نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

نوید رهایی: بعد از ترکی الفیصل سعودی نوبت محمود عباس مهره خودفروخته و معلوم الحال سازمان سیا و موساد اسرائیل است. باید منتظر دیدار سریالی مهره های صهیونیستی- سعودی دیگری با سرکرده تروریستی منافقین در پاریس باشیم. آل سعود در حال جذب عوامل و عناصر خائن از منافق تا سلطنت طلب و دیگر گروههای تروریستی و ضد مردمی ایران است.

دیدار محمود عباس عنصر نامطلوب فلسطینی با مریم رجوی (پاریس- 9 مرداد 95)

پشت پرده دیدار محمود عباس با سرکرده منافقین
روز شنبه 9 مرداد 95 محمود عباس (ابومازن) رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، دست نشانده آمریکا و مأمور سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) در اقدامی مغرضانه با مریم رجوی سرکرده فرقه تروریستی منافقین در پاریس دیدار کرد. هدف این دیدار بررسی تحولات خاورمیانه بویژه مسأله فلسطین عنوان شده که با توجه با اوضاع منطقه و روابط پشت پرده حامیان تروریسم بین المللی، می توان آن را ادامه ایران ستیزی رژیم آل سعود بعد از ملاقات ترکی الفیصل شاهزاده سعودی با مریم رجوی دانست.
بعد از ترکی الفیصل سعودی نوبت محمود عباس مهره خودفروخته و معلوم الحال سازمان سیا و موساد اسرائیل است. باید منتظر دیدار سریالی مهره های صهیونیستی- سعودی دیگری با سرکرده تروریستی منافقین در پاریس باشیم. آل سعود در حال جذب عوامل و عناصر خائن از منافق تا سلطنت طلب و دیگر گروههای تروریستی و ضد مردمی ایران است. به تقلید از صدام، شیوه سوء استفاده از گرههای تروریستی را علیه ایران تكرار می كنند.

در همین رابطه پایگاه عرب زبان رای الیوم می نویسد:
«دیدار محمود عباس با مریم رجوی فقط به حمایت معنوی و سیاسی گسترده از مخالفان ایران محدود نمی شود، بلکه بیانگر این است که تشکیلات خودگردان و جنبش فتح که ریاست هر دوی آنها را محمد عباس بر عهده دارد، در خندق محور سعودی ضد ایرانی وارد شده است. این اقدام با اصل بی طرفی و قرار دادن مسأله فلسطین در رأس امور تناقض دارد.»

محمود عباس، فلسطین را رها کرده و اهداف آل سعود و خط رژیم صهیونیستی را به پیش می برد. دیدار و گفتگو با مریم رجوی به سفارش آل سعود صورت گرفته که با توجه به اوضاع منطقه، روابط ایران و عربستان انگیزه این دیدار معلوم و آشکار است. حمایت از گروههای تروریستی و قاتلان فراری مردم ایران به مثابه دشمنی علنی با ملت ایران است، خواه آل سعود ترکی الفیصل اسقاطی را به میدان بفرستد و یا محمد عباس غلام حلقه بگوشش را به دیدار مریم رجوی روانه نماید.
این اقدام محمد عباس در راستای خدمت به آرمان فلسطین نیست، نوعی خیانت است، همدستی و همراهی با رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل است. جایگاه رژیم سعودی، وابستگی عربستان و آمریکا و روابطش با رژیم اشغالگر قدس برای عامه مردم و دولت ها مشخص و معلوم است.
در چنین شرایطی محمود عباس در اقدامی نابخردانه هیزم بیار معرکه و آلت و ابزار دست دشمنان فلسطین شده است، همان دشمنانی که در جنگ غزه و کشتار مردم بی دفاع فلسطین، سکوت کردند، با سکوتشان مهر تأیید و رضایت بر اقدام وحشیانه رژیم صهیونیستی زدند. مریم رجوی نیز در لیست حامیان و مشوق جنایات اسرائیل بود و هیچگاه کشتار غیرنظامیان غزه را محکوم نکرد، حالا به سفارش اربابش به دیدارمحمود عباس و ترکی الفیصل می شتابد.

البته چنین تحرکی از محمود عباس بعید نیست و جای تعجب ندارد، زیرا کسی که با اسرائیلی ها علیه رزمندگان فلسطین همکاری امنیتی می کند، نظامیان خود را برای بازداشت آنها اعزام می کند، اطلاعات فلسطینی ها را به اسرائیل می دهد تا آنها را بازداشت کنند و یا به قتل برسانند، انتظار هر اقدام دیگری نیز می رود. محمود عباس سیاست های ضد فلسطینی را دنبال می کند، با قاتل 17000 ایرانی دیدار می کند، ایرانیانی که هم و غمشان مردم مظلوم فلسطین است و رژیم صهیونیستی را دشمن خود و فلسطین می شمارند.

چند روز پیش سرویس امنیت عمومی رژیم صهیونیستی (شاباک) اعلام کرد با کمک اطلاعاتی تشکیلات خود گردان به سرکردگی محمود عباس توانسته محمد جباره الفقیه عضو گردان های غزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) را ترور کند و به شهادت برساند.

دنباله روی محمود عباس، اطاعت كوركورانه از آل سعود، روابط خیانت آمیزش با رژیم صهیونیستی، به تنفر و انزجار عمومی مردم ایران و فلسطین می انجامد، انحرافی عظیم و رسوایی جبران ناپذیری است.

نوید رهایی
11 مرداد 95


در همین رابطه :

سیاستمداران فلسطینی در گفت‌وگو با فارس مطرح کردند
پشت پرده دیدار محمود عباس با سرکرده منافقین؛ رضایت ریاض مهم‌تر از قضیه فلسطین

خبرگزاری فارس

۹۵/۰۵/۱۱

سیاستمداران و تحلیلگران فلسطینی ضمن محکوم کردن دیدار اخیر رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با سرکرده منافقین تاکید کردند محمود عباس با خیانت به جبهه مقاومت ضدصهیونیستی به دنبال جلب رضایت عربستان و بقای طولانی‌تر در قدرت است.

در رام الله، دیدار «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با «مریم رجوی» سرکرده گروهک منافقین در پاریس با موج  گسترده تقبیح از سوی سیاستمداران و تحلیلگران فلسطینی همراه شد.

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین که همواره با دلارهای نفتی سعودی به آرمان ملت فلسطین خیانت کرده شنبه شب با سرکرده گروهک تروریستی منافقین در پاریس دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گفته منابع فلسطینی، «محمود عباس»، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در این مرحله به دنبال اختلاف افکنی با ایران است تا با جلب رضایت عربستان بقای خود در منصب ریاست تشکیلات خودگردان را برای مدت طولانی‌تری تضمین کند بخصوص که در برهه اخیر گزارش‌های صهیونیست‌ها درباره پایان دوره سیاسی محمود عباس بیشتر شده است.

مطبوعات اسرائیلی اخیرا جایگزین‌هایی را برای محمود عباس پیشنهاد دادند که این امر اصرار رئیس تشکیلات خودگردان برای نزدیک شدن هر چه بیشتر به سعودی‌ها را به همراه داشت تا برای مدت بیش‌تری در قدرت بماند.

به دنبال واکنش «حسین شیخ الاسلام»، مشاور وزیر خارجه ایران به دیدار محمود عباس با سرکرده منافقین، اعضای کمیته مرکزی جنبش فتح خواستار برگزاری نشست فوق العاده این کمیته شدند.

شیخ الاسلام گفت: محمود عباس با توجه به رویکرد و سابقه‌ای که از خود نشان داده به خوبی ثابت کرده که دست نشانده آمریکا است به گونه‌ای که اسناد همکاری وی با آمریکا در لانه جاسوسی پیش از انقلاب کشف شد و مشخص شد که وی مامور CIAاست.

 یکی از رهبران جنبش فتح در خصوص دیدار عباس با سرکرده منافقین به خبرنگار فارس گفت: از این اقدام محمود عباس متعجبیم او باید پس از بازگشت از سفر دوره‌ای خود به خارج از فلسطین به کمیته مرکزی فتح درباره دلایل ملاقات خود با رجوی توضیح بدهد.

این رهبر فتح که خواست نامش فاش نشود، افزود: دیدار مذکور به نفع قضیه فلسطین نبوده و خلاف اصول ما در جنبش فتح است که با مداخله در امور داخلی کشورها مخالفیم غیر از اینکه شخص محمود عباس، کودتاچیان در ترکیه را محکوم کرد بنابراین کودتاچیان علیه ایران نزد ما پذیرفتنی نیستند.

«خلیل اللحام»، عضو تشکیلات خودگردان و دیگر نمایندگان این گروه در اجلاس سالیانه اخیر منافقین در پاریس حضور داشت.

این رهبر فتح با بیان اینکه کمیته مرکزی جنبش فتح اطلاعی از حضور خلیل اللحام و دیگران به نمایندگی از فتح در اجلاس منافقین را نداشته گفت: بنده نیز مثل دیگر رهبران فتح این خبر را از طریق رسانه‌ها شنیدم  و اعزام این گروه به پاریس نشانه بی عقلی کسانی بود که آنها را به این اجلاس فرستادند.

وی افزود: در سایه وضعیت بسیار بد کنونی فلسطین و همین که اسرائیل یکی پس از دیگری به دنبال ضربه به ماست نباید در راستای جلب رضایت کشور مسلمانی علیه کشور مسلمان دیگری دشمنی کنیم.

رهبر فتح ضمن انتقاد از شیوه ائتلاف تشکیلات خودگردان با عربستان گفت: هر گونه ائتلافی در منطقه که مبارزه با تروریسم اسرائیل را هدف قرار نداده و قطب نمای آن به سوی آزادی قدس تنظیم نشده جای سوال درباره آن است.

شیخ الاسلام گفت: محوری در منطقه با محوریت مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی تشکیل شده و هرگز پذیرفتنی نیست که فلسطینیان تحت هیچ شرایطی و به هیچ دلیلی وارد خصومت با این جبهه شوند.

«طلال ابوظریفه»، عضو دفتر سیاسی جبهه دموکراتیک برای آزادی فلسطین نیز در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس نیز مخالفت خود را با هر گونه ائتلاف منطقه‌ای که مساله فلسطین را در اولویت مسائل جهان اسلام قرار نمی‌دهد، اعلام کرد.

ابوظریفه گفت: ملت فلسطین در مرحله آزادی ملی است و به حمایت همه کشورهای اسلامی نیاز دارد چه برسد به کشوری همچون جمهوری اسلامی ایران که نقش فعال و مثبتی در حمایت از مقاومت فلسطینیان دارد.

این سیاستمدار فلسطینی نیز دیدار محمود عباس با سرکرده منافقین را به زیان مساله فلسطین خواند و گفت: ما پیش‌تر چنین مواضع و جانبداری از یک طرف به زیان طرف دیگر داشته‌ایم که در ازای آن مجبور به پرداخت بهای سنگینی شدیم.

وی ضمن انتقاد از تک‌روی‌های تشکیلات خودگردان در تصمیم‌گیری‌های خود ابراز امیدواری کرد که گروه‌های فلسطینی ضمن تعهد به اصل اجماع ملی از ورود به هر گونه مناقشه‌ای با کشورها خودداری کنند.

«حسن عبدو»، نویسنده و تحلیلگر سیاسی فلسطین نیز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در رام الله اظهار داشت: محمود عباس در گذشته بر دخالت نکردن در امور داخلی کشورها و حماس را سرزنش کرده و آن را به دخالت در مسائل منطقه متهم می کرد.

وی افزود: این در حالی است که عباس در این مرحله با دخالت‌های خود در مسائل منطقه به زیان مساله فلسطین و بر خلاف گفته‌های خود عمل می‌کند.

وی ضمن ابراز تعجب از چرخش کامل مواضع محمود عباس در قبال ایران گفت: رئیس تشکیلات خودگردان در آگوست سال گذشته یعنی تقریبا یک سال قبل، «احمد مجدلانی» عضو کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین را مسئول پرونده ارتباط با ایران قرار داد و مجدلانی در سفر به تهران بر اهتمام رهبران  ساف برای تحکیم روابط با ایران تاکید کرد اما چه شد که همه چیز به طور ناگهانی تغییر کرد؟.

عبدو گفت: نشست اخیر عباس با رجوی به معنای اعلام ائتلاف عربستان با تشکیلات خودگردان علیه ایران است و این موضعی اشتباه و غیرقابل قبول است.

«ولید القططی»، نویسنده و تحلیلگر سیاسی فلسطین نیز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: باید این سوال را پرسید که مردم، مقاومت و مساله فلسطین از این دیدار چه نفعی بردند.

وی افزود: سیاست خارجی تشکیلات خودگردان بر اساس اصولی است که همچون دیگر رفتارها و گفتارهای اخیر مقامات این تشکیلات قابل فهم نیست و شاید این از اسرار امنیت ملی فلسطین است که کسی جز رئیس تشکیلات خودگردان از آن خبر ندارد.


طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  پرونده،  اسراییل، مجاهدین،  خیانت ،  ایران ستیزی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: دیدار عنصر نامطلوب فلسطینی با مریم رجوی (پاریس- 9 مرداد 95)، دیدار محمود عباس با مریم رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی