نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

«ماجد زهیر شنتاف»، نویسنده و کارشناس برجسته عراقی با انتشار خبری در صوت العراق، از ازدواج سیاسی- اقتصادی، پیوند تفریحی- تروریستی، ختم العیش مریم الفیصل، سلسله ازدواج های مصلحتی و ناچاری مریم رجوی برای عبور از بحران و بن بست، رونمایی کرده است.

ازدواج روآبی «مریم رجوی» با «پیرفسیل سعودی»
ازدواج روآبی «مریم رجوی» با «پیرفسیل سعودی»
هر روز که می گذرد، خبرهای تازه ای از اسرار پشت پرده و روابط تنگاتنگ مریم رجوی با حامیان و هوادارانش افشاءِ می شود. کاسه های داغ تر از آش، خرمگسان دور شیرینی، بوزینگان سیاسی به تروریست چرانی مشغولند، سر در برف فرو کرده و فکر می کنند دیگران آنها را نمی بینند و به رفتارشان شک نمی كنند، تا اینكه افتضاحشان سرریز و گندشان بالا می گیرد.

«ماجد زهیر شنتاف»، نویسنده و کارشناس برجسته عراقی با انتشار خبری در صوت العراق، از ازدواج سیاسی- اقتصادی، پیوند تفریحی- تروریستی، ختم العیش مریم الفیصل، سلسله ازدواج های مصلحتی و ناچاری مریم رجوی برای عبور از بحران و بن بست، رونمایی کرده است. خبری که چون سونامی تشکیلات فرقه ای رجوی را زیر و رو می کند.

به گفته ماجد زهیر شنتاف، پیوند مریم قجر با شاهزاده سالخورده و رئیس سابق استخبارات سعودی 2 سال و نیم پیش با ماه عسل 10 روزه به وقوع پیوسته، پیوندی روآبی، پیوندی نه این ور آب و نه آنسوی آب های آزاد، بلکه وسط آب های آزاد، دور از چشم خلق عرب و عجم!

اطرافیان مریم به خودسری جنسی رئیس جمهور دست نشانده مسعود رجوی و شورا اعتراض کرده اند، ولی توجهی به واکنش آنها نشده است تا آنجایی که «حمید خوش باوری» به ازدواج و افتضاح مریم اعتراض کرده و عاقبت از فرقه رجوی جدا شده است.

از نظر تشکیلات، مریم رجوی زنی شیفته شهوت و پول است، بنابراین احتمال می رود که زوج سالخورده نقشه قتل و حذف فیزیکی مسعود رجوی را کشیده و عملی كرده اند، بی دلیل نیست ترکی الفیصل در نشست بورژه پاریس با ایفای نقش سخنگو و بزرگ مجلس، برای اولین بار خبر مرگ مسعود رجوی را اطلاع می دهد. سایر افراد و اعضای فرقه به میزبانی و پذیرایی از میهمانان مشغولند و جرأت دخالت در امور را ندارند. مریم رجوی به شیوه رایج مشغول فریب اذهان عمومی است. یک لحظه غفلت و فاصله گرفتن از ترکی الفیصل باعث شد که خبری به این مهمی منتشر شود. مرگ مسعود رجوی و بعد اعلام ازدواج مریم رجوی با ترکی الفیصل رسوایی عظیم و ننگ کبیری است که به این سادگی عوارض آن جبران نمی گردد.

حال باید صبر کرد تا خبر ازدواج مریم با پیرفسیل سعودی به گوش ساکنان لیبرتی و آلبانی و سالخوردگان شورا برسد. واکنش ها دیدنی و شنیدنی خواهند بود، اعتراض هایی که به خشم فروزان، انتقاد، مسئله دار شدن، فرار، شكاف و جدایی اسرای فرقه و مهره های رده بالا ختم می شوند و نهایتاً تشکیلات پوشالی رجوی را زیر و رو خواهند کرد.

نوید رهایی
26 تیر 95

آخرین عناوین
طبقه بندی: آرشیو 95،  افشاگری،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  منافقین، آل سعود و وهابیت،  پرونده، 
برچسب ها: ازدواج روآبی «مریم رجوی» با «پیرفسیل سعودی»، ماجد زهیر شنتاف، ازدواج سیاسی- اقتصادی، پیوند تفریحی- تروریستی، ختم العیش مریم الفیصل،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی