نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 28 تیر 1395
از ویژگی های شوی تبلیغاتی- تروریستی پاریس در سالن دو سه هزار نفری نمایشگاه هوایی بورژه، همین بس که «مریم رجوی» به «مریم ترکی» یا «مریم فیصلی» تغییر پلاك داد. شاهزاده فسیل الدوله، ترکی الفیصل بعد از حذف رجوی، سکان فرقه ضد خلقی منافقین را در دست گرفت ...
از ویژگی های شوی تبلیغاتی- تروریستی پاریس در سالن دو سه هزار نفری نمایشگاه هوایی بورژه، همین بس که «مریم رجوی» به «مریم ترکی» یا «مریم فیصلی» تغییر پلاك داد. شاهزاده فسیل الدوله، ترکی الفیصل بعد از حذف رجوی، سکان فرقه ضد خلقی منافقین را در دست گرفت. پرده و پوشش روی جسد رجوی كنار رفت و اسرار ندیده هویدا گشتند، پاسخ خیلی از سؤالات داده شد، نقش عربستان سعودی در حمایت و پشتیبانی از گروهک تروریستی منافقین افشاءِ گردید، دیگر کسی رغبتی به بود و نبود مسعود و مریم رجوی ندارد، چون ترکی الفیصل فرستاده آل ترور جواب پرسش ها را داد و آب پاکی را روی دست بازماندگان فرقه ریخت، با خزشی سوسمارگونه خودش سکاندار گروه تروریستی رجوی شد.

شوی بورژه به مراسم ختم مسعود رجوی و افشای عقد پاره وقت مریم و ترکی تبدیل شد. هر روز که می گذرد، روابط پشت پرده گروههای تروریستی با اربابان تروریسم برملاءِ می شود. پرونده سیاه آل ترور سنگین و ننگین می شود. منافقین گذشته با منافقین مزدور و همکار رژیم سعودی، صهیونیسم و آمریکایی متفاوتند، «هر که بامش بیشتر، برفش بیشتر».

روزگاری سازمان مجاهدین (منافقین) مزدور غرب و بعد رژیم بعثی صدام شدند. به تدریج بر دامنه انحرافشان افزوده شد، بار جرم و پرونده خیانتشان سنگین شد، تروریست پیر، فرسوده و سالخورده با تروریستی که نوپا و تازه كار بود، زمین تا آسمان فرق دارد.

وقتی خبر پیوند شوم رجوی ها با رژیم وهابی آل سعود را شنیدیم، تنفر و انزجار از این فرقه خودفروش و خیانتكار هزار برابر شد. رجوی را در جنایات آل سعود از عراق تا سوریه و یمن شریک می دانیم، مخصوصاً زمانی که شاهد حضور ترکی الفیصل در شوی تبلیغاتی- تروریستی بورژه بودیم.

واکنش اعضاءِ و اسرای گرفتار در فرقه منافقین نسبت به مرگ مسعود رجوی، تأثیر منفی دارد. به مسئله دار شدن افراد می انجامد، عمر بر باد رفتگان فریب خورده به پوچی تشکیلات و عوارض ناشی از چند دهه عملکرد ضد مردمی سازمان پی می برند. به جایگاه خود در جامعه نگاه می کنند، به فاصله خود از مردم، تنفر و انرجار مردم ایران از فرقه رجوی پی می برند. بازیچه بودن خود و سران فرقه آنها را رنج می دهد، مخصوصاً وقتی می بینند مزدور رژیم آل سعود شده اند. برای ادامه حیات ننگین هر روز ارباب عوض می كنند و مزدور این و آن می شوند، آنها مجبورند از شاخی به شاخ دیگر بپرند، ارباب عوض کنند، صدام از دست داده به دیگر شیوخ مرتجع عرب دل خوش و سرگرم شوند.

در چنین شرایطی با توجه به سرفصل جدید فرقه رجوی، حذف سیاسی- فیزیکی مسعود رجوی، تغییر ارباب و حامی تروریستی باید منتظر عوارض بد ناشی از استمرار انحرفات رجوی ها باشیم، ارزش و اعتبار مریم رجوی از بین رفته و صدای فروپاشی فرقه، ریزش، مسئله دار شدن نیروها بگوش می رسد. دیگر نمی توانند با وعده و وعید، تعهد گرفتن و سراب های واهی جلوی فروپاشی فرقه را بگیرند. باید صبر کنیم تا واکنش ساکنان لیبرتی و انتقال شدگان به آلبانی و افراد شورا آشکار شود.

بعد از مرگ رجوی اوضاع فرقه با تغییر 180 درجه ای روبرو خواهد شد. عوارضی که از شوی بورژه شروع و به شب تاریک اور سور اواز ختم خواهد شد.
نوید رهایی
27 تیر 95
طبقه بندی: افشاگری،  آرشیو 95،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  منافقین، آل سعود و وهابیت،  پرونده، 
برچسب ها: مریم ترکی، مریم رجوی، مریم فیصلی، فسیل الدوله، منافقین، مسعود رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی