نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 10 مرداد 1395
دیدار محمود عباس با مریم رجوی سرکرده منافقین

خبرگزاری فلسطین گزارش داد، محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین عصر روز شنبه در مقر اقامتش در پاریس با مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین دیدار و گفت‌وگو کرده است.
دیدار محمود عباس با مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین

رئیس تشکیلات خودگردان، سرکرده گروهک منافقین را در جریان تحولات منطقه به ویژه مساله فلسطین و هم‌چنین طرح فرانسه در خصوص برگزاری کنفرانس بین‌المللی فلسطین در پاریس قرار داد.
رجوی نیز در این دیدار به ارائه گزارشی از کنفرانس سالیانه این گروهک که اخیرا در پاریس برگزار شد، پرداخت.
حسین شیخ الاسلام، مشاور وزیر امور خارجه ایران در واکنش به این دیدار گفت که محمود عباس دست‌نشانده آمریکا و مأمور سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) است. شیخ الاسلام در گفتگو با سایت میزان گفت: "اینکه یک جناح فلسطینی سازشکار با صهیونیست‌ها که با فشار آمریکایی‌ها تسلیم اسرائیل شده است، امروز در مقابل خط مقاومت ایستادگی می‌کند و با عناصر تروریستی دیدار می‌کند دور از انتظار نیست."
شیخ الاسلام گفت که گروهک منافقین از ابتدای انقلاب اسلامی ایران قصد نابودی این انقلاب را داشته است و دیدار این گروه با محمود عباس را هم در همین چارچوب باید دید.
گروهک تروریستی منافقین در سایه حمایت‌های دولت تروریست‌پرور فرانسه، دو هفته پیش کنفرانسی را در پاریس برگزار کرد که در آن شخصیت‌های سیاسی کشورهای مختلف به ویژه کشورهای عربی در آن شرکت داشتند که ترکی فیصل، فرزند پادشاه پیشین سعودی و رئیس پیشین سازمان اطلاعات این کشور، یکی از حاضران و سخنرانان آن همایش بود. این همایش، اعتراض جمهوری اسلامی ایران را به دنبال داشت و نشان داد که حامیان منطقه ایِ تروریسم، تصمیم گرفته اند با دست خود نقاب از چهره خویش بردارند.
گفتنی است، محمود عباس که با حمایت غرب و عربستان، تلاش می کند خود را نماینده مردم فلسطین نشان دهد، به دلیل مخالفت با روند مقاومت و همکاری با صهیونیست ها در سرکوب مقاومت فلسطین و کشتن و بازداشت آنان، اعتماد فلسطینی ها را از دست داده و هرگز نماینده ملت مظلوم فلسطین به شمار نمی آید.
چند روز پیش، سرویس امنیت عمومی رژیم صهیونیستی (شاباک) اعلام کرد که با کمک اطلاعاتی تشکیلات خودگردان به سرکردگی محمود عباس، توانسته محمد جباره الفقیه عضو گردان های عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) را ترور کند و به شهادت برساند.

شبکه العالم
یک شنبه 10 مرداد 1395
طبقه بندی: اخبار،  نامه های سرگردان،  افشاگری،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  منافقین، آل سعود و وهابیت،  پرونده،  اسراییل، مجاهدین،  خیانت ،  حامیان اجاره ای رجوی، 
برچسب ها: محمود عباس، مریم رجوی، گروهک تروریستی، منافقین، فلسطین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی