نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرگ مسعود رجوی

دوستان و زخم دیدگان جداشده از فرقه جنسی- جاسوسی رجوی، حرف بسیار دارند، از بود و نبود رهبر، مرگ برادر مسعود و بیوه شدن بانو می گویند، چه ساده لوحان زود باوری! بیش از یک دهه از گم و گور شدن انقلابی آن رهبر و رهزن کذایی گذشت و من و تو هنوز اندرخم یک کوچه ایم.
با مرگ عزیزی، شیون و زاری بازماندگان از تشیع و تدفین تا شب سوم و هفته به اوج عاطفی و سقف عزاداری می رسد. در مراسم چهلم، داغداران دور از چشم مصیبت دیدگان در جستجوی ذره ای خاک از گوشه و کنار قبر زنده یادشان هستند تا بخورند و بی هم و غم جمعه شب ها بیاسایند که الحق گریه و زاری اطرافیان آنها را سخت کلافه کرده و به ستوه آورده است؛ از چهلم که گذشت هیچ از او یاد مکن، حالی خوش باش و خود دل آزار مكن ... روزی می رسد که ختم قرآن و ذکر صلوات برای اموات به فاتحه پیامکی و لبخند یواشکی تبدیل می شود.
در سرفصلی نوین، مریم بانو به فکر تجدید فراش و تكثیر ازدواج می افتد! روزی همنشین شهردار پاریس و فردایش مشاور عشقی فلان سرکرده تروریست ... "موجاهد چلق عنقلابی" از ساقی به شاخی می پرد و نرد عشق می بازد. از مهدی ابریشمچی بی غیرت چه خیری دید که حالا در فراق مسعود رجوی و یا برای سکته شاهزاده سعودی اشک بریزد. بانوی قجری به شوهرچرانی مشغول و مأمور است.

ترکان خاتون آل ترور، قلب پهن دشت و هزار دریچه ای دارد که عاشقان بیمار از دری وارد و شکسته خورده از پنجره می گریزند. حالا من و ما چه انتظاری داشته باشیم از این عفریته بیمار و عجوزه پرکار که آیین صفا و رسم جفا پیشه کرده، در حراج عشوه و تاراج عشق سرآمد و درباب فریبکاری شهره شهر است؟
دوستان و زخم دیدگان جداشده از فرقه جنسی- جاسوسی رجوی، حرف بسیار دارند، از بود و نبود رهبر، مرگ برادر مسعود و بیوه شدن بانو می گویند، چه ساده لوحان زود باوری!

بیش از یک دهه از گم و گور شدن انقلابی آن رهبر و رهزن کذایی گذشت و من و تو هنوز اندرخم یک کوچه ایم. حکایت فرار شاه بود و انتظار بازگشت او به میهن ... یکی می گفت: اعلحضرت همایونی این ماه می آید و دیگری خبر از بازگشت آن سفر کرده و کمر بسته ی دروغین امام رضا(ع) در اواخر بهار می داد. عوام فکر می کردند شاه می آید و از روز شنبه تاج و تخت پادشاهی اش را از سر میگیرد، ولی آن خودفروخته، رفت و رفت و رفت، هنوز که هنوز است، نیامده و قبر پیمای فرنگ است. حالا جناب رجوی، مخفی الدوله اردنی به سرنوشتی هزار بار بدتر و روزگاری سیاه تر از شاه آریامهر نشان دچار شده است. سالهاست نه صدا دارد و نه تصویر، خبر مرگش فراوان و ازدواج زنش بسیار، دوستان و دشمنان روزی هزار بار خبر مرگش دهند و بعد زنده اش می پندارند.
خیالتان آسوده و راحت باشد که مسعود رجوی بازگشت ناپذیر است، چون در بیراهه ای یکطرفه رو به سوی جهنم و دار مکافات قدم گذاشته است. پس چه بهتر همه باهم زمزمه کنیم، "رجوی مرد" و قبول کنیم که "از دل برود هر آنکس که از دیده برفت".

پشت سر مرده از این بیشتر حرف و حدیث گفتن کراهت دارد. رجوی و همراهان را به حال خو بگذارید، حتی خواب بازگشت آل ترور و كوردلان روزگار را نبینید. از این بیشتر لحظه های زندگی و عمرتان را تلف نکنید.
لعنت خدا بر رجوی روزی که زاده شد، آن روز که صلیب خیانت و جنایت به دوش کشید و امروز که خبر مرگش در هر کوی و برزن پیچیده است.
نوید رهایی
31 تیر 1395
طبقه بندی: آرشیو 95،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  پرونده،  سران فرقه رجوی، 
برچسب ها: رجوی، مرگ رجوی، نوید رهایی، جداشده، فرقه جنسی- جاسوسی رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی