نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 6 مرداد 1395
نوید رهایی


شعار فریبنده امروز مهران، فردا تهران، رجوی را مغرور و دیوانه کرده بود، با کلیه ادوات نظامی و نفراتش بعلاوه پشتیبانی ارتش عراق قدم در راه بی بازگشتی گذاشته که جز سوختن و خاکستر شدن ماشین جنگی، کشته و زخمی و اسارت نیروهایش نتیجه ای در بر نداشت.
امروز پنجم مرداد ماه 1395 یادآور خشم عظیم و طوفان سهمگین مردم قهرمان ایران در واپسین روزهای جنگ تحمیلی رژیم بعثی عراق علیه میهن و تجاوز نظامی تروریستی فرقه رجوی تحت عنوان مرگبار غروب جاویدان است. تروریست های فراری ضد خلق بعد از سالها مزدوری، وطن فروشی، خیانت، جنایت، جاسوسی و ستون پنجمی برای ارتش بعثی و استخبارات عراق، در چنین روزهایی با بیش از هزار خودرو حامل نفرات، تسلیحات و مهمات، احمقانه و سربه زیر از مرز عراق گذشتند، راه تهران در پیش گرفته و كوركورانه وعده های خیالی رجوی را پذیرفته بودند تا یک شبه به کرمانشاه فردایش تا همدان و عصرش به قزوین و تهران برسند. در چشم بهم زدنی جمهوری دموکراتیک را برپا و سبد کالای جامعه بی طبقه توحیدی را برای خلق قهرمان اعلام نمایند. یعنی به همین سادگی بدون هیچ رنج و درد و بهایی، رجوی و همدستان تروریستی بر تخت نشینند و رجز بخوانند! تروریست های نازپرورده ی صدام هرگز به جایگاه اجتماعی خود در بین مردم ایران فکر نکردند، تنفر و انزجار خلق صدام و رجوی گزیده را نادیده می گرفتند. دزد بزرگ بچه ها، فراموش کرده بود که از اشرف و بغداد، بیخ گوش صدام دیکتاتور بعثی، قاتل صدها هزار پیر و جوان ایرانی، عامل بمباران، موشک باران شهرها، ویرانی و آوارگی مردم برای فتح تهران لشکرکشی می کند.
شعار فریبنده امروز مهران، فردا تهران، رجوی را مغرور و دیوانه کرده بود، به اندازه استر و حماری عقل، فهم، درك، شعور و آینده نگری نداشت. با کلیه ادوات نظامی و نفراتش بعلاوه پشتیبانی ارتش عراق قدم در راه بی بازگشتی گذاشته که جز سوختن و خاکستر شدن ماشین جنگی، کشته و زخمی و اسارت نیروهایش نتیجه ای در بر نداشت. فروغش طلوع نکرده به غروب انجامید، خیانتش ثبت تاریخ و ننگ جاویدان شد. به چنان بلایی گرفتار شد که نه راه پیش داشت و نه فرصت عقب نشینی و بازگشت به آغوش پدر صدام را یافت. عملیاتی که در واقع به راهپیمایی و پیک نیک صحرایی شباهت داشت. در آتش بی امان خلق قهرمان ایران، سوخت و خاکستر شد. جالب است بدانید مسعود و مریم رجوی در اتاق فرماندهی عملیات تروریستی، دور از مرزهای ایران و عراق بر پر قو لمیده و از راه دور فرمان حمله و فریاد به پیش می دادند. نه سلاحی بر دوش داشتند و نه انگشتی بر ماشه چکاندند. مریم برای پرواز به تهران خود را آرایش می کرد و مسعود رجوی هم جلوی آینه در حال تمرین سخنرانی، پیام دادن و سان گرفتن از رژه ارتش آزادی در میدان آزادی بود. بیچارگان احمق، عزم و اراده مردم ایران، قهرمانان هشت سال دفاع مقدس و به زانو در آوردن صدام را فراموش کرده بودند، نمی دانستند ارتش خصوصی و عاریه ای صدام در حال سوختن و نابودی است، از گردنه چهارزبر بیخبر بودند.

امروز 5 مرداد 95، روز عملیات مرصاد و شکست جاویدان ماشین تروریستی صدام- رجوی است. شکستی فضاحت بار، کمرشکن، مرگبار، مردم ایران از نظامی تا غیر نظامی، چنان درس عبرتی به مزدوران بعثی- آمریکایی داد که بعد از چند دهه هنوز نتوانسته اند از زمین بلند شوند و قد علم کنند. قرار بود چند هفته بعد از عملیات فروغ 2 انجام شود که هذیان رجوی در اوج واماندگی و شکست بود.

رجوی خائن مردم ایران را دست کم گرفته بود، مردمی که تحت پوشش هر حکومتی، اجازه تجاوز دشمنان و خودفروختگان را به این مرز و بوم نمی دهند. رجوی فکر می کرد به محض شروع حمله نظامی، مردم ایران با نقل و نبات و شیرینی، آتش و اسپند، گاو و گوسفند قربانی به استقبال ارتش صدام نشان مجاهدین ضد خلقش می آیند. هیچ مشکلی در بین راه نخواهند داشت. مردم هر شهر و روستا آنها را روی سر و دست بلند می کنند، یک شبه به تهران می رسانند. چه خیال باطلی فقط دیوانه ای چون رجوی می تواند چنین فکر باطلی را برای بازگشت به خانه و نشستن بر اریکه قدرت را در ذهن علیلش بپروراند.

در چنین روزی، طعم تلخ شکست جاویدان، گوارای وجود بی برکت و مزدور رجوی باد.
نوید رهایی
6 مرداد 1395
طبقه بندی: آرشیو 95،  اشرف نیوز،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  مناسبت ها، 
برچسب ها: دروغ، فروغ، منافقین، رجوی، مرصاد، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی