نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 25 تیر 1395
وقتی بیوه رجوی به محض شنیدن مرگ و مرحوم شدن همسرش، در صحن نشست رقص عربی می زند، از هواداران کرایه ای و شورای استیجاری کاسه لیسان خارجی چه انتظاری غیر از بی تفاوتی و پایكوبی داریم.

هرجا سخن از خدعه و خیانت است،

 نام مسعود رجوی بر سنگفرش کوچه و خیابان می درخشد.
ترکی گفتن و مریم شنیدن، شنیدن کی بود مانند دیدن.

آیا با شنیدن خبر مبهم و مشکوک مرگ محتوم رجوی و انتشار آن در رسانه های خبری و ارتباط جمعی سراسر جهان، پرونده رجوی سرکرده فرقه مجاهدین، ابر تروریست نابکار، خیانت پیشه ای قهار و جاسوس چند جانبه بازار بسته می شود و یا اینکه تا ابد باز و مفتوح می ماند؟

آل سعود و تروریست های جیره خوارش چه نقشه و اهداف شومی در سر دارند؟ آیا گاف پارازیت گونه ترکی الفیصل ناخودآگاه بود و از ذهن و زبانش پرید و یا اینکه بطور عمد و از پیش برنامه ریزی شده است؟ چرا شرکت کنندگان سالن بورژه به محض شنیدن خبر مرگ مسعود رجوی، کف زدند و هورا کشیدند؟ لبخند رضایتشان چه دلیلی داشت؟ چرا ربات اطلاعاتی رژیم سعودی دو بار مرحوم مسعود رجوی را تکرار و تأیید کرد؟ چرا تركی در صورت اشتباه لفظی، گفته ی خود را اصلاح و خبر مرگ رجوی را شخصاً تکذیب نکرد؟ چرا حاضران نشست، از سران ریز و درشت فرقه مجاهدین تا جیره خواران شورا با شنیدن خبر مرگ رجوی واکنش اعتراضی نشان ندادند؟ به جای ابراز تأسف و اندوه، ساندیس سرکشیدند و از شوق شنیدن خبر، کیک و کلوچه را به سر و روی هم پرتاب کردند؟

از ایتام و بازماندگان رجوی، همسران و دلبندان و خدمه بعید بود که چنین عکس العملی از خود نشان دهند! برای آل ترور، مرگ برادری که غریب و تنها از دنیا رفت و یا به اجبار او را از این دنیا اخراج کردند، سخت و غم انگیز است. وقتی بیوه رجوی به محض شنیدن مرگ و مرحوم شدن همسرش، در صحن نشست رقص عربی می زند، از هواداران کرایه ای و شورای استیجاری کاسه لیسان خارجی چه انتظاری غیر از بی تفاوتی و پایكوبی داریم. مریم رجوی بیوه و برای همیشه مریم قجر می شود، ستون و سوله حرمسرای رجوی فرو می ریزد. سونامی مرگباری تشکیلات را درهم می پیچد، کسی پیدا نمی شود که در غم از دست رفتن فرماندهی کل ارتش آرامبخش، اشکی بریزد، ساز عزایی بنوازد، لباس سیاهی بپوشد، انگار همه از خودی تا بیگانه خود را به سالن بورژه رسانده اند تا فقط بخورند، بخندند، برقصند و... عجب روزگاری! بوالهوسی و عیاشی آل رجوی را در برگرفته، مجال لحظه ای فکر کردن به یتیمی و مصیبت عظما نمی یابند. کسی باور نمی کرد که عاقبت مسعود رجوی هزار بار بدتر از اسامه بن لادن بمیرد و گم و گور شود، سران تروریسم در مرگ و میرشان وجه مشترک دارند.

هنوز به مرگ مشکوک بن لادن در پاکستان فکر می کردیم که جغدی از خرابه های آل سعود آمد و خبر مرحوم رجوی را هم به آن اضافه كرد. علت مرگ، تاریخ فوت، محل دفن و نشانی سنگ قبرش سری و نامعلوم است، اشاره ای کرده اند که رجوی در پاریس دفن شده و هر هفته روز یکشنبه ابریشمچی و مریم با دسته گلی که از روی قبرستان فرانسوی ها می دزدند، بر مزارش حاضر و لعن نامه ای نثارش می کنند. البته برای اینکه قبرش لو نرود و هدف قرار نگیرد، چند قبر گریم کرده با نام مستعار در اطرافش ساخته اند، که خودشان هم نمی دانند رجوی در کدامشان خوابیده است.

رجوی حتی مرگش هم تشکیلاتی، سری و فرقه ای است. به سبک سلاطین آل سعود تدفین شده و قبرش آدرس و مکانی ندارد و یا شاید به آیین هندوها او را سوزانده و خاکستر کرده اند، خاکسترش را بر در و دیوار كاخ سفید و خاک پای اربابان عربی، آمریکایی کرده اند. مریم قجر خود بهتر و بیشتر می داند که چه بلایی بر سر پسر مش حسین طبسی آورده است. در حال بازداشت و ناکام از دنیا رفت! عاقبت به شر شد، رجوی حتی مردنش هم با آدمیزاد فرق دارد، بیچاره مفقود القبر است، نه مراسم تشیع و تدفینی، نه شب سوم و هفته و ختم ترحیمی، بی چله و چهلم زمینگیر شد و با فاتحه ای بدرقه نشد. عاقبت مجاهد آمریكایی همین است.
نوید رهایی
25 تیر 95
طبقه بندی: آرشیو 95،  لیبرت نیوز،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  فرانسه،  پرونده،  سران فرقه رجوی، 
برچسب ها: مرگ رجوی و رقص عربی مریم!، رقص عربی، تروریست، مرحوم مسعود رجوی، مجاهد آمریكایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی