نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

عدام شدگان گروه تکفیری

حمایت دویست درصدی فرقه تروریستی رجوی از گروه تروریستی- تکفیری "توحید و جهاد" با ایدئولوژی وهابی و حمایت سعودی، به حدی شور و تند و شتاب زده است که عاقبت دم خروس مریم رجوی بیرون زد و گند تروریست های محور مشترك و هم كاسه بالا گرفت، تا جایی كه آل رجوی خود را صاحب عزا و اولیای تروریست های معدوم می داند...
رجوی خود را افضل موجودات تروریستی، پیشکسوت وطن فروشان ایرانی، شاگرد اول مدرسه امپریالیسم و گماشته آنلاین صهیونیسم می داند. از حبل الله بریده و به ریسمان شیطانی آل سعود چنگ زده است، هیچ گروه تروریستی را به رسمیت نمی شناسد، اعضاءِ و سرکرده دیگر گروههای ضد بشری را تا زنده اند به دیده تحقیر می نگرد، كبر وغرور از وجودش می بارد.
رجوی، به محض اینکه خبر دستگیری، محاکمه و مجازات اعضای هر گروه تروریستی و ضد ایرانی را شنید، فوراً لباس عزا می پوشد، زانوی غم در بغل می گیرد، جیغ و فغان سر می دهد، کاسه داغتر از آش می گردد، عکس اعدام شدگان را قاب می كند و در مقابلشان زانو زده، اشک تمساح و شیطانی می ریزد.
صاحب اموات ترور بی خبر از سرنوشت اعضای گروه، ولی مریم رجوی زمین را به زمان می دوزد، از بس عجله می کند که ناخودآگاه اعلام می کند که «اعدام شدگان توحید و جهاد از اعضای مجاهدین هستند» که در اینجا باید به پیرتروریست کودن گفت: دست ننه ات درد نکنه با این گافی که دادی و ننگی که كاشتی.
البته این اولین اعتراف به تروریست بودن و حمایت احمقانه از دیگر گروههای تروریستی نیست، فرقه رجوی قبلاً از این موارد خودزنی زیاد داشته است. بعنوان مثال دستگاه تبلیغاتی و عوامفریب رجوی، لیستی از 100 تا 120 هزار نفر با ذكر مشخصات و گروه تهیه کرده است، عکس هایی نیز ضمیمه آن است که به لیست 120 هزار نفری قربانیان مقاومت معروف است و هر سیاست باز اروپایی- آمریكایی یك نسخه از آن را یدك می كشد.
مشخصات کذایی لیست عمومی اموات بیماریهای عمومی- سیاسی، اكثراً جعلی و غیرواقعی هستند، یادداشت برداری تیم های تبلیغاتی رجوی از روی نوشته های سنگ قبرستان هاست، بعضاً به علت سرماخوردگی مرده اند، لیست امواتی كه رجوی سالهاست نان آن را می خورد، فقط کاربرد بزرگنمایی و عوامفریبی برای فریب اذهان عمومی و گدایی دارند.

رجوی سالهاست که از همین لیست جعلی برای فریب سوژه های خارج کشوری از مسافران و مهاجران تا دولتمردان و ارگان های حقوق بشری سوءِ استفاده می کند.
حمایت دویست درصدی فرقه تروریستی رجوی از گروه تروریستی- تکفیری "توحید و جهاد" با ایدئولوژی وهابی و حمایت سعودی، به حدی شور و تند و شتاب زده است که عاقبت دم خروس مریم رجوی بیرون زد و گند تروریست های محور مشترك و هم كاسه بالا گرفت، تا جایی كه آل رجوی خود را صاحب عزا و اولیای تروریست های معدوم می داند و با موضعگیری انقلابی، تروریست های اعدامی را عضو فعال فرقه تروریستی مجاهدین خلق (منافقین) اعلام کرده است.

رجوی در سایه ارباب جدیدش (آل سعود)، دست به خودزنی زده است، به عواقب این اعتراف ننگین فکر نمی کند، گروه خودش پرونده سیاه کمی دارد، حالا به تروریست چینی و پرونده خواری دیگر گروهها روی آورده است.
بدا به حال تروریست هایی که در اوج درماندگی، واماندگی، خواری و ذلت، زوزه می کشند و از فرط ناچاری سنگ به دندان می فشارند.

نوید رهایی
22 مرداد 95
طبقه بندی: اخبار،  افشاگری،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، آل سعود و وهابیت،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  پرونده،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: توحید و جهاد، مجاهدین، اعدام شدگان گروه تکفیری "توحید و جهاد"، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی