نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 20 مرداد 1395
نوید رهایی

رسیدن به لیبرتی یعنی مواجهه با دیوارهای بلند و بتونی سر به فلک کشیده، یعنی رسیدن به سیمهای خاردار و دیدن چهره های نظامیان عراقی نه دیدن چهره عزیزانی که سالهاست از ملاقات آنها محروم شده اند دیدن عده ای محدود از افراد فرقه رجوی که نمی دانم چرا سر و صورتشان را مثل داعشی ها می پوشانند اینها از چیزی و از چه کسی خود را پنهان می کنند مگر پدر و مادر یا خواهر و برادر و یا فرزند نا محرمند؟!
با استعانت از پروردگار بی همتا و استمداد از هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت امام رضا (ع) تعدادی از اعضای خانواده های اسرای فرقه رجوی به قصد دیدار و ملاقات با عزیزانشان خاک مقدس مشهد را ترک کرده و راهی دیار عراق شدند تا شاید بتوانند رد و نشانی از گمشده ی خود که سالهاست از او بی خبرند پیدا کنند.


ترس مجاهدین از ملاقات خانواده ها

رسیدن به لیبرتی یعنی مواجهه با دیوارهای بلند و بتونی سر به فلک کشیده ، یعنی رسیدن به سیمهای خاردار و دیدن چهره های نظامیان عراقی نه دیدن چهره عزیزانی که سالهاست از ملاقات آنها محروم شده اند دیدن عده ای محدود از افراد فرقه رجوی که نمی دانم چرا سر و صورتشان را مثل داعشی ها می پوشانند اینها از چیزی و از چه کسی خود را پنهان می کنند مگر پدر و مادر یا خواهر و برادر و یا فرزند نا محرمند ؟! مگر رجوی دم از آزادی و دمکراسی نمی زند؟! پس چرا هم چنان آنچه در عمل می بینیم مشابه داعش است. اما من یک سئوال اساسی از سران فرقه دارم (رجوی که فعلا مرحوم شده): شما از چه می ترسید؟ مگر شما فدایی و جان برکف خلق تان نیستید ؟ مگر شما گوهران بی بدیل و از همه چیزی تان گذشته نیستید؟ پس چرا هم چنان خود را حتی از خانواده هایتان مخفی می کنید؟

بگذریم! چرا که عناد و لجاجت در فرقه رجوی حرف اول را می زند. عجیب است شیوه ها و رفتار افراد و گروه های خشونت طلب و افراطی در سراسر دنیای مثل هم است این گروه های همیشه طلب کار مردمند در حالیکه دم از مردم می زنند ...

اما خانواده ها  بقدری دلتنگ عزیزانشان بودند که به محض رسیدن به لیبرتی شروع به ناله و فریاد کرده و با دیدن حصارها چشمی نبود که گریان نباشد و ناله ونفرینی بر رجوی و آل کثیفش نداشته باشد. هر کسی با هر روشی که می توانست فرزندش را صدا می زد ، یکی با بلند گو و دیگری با صدای بلند، یکی به زبان فارسی ودیگری به زبان ترکی وخلاصه هرکسی با همان زبانی که فرزندش را به ثمر رسانده بود او را صدا می زد. اما در عوض خانواده های داغدار تنها جوابی که از طرف اسرای رجوی در اصل جگرگوشه هایشان دریافت می کردند سنگ بود وسنگ گویا آنها هم مانند همان دیوارهای بتونی و سیمانی لیبرتی سنگ شده بود .
 
ای مریم قجر و ای لجن پراکن، بنگر و ببین که چه بر سر این خانواده ها آورده ای؟ تو خود که بویی از خانه و خانواده و محبت نبرده ای که بتوانی آنها را درک کنی. تو و شوهر محروم شده ات که خانواده را کانون فساد می دانستید. آنقدر عقده و کمبود محبت داری که هیچ چیز نمی تواند کمبودهایت را جبران کند انواع واقسام ظلم وستمها را بر پیروانت روا داشته ای تا شاید کمی از عقده های درونت خالی شود .فکر می کنی با کشیدن دیوارها حصارهای بتونی می توانی مانع بین اعضای خانواده و اسرایت شوی . زهی خیال باطل تنها کسی  که می تواند این فاصله را ایجاد کند خدای بزرگ است که آنهم فقط و فقط  با مرگ امکان پذیر است و بس .
  
به امید برچیده شدن هر چه سریعتر فرقه ملعون رجوی مرحوم


منبع: انجمن نجات مرکز خراسان رضوی
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ 
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 95،  تهران،  استان ها،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: انجمن نجات مرکز خراسان رضوی، دیدار با دیوار، خانواده، لیبرتی، ملاقات، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی