نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

منبع دیپلماتیک از دیدار سرکرده منافقین با مقامات اسرائیلی در خانه سفیر عربستان در پاریس و با حضور تیم‌های اطلاعاتی خبر داد.

دیدار مقامات رژیم صهیونیستی با مریم رجوی در خانه سفیر عربستان

«المنار» خبر داد

«مریم رجوی» سرکرده گروهک منافقین با تعدادی از مقامات اسرئیلی در منزل سفیر عربستان در پاریس دیدار کرده است.

وبگاه «المنار» فلسطین به نقل از یک منبع دیپلماتیک اروپایی این خبر را اعلام کرد و افزود: یک تیم مشترک اطلاعاتی عربستانی-فرانسوی، تماس‌هایی با رژیم صهیونیستی برای برقراری روابط محکم میان کسانی که «معارضان ایرانی» خوانده شده‌اند، داشته‌اند.

این منبع افزود: رجوی بیش از دو سال است که از طرف عربستان حمایت مالی کامل می‌شوند تا در ایران فتنه‌انگیزی کنند و منافقین (از نظر عربستان و متحدانش) در محور «اعتدال» در منطقه جای می‌گیرد که ائتلافی محکم با رژیم صهیونیستی علیه ایران و ملت‌های عربی به ویژه ملت سوریه، عراق و یمن و مقاومت فلسطین و لبنان تشکیل داده‌اند.

این منبع آگاه تصریح کرد عربستان سعودی در راستای دیدارهایی میان مریم رجوی و مقامات اسرائیلی تلاش می‌کند و در حال فراهم کردن مقدماتی برای سفر رجوی به اسرائیل است ؛ حمایت مالی عربستان از این گروهک، خدمتی بزرگ به تل‌آویو است.

این در حالی است که انتشار خبر دیدار «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با مریم رجوی در پاریس واکنش‌های بسیاری به دنبال داشت.
خبرگزاری فارس

۹۵/۰۵/۱۳طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  منافقین، آل سعود و وهابیت،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  اسراییل، مجاهدین،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: مریم رجوی، منافقین، المنار، عربستان سعودی، محمود عباس،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی