نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

در شامگاه دوشنبه 14 تیرماه 1395 شماری از فراورده های انفجاری، موشک، خمپاره و ... که از منطقه عکرکوف در غرب بغداد شلیک شده اند، بر سر ساکنان کمپ لیبرتی فرود آمدند که در نتیجه چند نفر زخمی، وحشت زده و مابقی در صحت و سلامت بسر می برند.

بارش ریزگردهای انفجاری بر سر ساکنان کمپ لیبرتی (14 تیر 95)
خبرگزاری مهر به نقل از سومریه نیوز، گزارش داد که در شامگاه دوشنبه 14 تیرماه 1395 شماری از فراورده های انفجاری، موشک، خمپاره و ... که از منطقه عکرکوف در غرب بغداد شلیک شده اند، بر سر ساکنان کمپ لیبرتی فرود آمدند که در نتیجه چند نفر زخمی، وحشت زده و مابقی در صحت و سلامت بسر می برند. سایت تروریستی وابسته به فرقه رجوی در شرح خبر نوشته است:
«در جریان حمله موشكی امشب (دوشنبه ۱۴تیر) به لیبرتی شماری از ساكنان مجروح شدند، اما خوشبختانه كسی به شهادت نرسید.»!
ما ضمن محکوم کردم کاشف مواد منفجره و معترقه از دینامیت تا تی ان تی و باروت و گلوله، اعتراض خود را نسبت به سوءِ استفاده ابزاری از این فراورده های نامتعارف اعلام می داریم و جهانی عاری از ترور و انفجار، برای جانداران و جامدات آرزومندیم.
بار دیگر سماجت و کارشکنی رجوی در امر انتقال ساکنان لیبرتی به آلبانی و کشور ثالث به ثمر نشست، همزمان با شب های تاریك و روزهای خونین بغداد، کشتار مردم مظلوم عراق بدست گروه تروریستی داعش، چند موشک و خمپاره ناقابل نیز سهم اسرای گرفتار در لیبرتی شد. سران فرقه بعثی- آمریكایی مجاهدین می بایست سالها پیش کمپ لیبرتی را تخلیه و بهانه حمله موشکی را به مردم خشمگین عراق نمی دادند، ولی رجوی خوراک تبلیغاتی می خواهد، از مرده و زنده اعضای فرقه سوءِ استفاده می کند، مخصوصاً این روزها که در آستانه نمایش شوی تفریحی- تبلیغاتی ویلپنت هستند، بهانه ای برای مظلوم نمایی و تبلیغات عوامفریبانه بدست آوردند که چند روزی بیشتر دوام ندارد، خیلی زود به فراموشی سپرده می شود.
پاداش فرقه تروریستی رجوی که در چند جبهه مختلف دوشادوش داعش و تكفیری ها به کشتار مسلمانان عراق و سوریه تا یمن و... مشغول است، غیر از واكنش اعتراضی گروههای عراقی نمی تواند باشد. این نانی است که رجوی برای اسرای گرفتار در لیبرتی پخته است، وگرنه گماشته آل ترور اگر ذره ای به فکر حفظ جان ساکنان لیبرتی باشد، باید هرچه زودتر آنها را از عراق خارج نماید. میوه چینی از اوضاع ناامن عراق، تشویق و حمایت گروههای تروریستی علیه مردم ایران و... عاقبتی شوم به دنبال دارد. عزم و اراده افراد را برای فرار و جدایی چند برابر می کند. سران فرقه رجوی خودشان در جای امن هستند، ولی بردگان مفلوک را به حال خودشان تنها گذاشته اند، مرگ را برای دیگران و خوشگذرانی و سلامت را برای خود می خواهند.

نوید رهایی
16 تیر 95
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  تحولات عراق،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  عملیات تروریستی، 
برچسب ها: موشک، خمپاره، بارش ریزگردهای انفجاری، کمپ لیبرتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی