نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

پروردگارا خودت می دانی که جز توکسی را ندارم و برادرانم را به تو سپرده ام.
امروز به لیبرتی نمی رویم... دلم خیلی شکسته است و اطمینان دارم که رضا و احمد امروز هم چشم انتظارند تا صدای خواهرانشان را بشنوند و اگر دوبال داشتند به سوی ما پر می کشیدند. فرار از اینجا غیرممکن است. خدایا معجزه ای.

كمپ لیبرتی
چهارشنبه 13 مرداد 1395 - بغداد

خدایا برادران اسیر و غریبم را به تو می سپارم ... - روز چهارم

عشق حد و مرز نمی شناسد.عشق حصار و پرچین نمی فهمد.عشق بتون و سیم خاردار نمی پذیرد.....عشق سینه به سینه است، رو در روست. هیچ مانعی نمی تواند عشق خواهر و برادر را حایل شود و من عاشق برادرهایم هستم و با تمام وجودم دوستشان دارم.
خدای من در این  سفر پر درد و رنج عجیب لحظه به لحظه اش  به یاد عشق زینب (س) به برادرانش می افتادم .هرچند شاید خیلی قابل قیاس نباشد، اما احساس مشترکی است در این سرزمین بلاخیز که این یاد آوری را جان می دهد.
پروردگارا خودت می دانی که جز توکسی را ندارم و برادرانم را به تو سپرده ام.
امروز به لیبرتی نمی رویم... دلم خیلی شکسته است و اطمینان دارم که رضا و احمد امروز هم چشم انتظارند تا صدای خواهرانشان را بشنوند و اگر دوبال داشتند به سوی ما پر می کشیدند. فرار از اینجا غیرممکن است. خدایا معجزه ای.
دلم برای مادر پیر و دل شکسته ام می سوزد که چشم انتظار خبری از دو جوان رعنایش هر روز لحظه شماری می کند و نیز پدر ناتوانم که گاهی حس می کنم توانایی اشک ریختن هم ندارد. برای یک مرد سخت است که در حضور دیگران گریه کند. و من بارها دیده ام که ایشان در تنهایی به روبه رو خیره شده و اشک می ریزد. این را از سرخی چشمانش می توان فهمید. و اما مادرم که تک تک یادگارهای کودکی و نوجوانی رضا و احمد را نگه داشته است به امید بازگشتشان... و برادرم حمید که بی پشت مانده است و بسیار تلاش می کند تا  صبوری نماید به خاطر ما تا ندانیم چه می کشد از درد فراق دو برادری که مانند یک جان بودند در چند قالب. ما پر از خاطرات کودکی هستیم ، پر از عشق به یکدیگر.
کجای دنیا چنین رسم منحوسی باب است که در فرقه ی رجوی وجود دارد.
حتی سخیف ترین انسان ها در بدترین زندان های دنیا حق ملاقات دارند.
چرا به ما اجازه ی ملاقات نمی دهند. پاره های جگرم برای دیدن خانواده بال بال می زنند، این را به یقین می دانم اما راهی نیست.کاش این دیوار های بتنی نبودند.کاش سیم خاردار وجود نداشت.کاش سربازان عراقی مانع نمی شدند...آن وقت همه حامیان حقوق بشر می دیدند که عشق کار خودش را می کند. خدای من فریادرسی جز تو نیست.با توکل به توست که برادرهای زیبا و رشیدم تا به حال زنده مانده اند و شکرانه ی این نعمتت را هرگز نمی توانم به جا آورم.
گرخداوند من آن است که من می دانم
شیشه رادر بغل سنگ نگه میدارد...
خدا نگهدارتان برادران غریب و اسیرم.

منبع: انجمن نجات مرکز فارس
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵طبقه بندی: اخبار،  نامه های سرگردان،  آرشیو 95،  استان ها،  نوید نیوز،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: خدایا برادران اسیر و غریبم را به تو می سپارم، لیبرتی، ایرانی پور،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی