نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 11 مرداد 1395
ایرج صالحی

من ایرج صالحی هستم متولد سال 44 و اهل آمل، از اعضای جداشده مجاهدین  که سالهای زیادی از عمر خود را در یکی از تبهکارترین سازمان‌های تروریستی دنیا گذراندم.
من ایرج صالحی هستم متولد سال 44 و اهل آمل؛ بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، به خاطر فضای آزادی که به وجود آمده بود، همه گروه‌های سیاسی فعالیت آزادانه داشتند و از همان ایام بود که من با سازمان مجاهدین آشنا شدم و کم‌کم تحت تأثیر دوستان و همکلاسی‌ها و خواندن برخی کتاب‌ها و جزوات مربوط به شهدای سازمان در زمان شاه، شروع به فعالیت کردم و نهایتاً سال 64 از کشور خارج شدم و 19 سال بعد، یعنی در سال 83 از این فرقه فرار کردم و به کمپ آمریکایی‌ها به‌نام «تیف» پناه بردم و سال 84 هم به ایران برگشتم.

فضای کشور در اوایل انقلاب خیلی سیاسی بود و همه‌جا همین بحث‌ها مطرح بود، از طرف دیگر خانواده ما مذهبی بودند و افراد سازمان ‌هم ادعای اسلام و مذهبی بودن، داشتند. ما هم آن زمان نوجوان بودیم و خیلی تفاوت‌ها را متوجه نمی‌شدیم، مثلاً برای ما حزب جمهوری اسلامی و سازمان مجاهدین خیلی تفاوتی نداشت، البته تفاوت کمونیست‌ها و مسلمان‌ها را می‌فهمیدیم، ولی خیلی تفاوتی میان احزاب و تشکل‌های اسلامی قائل نبودیم.

آن موقع در سازمان می‌گفتند ما به دنبال پیاده کردن اسلام حقیقی و ایجاد برادری و برابری هستیم و اگر مثلاً با حزب جمهوری مخالفیم، برای این است که آنها این مفاهیم را نمی‌توانند اجرا کنند.

ما هم علاوه بر سن کم، مطالعه و اطلاعات زیادی هم نداشتیم و همین باعث شد برخی افراد مثل رجوی و دارودسته‌اش از ما سوءاستفاده کنند.

 ایرج صالحی در اوایل دهه 60 جذب سازمان مجاهدین شد و سال 83 از اردوگاه اشرف گریخت
 
* به هر حال سازمان مجاهدین در همان سالها دست به جنایاتی هم می‌زد و برخی افراد آنها دستگیر و اعدام شدند، این در ذهن شما سوال ایجاد نمی‌کرد؟

ما این طور تصور می‌کردیم که آنها در راه ایده و هدف خود مثلاً اعدام می‌شوند و این بهایی است که برای راهشان پرداخت کردند. از طرفی، برخی از آنها هم دوست یا هم‌محله‌ای ما بودند و برای همین ما خیلی متوجه اقدامات آنها نمی‌شدیم.

آن موقع برای ما برخی جلسات هم می‌گذاشتند، مثل کوهنوردی و یا تفسیر نهج‌البلاغه که در ترغیب ما برای فعالیت در سازمان مؤثر بود. تا اینکه سال 60 به دلیل برخی فعالیت‌ها دستگیر شدم و 2 سال به زندان افتادم. آن زمان قصد داشتیم هسته‌ای را تشکیل دهیم که پیش از اقدام، لو رفته بود.

ادامه مطلب در لینك زیر می باشد

صحبت از مسعود و مریم «مرز سرخ» بود

http://www.nejatngo.org/fa/pver.aspx?id=23495


...............
نوید رهایی
11 مرداد 95طبقه بندی: آرشیو 95،  نوید نیوز،  جداشدگان از فرقه رجوی،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: ایرج صالحی، جداشده، فرقه رجوی، منافقین، نوید رهایی، ایرج صالحی از اعضای جداشده فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی