نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 7 مرداد 1395
روزی رجوی بر مسند ریاست، مظهر خشونت، ابزار ترور و زحمت مردم بود، عاقبت مولتی تروریسم تاریخ مصرف گذشته، حذف و خوراك مور و ملخ شد. گیرم کسی چون ترکی الفیصل نبود که خبر مرگ مسعود رجوی را رسانه ای كند، گروه حیف نان رجوی تا کی و کجا می توانست بر ننگ سیاسی خود سرپوش گذارند؟ آیا وقت آن فرا نرسیده که ایتام رجوی از مجاهدین ضعف تا شورای شر، از اطاعت کورکورانه و مقررات آبروبرانه دست بردارند
دنیا محل گذر است، مسافران دیروز مهاجران امروزند، به تجربه آموخته ایم تاج و تخت شاهی و کیسه گدایی چون ابر بهاری ناپایدارند، حق و باطل، غم و شادی به موازات هم به پیش میروند و همراهند. روزی رجوی بر مسند ریاست، مظهر خشونت، ابزار ترور و زحمت مردم بود، عاقبت مولتی تروریسم تاریخ مصرف گذشته، حذف و خوراك مور و ملخ شد.
رهبر بد فرجام مجاهدین خلق و مسئول شورای شر کجاست؟ خدا می داند، ظاهراً بچه های مزدور شورا، سرگرم شمردن جیره و مواجب خود هستند، گهگاهی بیانیه و اعلامیه صادر کنند، سرشان گرم است، حضور و غیاب رهبری به عهده آنها نیست و وظیفه دیگران است. باشد یا نباشد، برایشان مهم نیست، به زن سالاری آل رجوی و خانم رییسی مریم قجر عادت كرده اند.
در آشفته بازار کنونی «مریم قجرالفیصل» برای خروج از بحران و بن بست ها به عرب چرانی، امپریالیسم درمانی و صهیونیسم نوازی مشغول است.

معمولاً رسم بر این است که با شنیدن خبر مرگ بزرگ قبیله، بازماندگان به رسم و رسوم رایج، ادای وظیفه می کنند، ولی در فرقه رجوی از برگزاری مراسم و مصیبت برای مرگ تزریقی مسعود رجوی خبری نیست. هیچ کس اجازه اظهارنظر، شیون و زاری و عزاداری برای ارباب را ندارد، حتی مریم قجرعضدانلو که زمانی نقش همسر رجوی را بازی می کرد، جرأت اظهارنظر درباره مرگ شوهر فرضی اش مسعود رجوی را ندارد. بازماندگان به همدیگر تعارف می کنند تا پادرمیانی کنند، اگر خبری از رجوی را شنیدند، فوراً افشاء کنند، ولی کسی جرأت اظهارنظر و ابراز همدردی ندارد، مقررات خشک فرقه ها اجرا می شود.

باید علت مخفی شدن مسعود رجوی را جستجو کنیم، رازهای ناگفته را برملا شوند و بگوییم مسعود رجوی مسئول اول عملیات مسلحانه سالهای (1360 و1363)، عامل ورود سازمان مجاهدین به فاز نظامی و تبدیل آن به فرقه ای تروریستی، مبتلا به سرطان سیاسی- ایدئولوژیک و نهایتاً مرگ مغزی و مشکوک دچار گشته است.

رجوی مدت دو دهه با سرم مالی- نظامی رژیم بعث صدام زنده بود، با سقوط صدام دچار مشکل تنفسی شد، اوایل با اشغالگران عراق همخوانی نداشت، بعد از خلع سلاح و اعدام صدام، به تدریج تنفس مصنوعی رژیم آل سعود را پذیرفت، تا اینکه حضور فیزیکی اش به خبر تجزیه شیمیایی جسدش تغییر یافت. برخلاف رسم عامه که بازماندگان خبر فوت متوفی را می دهند و عزاداری پیشه کنند، از شورای ترور تا رئیس دست بافت رجوی، کسی جرأت انتشار خبر مرگ رجوی را نداشت، الی تركی الفیصل كه ای كاش او هم از فرط پرخوری می تركید و خشم مریم را بر نمی انگیخت.

وقت آن فرا رسیده تا جوجه تروریست های شورای دست ساز رجوی، لچک سیاه بر سر کنند و جامه عزا بپوشند و فریاد زنند... بزرگ خاندان آل ترور، مرشد بی مراد، نوکر آل سعود و مزدور اوباما مرده است.
گیرم کسی چون ترکی الفیصل نبود که خبر مرگ مسعود رجوی را رسانه ای كند، گروه حیف نان رجوی تا کی و کجا می توانست بر ننگ سیاسی خود سرپوش گذارند؟ آیا وقت آن فرا نرسیده که ایتام رجوی از مجاهدین ضعف تا شورای شر، از اطاعت کورکورانه و مقررات آبروبرانه دست بردارند، به شفاف سازی و انتشار واقعیات بپردازند. مسئله گم و گور کردن مسعود رجوی را برای مردم ایران افشاءِ نمایند، چون شورای بی رئیس، فرقه بی رهبر، روستای بی کدخدا، خانواده بی سرپرست، مثل بیل بی دسته، تفنگ بی ماشه، سرباز و سرکار گماشته، کفش بی پاشنه، گاری و درشکه بی راننده و نهایتاً بیوه ی بخت برگشته است.
به همین دلیل چند سالی است که شورای گماشتگان بیانیه ای در نمی کند، مبارزه را از یاد برده، برای استقلال و آزادی چنگ نمی زند. مبارزه را از یاد برده و برای آزادی و استقلال چنگ نمی زنند، نه مصوبه ای، نه قانونی و حتی وعده سرخرمنی! حاج آغا گنجی به خواب رفته و پرویز خزایی چرت و پرت می گوید. مریم قجرعضدانلو، دست در دست ترکی الفیصل به شکار مارمولک و سوسمار رفته است.
وقتی سردسته اشرار به تیر غیب گرفتار شده، نبرد سرنوشت ساز کیلویی چند؟! شورای تروریستی رجوی از زندگی انگلی به مرگ مغزی مبتلا شده، جیره خوارانی که به محض بیداری از خواب غفلت، فرار را بر قرار ترجیح می دهند، در تاریکی شب و سکوت روز به صورت جفتی پا به فرار می گذارند.

رجوی مسئول قدیمی شورا، همچون کلاهبرداران شبکه های هرمی و پولشویی، تمام پول و پله ها را به جیب زده، سر همه فریب خوردگان فرقه از اشرفی تا شورا را شیره مالیده و کلاه گذاشته است، حالا همه از خود و دیگران سؤال می کنند، رجوی کجاست؟ مانده اند تا شیخ وهابی لندهوری به پاریس بیاید و خبر مرگ و مرحوم شدن رهبر فرقه و مسئول مفقود را بدهد، مرده ای که نه گورش نشان دارد و نه گورستانش نشانی!چ
نوید رهایی
7 مرداد 95
طبقه بندی: آرشیو 95،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: مرگ رجوی، شورای دست بافت، ترکی الفیصل،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی