نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 21 تیر 1395
شاهزاده ای فرتوت از قبیله سقوط در بزم پیرعجوزه ی قجری (مریم رجوی) لگام عقل و افسار زبانش را از دست داد، کلمه ای و جمله ای به زبان آورد که بساط پوشالی فرقه نفاق را درهم پیچد. خبری که چون بمب در فضای مجازی و رسانه های حقیقی سراسر جهان به صدا در آمد ...

عربستان منافقین
تا نباشد چیزکی، مردم نگویند چیزها

رجوی هم در کوزه افتاد.

ماه پشت ابر نمی ماند و شیطانی چون رجوی هم زیر آتش و خاکستر ماندگار نیست، بالاخره رازهای سر به مهر و نقش های پشت پرده برملاءِ و افشاءِ می شوند. غیبت یک دهه و چند ساله رجوی به رسوایی آل ترور تبدیل می گردد.
شاهزاده ای فرتوت از قبیله سقوط در بزم پیرعجوزه ی قجری (مریم رجوی) لگام عقل و افسار زبانش را از دست داد، کلمه ای و جمله ای به زبان آورد که بساط پوشالی فرقه نفاق را درهم پیچد. خبری که چون بمب در فضای مجازی و رسانه های حقیقی سراسر جهان به صدا در آمد و خبر از به درک واصل شدن مسعود رجوی سرکرده فرقه تروریستی مجاهدین (مزاحمین خلق) می دهد، چه خبری!

رسانه های خبری و اطلاع رسانی از تیترهای درشت و عناوین جدید پیرامون مرگ رجوی پر و لبریز می شوند. همه انگشت ها شاهزاده سعودی وزیر سابق استخبارات عربستان سعودی، ترکی الفیصل را اشاره می کنند که مرگ مسعود رجوی را اعلام و نشانی قبرش را قبرستانی در پاریس داده است.

شوی تبلیغاتی- تفریحی 2016 با گذشته تغییر و تفاوت 180 درجه ای دارد. سالهای گذشته رجوی زنده بود و در گوشه ای مخفی و صحنه گردان عروسک بازی ویلپنت بود، ولی امسال ترکی الفیصل خود را به پاریس و کنار مریم رجوی رسانده است تا خبر به درک واصل شدن همسر پاره وقت مریم را به او و بازماندگان تسلیت گوید و از طرف خانواده ترور اطلاع رسانی کند، تا تکلیف بازماندگان معلوم شود. پرونده مسعود رجوی را برای همیشه ببندند. بالاخره سرانجام شایعات و خبرهای ضد نقیض به مرگ رجوی و قبرستان پاریس و بیوه شدن مریم قجر ختم شد، چه عاقبت تلخ و سرنوشت شومی!
حال مریم قجر با این معضل پیش رو و میت تروریست منقول چكار كند؟ چه خاكی بر سرش بریزد؟ از این بحران تركی ساخته چگونه عبور كند؟ با سونامی و سقوط فرقه اش از لیبرتی تا آلبانی و اروپا چطور برخورد نماید؟ احمقی از آل سعود سنگی در چاه مزدورانش انداخته كه صد مرد عاقل توان بیرون آوردنش را ندارند.
اكنون بازماندگان خانواده خیانت و ترور، با عوارض مرگبار ناشی از افشای بد هنگام مرگ رجوی، دروغگویی و فریب اسرای لیبرتی چگونه برخورد نمایند؟
طبق معمول سران فرقه در واكنش به خبر مرگ رجوی، دست به دامن رادیو آمریكا شده اند، تا به شنوندگانش بگوید رجوی زنده است و خبر مرگش را تكذیب نماید، ولی آب از سر رجوی گذشته است.
باید منتظر ماند تا ببینیم عاقبت روابط مریم رجوی و حامیان عربی، صهیونیستی و آمریکایی به کجا می انجامد. فعلاً در اقدامی تاریخی ترکی الفیصل به دروازه خودش گل زده و آنچه را که نباید به زبان آورد و به گوش جهانیان رسانده است. ظاهراً خواسته است با گفتن این خبر و اشاره به بیوه شدن مریم قجر زمینه روابط ارباب و تروریسم را تقویت و بهبود بخشد، چون عربستان سعودی در جنگ سرد و گرم و روانی علیه جمهوری اسلامی، به مهره های مزدور و خودفروخته ای مانند گروه تروریستی مجاهدین خلق نیاز و احتیاج مبرم دارد.

نوید رهایی
20 تیر 95
طبقه بندی: افشاگری،  آرشیو 95،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی، 
برچسب ها: مرگ مسعود رجوی، تركی الفیصل، نوید رهایی، عربستان، تروریست، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی