نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

دولت وقت آلبانی پذیرفته بود که این افراد شستشو شدگان مغزی و غیر متعارف می باشند و بنابراین در وهله ی اول  با گماردن روانپزشکان، این اسرا میبایست شخصیت متعادلی را بدست آورند تا موجب نگرانی های بعدی نشوند.
برابر اعلام رسانه های فرقه ی منحط، مستبد و تمامیت خواه رجوی، آقای پاندلی مانکو ( نخست وزیر اسبق آلبانی) هم جزو حضار مراسم خیمه شب بازی 19 تیر 1395مریم رجوی و شاهزاده ترکی الفیصل  در سالنی واقع درحومه پاریس بوده است.
این وابسته به " السابقون" هم برای عقب نماندن از قافله ، سخنانی ایراد کرده که باند رجوی منتشرش کرده وما خانواده های ذینفع نگاه کوتاهی به آن میاندازیم:
" پاندلی مایکو نخست‌وزیر اسبق آلبانی با اشاره به ارکستر آلبانی که یک ترانه ایرانی اجرا کرد، گفت: شما این ارکستر بزرگ را می‌بینید که از آلبانی بودند و یک کار آلبانی – ایرانی را اجرا کردند و در ادامه با اشاره به اتفاق‌نظر کامل مردم و سیاستمداران آلبانی در پذیرایی از مجاهدین اشرفی گفت: امروز با دوستانم از آلبانی و احزاب آن از چپ و راست به این‌جا آمدیم درست مانند یک جسم که دستهای چپ و راست دارد اما یک قلب دارد. باید این‌جا بگویم که دولت آلبانی و احزاب آلبانی همگی با همدیگر تصمیم گرفتند که اعضای کمپ لیبرتی را بپذیرند… و همین امر دلیل حضور ما در این گردهمایی است و در ادامه افزود: امیدواریم شما هر چه زودتر به کشور خودتان ایران برگردید ".
بررسی اینکه این پذیرش داوطلبانه بوده یا بفرموده ، فعلا در صلاحیت این یادداشت کوتاه که حکم تظلم خواهی دارد، نیست.
درهر حال، ازاینکه با پذیرش این اسرای باند رجوی، آنها به محیط خوش آب وهوا تر میروند ودرمعرض خمپاره باران های مشکوک درعراق قرار نگرفته و جان خود را – که زمانی مال مسعود بود وحالا مال مریم – ازدست نمیدهند، جای شکر دارد وموجب کم شدن نگرانی ما خانواده میشود .
البته این مقام اسبق توضیح نداده است که چه اتفاقی باید بیافتد که این اسرای رجوی - بهمراه لابد زندانبانان -  خود به ایران برگردند!!
درادامه:
" در این سالن الآن آلبانیایی های دیگری هم هستند که از کشورهای دیگر برای ابراز حمایت و همبستگی با شما به این‌جا آمده‌اند. و سپس از رهبر ارکستر سمفونیک آلبانی دعوت کرد تا برنامه ویژه خود را اجرا کند. یادآوری می‌شود رهبر ارکستر آلبانی یکی از هنرمندان بزرگ این کشور و یکی از فعالان حقوق‌بشر در آلبانی است ".
این آلبانی های دیگر چه کسانی بودند وبخاطر چه ازاین خیمه شب بازی ها که طی آن سرنگونی حکومت ایران، امکان دادن به خشن ترین دخالت درامور منحصر به ایران ، توسعه ی ایران هراسی،  بیعت با تکفیری ها و... مورد بحث وتایید بود، شرکت کرده بودند؟!
این آلبانی های شرکت کننده چه دشمنی با مردم ایران دارند ؟!
لازم است که  به این مقام اسبق یاد آوری شود که برابر اظهارات مقامات وقت کشور شما ، کارهای زیر میباید انجام میگرفت وامکان انتگراسیون ( همگرایی ) وکار این افراد با جوامعی که به آنها پناهنده میشوند فراهم میشد:
1-  دولت وقت آلبانی پذیرفته بود که این افراد شستشو شدگان مغزی و غیر متعارف می باشند و بنابراین در وهله ی اول  با گماردن روانپزشکان، این اسرا میبایست شخصیت متعادلی را بدست آورند تا موجب نگرانی های بعدی نشوند.
2- انتقال یافتگان میباست به یکی از زبان های اروپا تسلط پیدا میکردند تا مشکلات کاری بعدی نداشته باشند.
3- آموزش حرفه وتخصص به این افراد، بعهده ی دولت آلبانی بود.
4- سرانجام اینکه این افراد بحالت طبیعی درآمده، زبان یاد گرفته ومتخصص درانجام کار شده و میتوانستند ازکشورهای دیگر ومنجمله آلبانی تقاضای پناهندگی نمایند.
بدین ترتیب ، ابدا قرار نبود که این گروگان های رجوی ها، دریک محوطه ساکن شده وبه فرماندهان رجوی اجازه ی  استمرار کلاس های مغز شوئی داده شده و کماکان ایزوله بمانند که برخورد مقام اسبق مورد بحث آلبانی نشان میدهد که ابدا درباغ نبوده و صرفا صحبتی در تایید خواسته های مریم یا مسعود رجوی مطرح کرده است!
آیا دولت آلبانی هم اینگونه فکر وعمل میکند؟!
استدعا دارد که اقداماتی انجام گرفته تا ارگان های ذیصلاح جمهوری اسلامی ایران ازموضع رسمی دولت آلبانی مطلع گشته و مراتب را به اطلاع ما برسانند.
با احترام
گروهی از خانواده های گروگان های رجوی در کمپ تیرانا

استان آذربایجان شرقی
تبریز- ایران
منبع: انجمن نجات

5 مرداد 1395

طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  لیبرتی، آلبانی،  نجات یافتگان،  آلبانی، تیرانا، 
برچسب ها: ساکنان لیبرتی، آلبانی، پاندلی مانکو، مریم رجوی، دولت آلبانی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی