوی در تیرانای آلبانی به دقت نگاه کردم، به مقایسه آن با اشرف و لیبرتی پرداختم. بنگالستان اشرف با حصارهای سیم خاردار و سیاجش و بعد لیبرتی با آنهمه دیوار تی وال و سیمانی بعلاوه سیم خاردار و پرده هایی از جنس پارچه و گونی که همه مأموریت داشتند تا ایزوله سازی صد درصد زندانیان در بند رجوی با دنیای خارج را به نحو احسن انجام دهند.
اكنون مقر جدید تروریست های اخراجی از عراق، زندان و سیاهچالی در گوشه اروپاست! افراد مسئله دار، ناراضی و در شرف فرار و جدایی در طبقات زیرین زمین، مهره های سرپرده در طبقه همکف و مابقی زندانیان بر حسب وضعیت و سابقه اشان در طبقات بالا جاسازی شده اند. پنجره ها با رنگ و پرده ضخیم چند لایه سفید پوشیده و استتار شده اند تا هیچ جنبده با چشم مسلح و غیر مسلحی نتواند آنسوی دیوار را ببیند. نزدیک شدن به پنجره و پرده ها خطر قرمز رجوی، جرمی نابخشونی و به مثابه عامل رژیم بودن است. داخل ساختمان ها چه می گذرد؟ خدا می داند و زندانیان در بند.
رجوی تمام سعی و تلاش خود را انجام داده تا اعضای فرقه را از محیط خارج کاملاً ایزوله کند. ظاهراً مسئولان کمپ تیرانا در کشور آلبانی در صدد آموزش های ابتدایی زندگی اجتماعی، زندگی بدون اسلحه و فشنگ، عاری از مصرف سم و سیانور به تروریست های وارداتی از عراق هستند. تروریست هایی که اعضای یک فرقه خطرناک و دو دهه سرباز ارتش خصوصی صدام بوده اند، اکنون به سفارش آمریکا و معامله فی مابین جان کری و دولت آلبانی به کمپ بازیابی، بازیافت و ترک تروریسم تیرانا آورده شده اند تا شاید روزی مورد سوءِ استفاده اربابان عربی- آمریکایی قرار گیرند و در زمینه عملیات تروریستی و جاسوسی علیه ایران بکار گرفته شوند.

وقتی به ساختمان چند طبقه و با حجاب کمپ پناهندگی تیرانا نگاه شود، در مرحله اول بیننده متوجه نمی شود پشت پنجره های بسته و پرده کشیده اش چه خبر است؟ چه اتفاقی در حال وقوع است؟ چه کسانی در آن ساکن هستند؟ چون از فرقه مافیایی رجوی و تروریست های تازه وارد به آلبانی شناخت و اطلاعاتی ندارد، وگرنه به راحتی از علت به معلول می رسید و راز و رمز سکوت حاکم بر ساختمان های چند طبقه و کر و لال بودن ساکنان آنجا را می فهمید.

در آنجا کنترل و مراقبت شدید حاصل سرکوب و خفقان مطلق در فرقه رجوی است، آلبانی با لیبرتی و اشرف هیچ فرقی ندارد. بوی عملیات جاری، نشست دیگ، تهدید و تنبه، شکنجه و زندان فضای کمپ تیرانا را پر و آلوده کرده است. تشدید حصارهای عینی و ذهنی به وضوح و وفور احساس می شود. فرقه رجوی هر جا و مكانی باشد؛ خروج ممنوع، عشق منسوخ، ملاقات با خانواده قدغن، محفل زدن جرم است، خط قرمزهای تشکیلاتی بیشتر و پررنگ تر شده اند و همچنان ادامه دارند.

تروریست های خسته، وامانده و ورشکسته، بازماندگان ارتش خصوصی صدام، گماشتگان سلمان شاه، به آلبانی آمده اند تا ادامه خیانت، جنایت، جاسوسی و ایران ستیزی رجوی را به پیش ببرند. آنها اسرایی هستند که بیش از نیمی از عمرشان را زیر شستشوی مغزی و آموزش های مخرب تروریستی گذرانده اند، اجازه فکر کردن، تصمیم گرفتن و انتخاب آزاد را ندارند.
جداشدگان خوب می دانند که پشت پرده های چند لایه و در و پنجره های بسته این ساختمان چند طبقه چه غوغا و مصیبتی است.

نوید رهایی
6 تیر 1395طبقه بندی: افشاگری،  آرشیو 95،  آلبانی، تیرانا،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  آشنایی با فرقه رجوی،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: آسمان خراش های کمپ تیرانا، زندان و اسارتگاه اسرای فرقه رجوی، آلبانی، فرقه رجوی، تروریست، منافقین، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی