نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

 دیدار خانم خدیجه ملازاده با اسماعیل فلاح رنجکش

برای درآغوش کشیدن فرزندم
منصور راهدار سده ای بینهایت بی قرارم
منصور راهدار سده ای بیش از ربع قرن است که در اسارتگاه رجوی گرفتار شده است و خانواده ای را عمیقا نگران و پریشان حال کرده است. پدر از فرط نگرانی بیمار و چشمانش نابینا شده است . مادر دیگر طاقتش تمام شده است و در ایام ماه مبارک رمضان در خلوت خود در مساجد و تکایا عاجزانه خدایش را فریاد میکند تا زودی آرزویش محقق شود و بتواند جگرگوشه اش را در آغوش بفشارد.
نه اینکه خودم وخانواده ام هم چون خانواده دردمند راهدار، عزیزی درفرقه رجوی دراسارت داریم اوضاع واحوال دردآلود این مادر شالیکار زحمتکش را عمیقا درک میکنم و پدربزرگم به خاطرم می آید که در حسرت درآغوش کشیدن فرزنش محمد جواد نوروزی آرام و قرار ندارد و بشدت مریض احوال شده است .
امروزدر دیدار و ملاقات خانم خدیجه ملازاده مادرمنصور راهدار سده ای با اسماعیل فلاح رنجکش عضو جداشده از فرقه دهشتناک رجوی از درد دل های سوزناک این مادردردمند اشکم درآمد وهزارباربه اتفاق مادر ؛ رجوی را لعن ونفرین کردیم که چرا وبه چه حقی با گروگان گرفتن شماری ازانسانهای اغفال شده خانواده هایشان را عذاب میدهد!؟
قلم ازبیان لحظات دیدار این دوعزیز قاصراست ولیکن همین مقدار بگویم که مادر ملازاده خیلی مضطرب و پریشان حال و درعین حال عزم جزمی برای رهایی دلبندش داشت .
خانم ملازاده دردیدار با آقای فلاح رنجکش گفت: " قبل ازشما آقای رجب زاده که هم محلی وهمسایه ما بودند توانسته بود خودش را از شر رجوی رها کند و به ایران و گیلان نزد خانواده اش برگردد. درآن تاریخ من سه باربه ملاقاتش رفتم . دوبار به منزلش رفتم و یکبارهم ازقضا آقای پوراحمد زحمتش را کشیدند و درهمین انجمن نجات که مثل خانه خودم هست ایشان را ملاقات کردم . آقای رجب زاده میگفت که فرزندم خیلی دوست دارد به نزدم بیاید وبارها با رجویها قهرکرده و دست به فرار زده است ولی هربار دستگیر و زندانی شده است . والله همسرم آنقدرمریض است وچمشانش نمی بیند که نتوانست مرا دراین دیدار همراهی کند وهمچنانکه می بینید من تنهایی از روستای خودم به رشت آمدم . روزه هم هستم ولی اگر بدانم فرزندم به من داده میشود حاضرم با همین اوضاع و احوالم مثل دفعات پیشین به عراق ولیبرتی بروم . من حاضرم بمیرم ولی لحظه آخر نفس کشیدنم یکبار منصور را ببینم ودرآغوش بفشارم" ( با گریه شدید ).
دراین دیدارصمیمانه آقای رنجکش هم از وضعیت منصور برای مادردردمند صحبت کرد و سعی داشت این مادررنجدیده ازظلم وجور رجوی را دلداری داده و اطمینان خاطرداد که روزی منصور هم از شر رجویها راحت خواهد شد وبه آغوش شما بازخواهد گشت .
مهرداد نورزویمنبع: انجمن نجات مرکز گیلان
یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 95، 
برچسب ها: دیدار خانم خدیجه ملازاده با اسماعیل فلاح رنجکش، منصور راهدار سده ای، محمد جواد نوروزی، خدیجه ملازاده مادرمنصور راهدار سده ای، اسماعیل فلاح رنجکش، فرقه رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی