نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

در حالی که انتظار میرفت نشست حامیان گروه تروریستی مجاهدین در پاریس سر خط رسانه های فرانسه قرار گیرد، اما هیچ کدام از آنها کوچکترین اشاره ای به این نشست نکردند.

به گزارش پارس نیوز، در حالی که ادعاهای ضد ایرانی «ترکی الفیصل » مقام سابق اطلاعاتی سعودی در نشست حامیان گروه تروریستی مجاهدین در پاریس به یکی از مهمترین خبرهای رسانه های آل سعود و برخی کشورهای عربی تبدیل شده است، اما رسانه های شنیداری و دیداری فرانسوی هیچ اعتنایی به آن نکردند.
بیشتر مطبوعات داخلی و برون‌مرزی عربستان اظهارات خصمانه ترکی الفیصل علیه ایران را با آب و تاب فراوان به طور کامل پوشش خبری دادند.
همچنین شبکه های عربی به طور کامل ادعاهای نخ نمای سرکرده گروه مجاهدین را پوشش خبری دادند.
این کنفرانس در پاریس برگزار می شود و انتظار می رفت شبکه هایی مانند فرانس-24، یورونیوز، فرانس انفو، شبکه TV5 و ... آن را پوشش کامل خبری دهند. اما بر خلاف انتظارات این شبکه ها با پرداختن به خبرهایی مانند درگذشت عباس کیارستمی و مراسم تشییع جنازه وی در تهران، درگیری ها و خشونت های جاری در سودان جنوبی و پیامدهای ناشی از خروج انگلیس از اتحادیه اروپا پرداختند.
پیمان برادری میان سعودی ها و گروه تروریستی مجاهدین با حضور برخی تروریست های شناخته شده به همراه برخی مقامات غربی در کنفرانس پاریس در حالی در این شوی مضحک تجدید شد که در طول سه سال گذشته بیش از سه هزار و 500 نفر در عربستان سعودی به طور علنی همکاری خود را با داعش اعلام کردند و بسیاری از کارشناسان بر این باورند که عربستان یکی از تامین کنندگان اصلی سلاح داعش در جنگ نابرابر در سوریه است.
سعودی ها همچنین با حمایت های همه جانبه از تروریست های انتحاری و نیز حمله مستقیم به یمن ضمن قتل هزاران زن و کودک و پیر و جوان دراین کشور، نزد افکار عمومی جهان به شدت منفور گشته و چهره ای زشت از اسلام برجای گذاشته اند.
ایران دیدبان
۱۳۹۵/۴/۲۱
 طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  فرانسه، 
برچسب ها: ترکی الفیصل، گروه تروریستی مجاهدین، آل سعود، عباس کیارستمی، تروریست، داعش، فرانسه منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی