نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 22 تیر 1395
ای کاش نام و نشان ننگینش را همزمان با سقوط صدام و بمباران اشرف، راهی گورستان می کردند. قال قضیه کنده می شد، نه بازماندگان دروغگو می شدند و نه وارثان از کرده ی خود پشیمان؛ کسی با شنیدن کلمه «مرحوم» از زبان شاهزاده ای منفور آن هم بعد از گذشت یک دهه و چند سال تعجب نمی کرد، چون برای همه جا افتاده بود که مسعود رجوی زنده نیست ...
این روزها نام بد نشان رجوی ورد زبان ها شده، قضیه از گاف تاریخی ترکی الفیصل وزیر اسبق استخبارات رژیم سعودی شروع شد که از مسعود رجوی تحت عنوان «مرحوم» یاد کرد تا شاید تسلیت و تسکینی باشد بر بیوه و بانوی ترور یا سرمیزبان نشست پاریس و شوی بورژه (مریم رجوی) ولی بانگ خروس بی محل بر کاسه لیسان فرنگ خوش نیامد؛ هرچند کوشیدند تا دوباره از مرده ی رجوی، زنده ای در پس پرده بسازند، ولی تیر خلاص فرستاده ی سعودی بر جمجمه و مغز رجوی نشست و برای همشه او را به زباله دان تاریخ انداخت. حالا هم بر دوست و دشمن معلوم شده که زنده یا مرده این خرمهره تروریست (مسعود رجوی) پشیزی ارزش ندارد، جز زحمت، مرارت، رسوایی و ندامت، عایدی ندارد.

ای کاش نام و نشان ننگینش را همزمان با سقوط صدام و بمباران اشرف، راهی گورستان می کردند. قال قضیه کنده می شد، نه بازماندگان دروغگو می شدند و نه وارثان از کرده ی خود پشیمان؛ کسی با شنیدن کلمه «مرحوم» از زبان شاهزاده ای منفور آن هم بعد از گذشت یک دهه و چند سال تعجب نمی کرد، چون برای همه جا افتاده بود که مسعود رجوی زنده نیست، در اثر بمباران آمریكایی ها یا بیماری به درک واصل شده است. حالا ورثه ترور با این معضل پیش آمده چکار کند؟ چطور از این بحران عبور کنند؟ رسوایی پی در پی، خواری ماندگار، ذلت پایدار پایان پذیر نیست.

ایتام رجوی، مات و مبهوت شده اند که با این مصیبت عظما و میت مندرس چه کنند. اگر خموش شوند، از نظر رندان رقیب سكوتشان نشانه تأیید مرگ رهبر منفوراست. چنانچه باز سماجت به خرج دهند و خبر مرگ و مرحوم شدن را تکذیب نمایند که ناچارند هرچه زودتر با عکس جدید و فیلمی مستند، زنده بودن رجوی را به حراج گذارند و دردسرالدوله را در رسانه های خبری جهان به معرض نمایش گذارند و در اقدامی بدیع و رسمی شنیع رجوی را با كلاه قندی و نشیمنگاه رنگی در میادین ریاض یا كوچه و خیابان های پاریس بگردانند تا مردم اشتباه لفظی ترکی الفیصل را نادیده و مخفی الدوله را زنده پندارند.
وقتی ورثه رجوی کر و کور و لال، مثل برق گرفته خشکشان زده و حرفی برای گفتن ندارند، پس شکی نیست ارباب برده دارشان گور به گور شده و از قید حیات رسته و صف ممات پیوسته است.

خبر مرگ و مرحوم شدن رجوی به سرفصل تازه ای در روابط رژیم سعودی با گروه جاسوس- تروریست رجوی تبدیل شده است، تا قبل از این از دوستی مسعود رجوی با سران آل سعود می شنیدیم، ولی امروز شاهد حمایت و پشتیبانی رسمی اربابان تروریسم از رجوی هستیم. عمال و عمله سعودی همراه ترکی الفیصل خود را به بزم مریم در بورژه پاریس رسانده اند تا از روابط پشت پرده خودشان با تروریست های ضد مردمی پرده بردارند. با بیوه رجوی ابراز همدردی می کنند. از شوهر پاره وقتش به عنوان فقید و سعید و مرحوم یاد می کنند. افکارشان مشوش، نقشه هایشان شوم، هدفشان سوءِ استفاده حداکثر از فرقه مزدور و خیانت پیشه رجوی (منافقین) علیه جمهوری اسلامی است.
آل و عوامل راه بندان منا، جماعتی که صلاحیت آفتابه داری در شبه جزیره عربستان را هم ندارند. جلادانی که در فاجعه منا بیش از 8000 تن از حجاج مسلمان جهان را به قتل رساندند، امروز در کنار مریم رجوی خواب پنبه دانه ای می بینند و به خیالبافی مشغولند، خائن چند منظوره نیز با لبخندهای شیطانی پروانه وار بر گرد آل سموم می چرخد و می رقصد، خیلی زود مرگ تزریقی شوهرش مسعود را از یاد برده و به رگ و ریشه فریب خوردگان گرفتار در لیبرتی و آلبانی می خندد. ماهیت تروریست های خودفروخته، داعش و وحشی همین است. دیروز رژیم بعثی عراق و صدام ارباب رجوی بود، امروز رژیم آل سعود با سران نو و مستعملش حامی بیوه رجوی شده اند. در این میان تنها خبربی ارزش که خریدار ندارد، مرگ و مرحوم بودن مسعود رجوی است.
فکر نان کن که خربزه آب است.
نوید رهایی
22 تیر 95
طبقه بندی: آرشیو 95،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  آشنایی با فرقه رجوی،  پرونده،  نجات یافتگان،  سران فرقه رجوی، 
برچسب ها: زنده و مرده رجوی، پشیزی نمی ارزد، رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی