نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

در بیانیه ائتلاف گروه‌های فلسطینی آمده است: ملت فلسطین هیچ منفعتی از چنین دیدارهای دیکته شده ای نمی تواند داشته باشد بلکه می تواند به خنجری به روابط فلسطینی ایرانی تبدیل گردد.

ائتلاف گروه های فلسطینی دیدار محمود عباس با منافقین را محکوم کرد

خبرگزاری فارس

۹۵/۰۵/۱۱

ائتلاف گروه های فلسطینی دیدار محمود عباس با منافقین را محکوم کرد


ائتلاف گروه های  مقاومت فلسطینی در بیانیه ای ، ضمن تقبیح اقدام محمود عباس در ملاقات با سرکرده گروهک منافقین در پاریس آنرا اقدامی دیکته شده توسط عربستان در راستای تلاش برای سنگین کردن کفه ترازوی توازنات علیه محور مقاومت وایران توصیف کردند.
در بخشی از این بیانیه که شامگاه امروز دوشنبه در دمشق صادر و نسخه ای از آن به فارس رسید ، تاکید شده است: ملت فلسطین هیچ منفعتی از چنین دیدارهای دیکته شده ای نمی تواند داشته باشد  بلکه می تواند به خنجری به  روابط فلسطینی ایرانی تبدیل گردد.
ائتلاف گروه های مبارز فلسطینی در بیانیه خود تاکید کردند کمک های جمهوری اسلامی ایران به مسئله  فلسطین و مقاومتش که از زمان پیروزی اش آغاز شده است فراتر از هر کشور عربی  بوده و هست  در حالیکه اقدام محمود عباس در دیدار با آنچه که به اپوزیسون ایران خوانده می شود ، بیشترین زیان ها را به مسئله فلسطین وارد کرده وبیانگر حجم افول وسقوط ووابستگی سیاسی تشکیلات خود گردان است.
در بخش دیگری از این بیانیه هم تاکید شده است : جانبداری از محور عربستانی که روندی تخریبی را علیه امت عربی واسلامی در پیش گرفته به طور حتم نمی تواند در راستای منافع عالیه  فلسطین قرار بگیرد ودر شرایطی که شاهد نزدیکی عربستان به رژیم صهیونیستی هستیم تبعات منفی این اقدام صد چندان می شود.
در پایان هم ائتلاف گروه های فلسطین بار دیگر بر پایبندی خود به حضور دوشادوش در کنار جمهوری اسلامی ایران ومحور مقاومت علیه سیاست های تخریبی تاکید ومجددا به مسئله ی  نشانه رفتن انحصاری سلاح مقاومت امت فلسطین علیه دشمن صهیونیست اشاره شده است
اشاره می شود ائتلاف گروه های فلسطینی متشکل از ده گروه فلسطینی جنبش های جهاد اسلامی فلسطین ، جبهه خلق برای آزادی فلسطین ، جبهه خلق برای آزادی فلسطین فرماندهی کل ، جبهه مبارزه مردمی فلسطینی ، سازمان صاعقه ، حزب کمونیست انقلابی فلسطین جبهه دمکراتیک برای آزادی فلسطین ، جنبش فتح انتفاضه ، جبهه آزادیبخش فلسطین شاخه ابو نضال الاشقر وحماس است.

...................
نوید رهایی
12 مرداد 1395


طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  منافقین، آل سعود و وهابیت، 
برچسب ها: جهاد اسلامی فلسطین، جبهه خلق برای آزادی فلسطین، جبهه خلق برای آزادی فلسطین فرماندهی کل، جبهه مبارزه مردمی فلسطینی، سازمان صاعقه، حزب کمونیست انقلابی فلسطین جبهه دمکراتیک برای آزادی فلسطین، جنبش فتح انتفاضه،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی