نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

پیام به عضو اسیر لیبرتی اسماعیل پورحسن کویخی

متعاقب اولین و آخرین دیداری که با شما در سال 1382 دراسارتگاه اشرف داشتم؛ 7 مرتبه دیگربه اشرف آمدم شاید که دیگر بار ببینمت و ببوسمت. راستی در واپسین روزهای زمستان سال گذشته و شروع سال جدید یکبار دیگربه لیبرتی آمدم و هر بار با چشمانی اشکبار و کوله باری از خاطرات تلخ ...
خدمت عزیزتر از جانم؛ برادر نازنین و مهربانم آقا اسماعیل
سلام
آنچه که وادارم کرد به نمایندگی از خانواده دست به قلم ببرم احساس دلتنگی بوده و بس . حس دلتنگی ام قابل بیان نیست که بشود روی کاغذ آورد. گاها احساس می کنم در عشق در آغوش کشیدنت قلبم عمیقا به تپش می افتد و میخواهد جابجا بشود یا اینکه از جا کنده شود. این ازحالات همه اعضای خانواده است که عاشقانه چشم انتطار تو هستند.
حقیقت امر مدت زمانی که آقای اسماعیل فلاح رنجکش به وطن و کانون پر مهرخانواده اش بازگشته و متعاقب آن در چند جلسه در دفتر انجمن نجات خانواده ها را ملاقات کرده یک جورهایی دلم هوای تو را کرده و بشدت دگرگونم کرده است .
خوشبختانه این افتخار را داشتم که به لطف آقای پوراحمد در دو جلسه حضور بهم رساندم و چند ساعتی با عضو بازگشتی خوش اقبال به صحبت نشستم . ته صحبت آقای رنجکش این بود که بشدت پشیمان ونادم بود که حداقل چرا زودترازاین رجویها را ترک نکرده ونزد خانه وکاشانه خاصه مادرسالمند وچشم انتظارش برنگشته است . ایشان اشاره میکردند به شادابی ولذتی که دراین مدت کوتاه اززندگی درکنارخانواده داشته اند ومن هم درخلوتگاه دلم از خدا فقط آرزوی بازگشت تو را میکردم شاید که بتوانم و بتوانیم چنانچه عمری باقی بماند آن لحظات شیرین و لذت بخش به هم پیوستن را تجربه کنیم .

اسماعیل جان
متعاقب اولین و آخرین دیداری که با شما در سال 1382 دراسارتگاه اشرف داشتم ؛ 7 مرتبه دیگربه اشرف آمدم شاید که دیگر بار ببینمت و ببوسمت. راستی در واپسین روزهای زمستان سال گذشته و شروع سال جدید یکبار دیگربه لیبرتی آمدم و هر بار با چشمانی اشکبار و کوله باری از خاطرات تلخ که سران تشکیلات رجوی از پشته های اهانت و افترا و بی احترامی و حتی برخورد فیزیکی برایمان ایجاد کرده بودند؛ به خانه و کاشانه خود بازگشتم .
درمنتهای خیرخواهی به شما توصیه میکنم چشم انتظارانتقال به آلبانی وهرگونه تغییروتحول ازاین جنس نباشید که خود بند واسارتی دیگردرچشم اندازاست . پس زودی همت کن . به خدا توکل کن وخودت را به نیروهای عراقی وکمیساریا بسپار و آنوقت خواهی دید درعرض دوهفته شاید کمتر روند جابجایی و انتقالت به ایران و کانون خانواده مان به اتمام خواهد رسید وآنوقت است که جملگی شادمان و شاکر خدا خواهیم شد.
راستی خوبست بدانید به توصیه مادر مرحومه مان خانه پدری با موافقت تمام اعضای خانواده به انضمام مقدار زیادی زمین با ارزش برایت به ارث مانده که ازاین بابت مطلق جای هیچ نگرانی نیست . با توجه به وضعیت اسفناک لیبرتی و همچنین روند رو به اضمحلال فرقه بدنام رجوی چند مدت پیشتر با دلی خوش وامیدوارخانه ات را بازسازی وچیدمان کردیم تا درصورت بازگشتت درآنجا به جشن و پایکوبی بپردازیم حال هرچه خدا مقدرنماید ما بدان رضایت داریم .
به خدا می سپارمت وآرزویم اینستکه بهترینها درتقدیرتوباشد وآن یقینا بازگشتت به وطن وآغوش خانواده ات است .
دوستدارت : مرتضی پورحسن کویخی


منبع: انجمن نجات مرکز گیلان
۲۲ تیر ۱۳۹۵

.....................................
نوید رهایی
24 تیر 1395طبقه بندی: اخبار،  نامه های سرگردان،  آرشیو 95،  تهران،  استان ها،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)، 
برچسب ها: اسماعیل پورحسن کویخی، اسماعیل فلاح رنجکش، مرتضی پورحسن کویخی، لیبرتی، اشرف، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی