نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

- ابراز شادمانی مقامات بحرینی از اظهارات ضد ایرانی «ترکی الفیصل» در تجمع منافقین

ابراز شادمانی مقامات بحرینی از اظهارات ضد ایرانی «ترکی الفیصل» در تجمع منافقین


مقامات مختلف بحرین از جمله وزیر خارجه این کشور از اظهارات رئیس سابق اطلاعات عربستان در کنفرانس منافقین استقبال کردند.

-

ابراز شادمانی مقامات بحرینی از اظهارات ضد ایرانی «ترکی الفیصل» در تجمع منافقین

مقامات بحرینی از اظهاراتی ضد ایرانی «ترکی الفیصل» رئیس سابق اطلاعات بحرین در کنفرانس منافقین در فرانسه ابراز خوشحالی کردند .

بر اساس گزارش وبگاه شبکه «اللولوه»، «خالد بن احمد آل خلیفه» وزیر خارجه بحرین در توئیتی به یکی از رباعیات ترجمه شده خیام به عربی(البته با کمی تغییر) اشاره کرد و نوشت: « سمعت صوتا هاتفا فی السحر/ نادى من باریس غفاة البشر»"در هنگام سحرگاه صدای هاتفی از غیب شنیدم از پاریس مردمان غافل را صدا می‌زد" ( که اصل ترجمه عربی اینگونه بوده: سمعت صوتا هاتفا فی السحر/ نادى من غیب غفاة البشر).

«صلاح المالکی» سفیر بحرین در عراق نیز در صفحه توئیتر خود نوشت: « من شابه أخاه فما ظلم.. نم قریر العین یا فارس»..که مصرع اول برای معادل ضرب‌المثل فارسی «گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی» به کار می‌رود.

« ابراهیم الدوسری » یکی از مقامات وابسته به دفتر نخست‌وزیری بحرین نیز ادعا کرد: سخنرانی الفیصل تاریخی بود و آنچه در آن است یک «جهت‌نما» برای مسیر اینده روابط کثیف با ایران است.

«سمیره رجب» مشاور دفتر پادشاهی بحرین نیز با انتشار توئیتی کشورهای عربی را به خاطر عدم حمایت گذشته‌شان از منافقین سرزنش کرد و گفت: زمانی که «صدام» از اینها (منافقین) حمایت می‌کرد همه برادران عرب وی را سرزنش می کردند؛ او سپس مدعی شد رادیو انگلیس از سوی ایران هک شده و به این کنفرانس نپرداخته است.

کنفرانس گروهک منافقین شنبه (دیروز) در پاریس برگزار شد و ترکی الفیصل اتهامات تندی علیه ایران مطرح کرد و حتی خواستار براندازی نظام کنونی ایران شد.

خبرگزاری فارس


۹۵/۰۴/۲۰


طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی، 
برچسب ها: ترکی الفیصل، منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی