نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 28 تیر 1395
آل سقوط به فکر بازیافت تروریست های اسقاطی، مستعمل و صدام نشان افتاده اند تا با خرج هزینه های نجومی، آنها را علیه ایران تجهیز و به کار گیرند. جاسوسان بی رمق و ستون پنجمی های استخبارات رژیم بعثی صدام در شرف استخدام و نوکری تمام عیار در دستگاه رژیم پلید سعودی هستند.
کلیدداران نالایق و راهبندان رند، از شکار سوسمار خسته و هوس جهانگشایی کرده اند. خواب اشغال تهران می بینند، ابلهانه ایتام تروریست های رجوی نشان را نوازش می کنند.
آفتابه داران عرب، بزرگ خاندان تروریسم از داعش و القاعده تا مجاهدک های آمریکایی شده اند.
این روزها آل سعود با سقوطی مرگبار تیشه بر ریشه خود زنند و با تروریست پروری آشكار، ننگ و رسوایی جهانی را به جان می خرند. انگار به جنون گاوی و بیماری هاری مبتلا شده اند، همدست و همکار رژیم کودک کش و جنایتکار اسرائیل شده و با دین و آئین محمدی (ص) سر ناسازگاری و دشمنی دارند.
وهابیون بد اصل و نسب، دنباله رو شیطان و نوکر آمریکا و گروه صهیونیسم شده اند، با اهل زمین و زمان سر جنگ و تضاد دارند. راهی را در پیش گرفته اند که در دید و اذهان عمومی، منفور و منسوخ و ممنوع است و به غرق شدن در فساد و نکبت می انجامد، منحرفان سعودی آینده ای تیره و تار در پیش رو دارند.

آل سقوط به فکر بازیافت تروریست های اسقاطی، مستعمل و صدام نشان افتاده اند تا با خرج هزینه های نجومی، آنها را علیه ایران تجهیز و به کار گیرند. جاسوسان بی رمق و ستون پنجمی های استخبارات رژیم بعثی صدام در شرف استخدام و نوکری تمام عیار در دستگاه رژیم پلید سعودی هستند. علائمش آشکار، اسناد وابستگی و خودفروشی رجوی بر همگان معلوم است. با نگاهی به شرکت کنندگان شوی تررویستی بورژه در پاریس و شمارش حامیان و هواداران عربی و اجنبی رجوی از جمله ترکی الفیصل فرستاده سلمان شاه از ریاض و سخنرانی تاریخی او در جمع دعوت شدگان، به عمق حماقت، سقف جنایت، میزان مزدوری و سوءِ استفاده رژیم سعودی پی می بریم. همچنین رجوی ها در حضیض ذلت و خواری جلوی چشم خاص و عام رژه می روند.

بر دوست و دشمن مردم ایران، معلوم شده که فرقه جنایت پیشه و تروریست رجوی در باب ایران ستیزی و خیانت، حد و مرزی نمی شناسد. دائم در حال فرار و ادامه وابستگی به اربابان بی شمار است. یک صدام را از دست داد و به استخدام دهها صدامک درآمد.
با دشمنان ایران عقد اخوت و پیمان شرکت و همکاری می بندد. روزی در تلاویو و فردایش سر از ریاض و واشنگتن در می آورد. مزدوری هزارچهره و ایران ستیزی بیمار است. درد بی درمان رجوی جز با مرگ و نابودی درمان پذیر نیست.
فرقه رجوی، این روزها به بلندگوی تبلیغاتی رژیم سعودی در جبهه های سوریه و یمن تا بحرین و قطر تبدیل شده، هرجا آتش فتنه و شعله جنگی خانمان سوز برپا شده است، رجوی کبریت در دست، هیزم بیار معرکه است. غیرت و شرف و انسانیت را زیر پا گذاشته است، دیوانه وار تشنه و حریص مشتی دینار و دلار و قدرت است.
رجوی، سالهاست جهد و مجاهدت را زنده بگور و قربانی هوس های شیطانی اش کرده است. حال به فریب و چاپلوسی در دربار آل سقوط دلخوش كرده است.

رژیم آل سعود به بهانه قطع روابط سیاسی- دیپلماتیک با ایران، گروههای تروریستی از جمله رجوی ها را زیر پوشش و حمایت خود آورده، علناً از آنها پشتیبانی می کند، همسو و همصدای فرقه بدنام و نشان رجوی شده است، بدون اینکه به سابقه شوم و پرونده سیاه گروه تروریستی رجوی توجه کند و گذشته آنها با صدام و اربابان دیگر را ملاک و معیار قرار دهد.
شکی نیست که بازیافت چندمین بار گروه تروریستی رجوی توسط هر کشور و دولتی محکوم به شکست است.
از سرنوشت شوم صدام درس عبرت بگیرید و فریب ظاهر و تبلیغات کاذب رجوی را نخورید.
نوید رهایی
28 تیر 95
طبقه بندی: افشاگری،  آرشیو 95،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  منافقین، آل سعود و وهابیت،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: بازیافت تروریسم توسط رژیم آل سقوط، منافقین، تروریست، آل سعود، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی