نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 28 شهریور 1390

مسعود  رجوی در نشست های حوض اظهار داشت من نه ناو جنگی میخوام و نه زیر دریایی و نه حمایت ابرقدرت ، من فقط انقلاب مریم رو میخوام که معادل همه اینهاست بنا براین اگر تکیه بر انقلاب مریم است و خلق قهرمان پس بایستی رو به داخل مبارزه نمود و سعی در جذب مردم ایران داشته باشد و نظر مردم ایران برایش حائز اهمیت باشد . پس این عقب نشینی بمیان مردم لوس انجلس ،تکزاس ،سیدنی و پاریس و اور چگونه معنی میشود و چرا این همه پول بی زبان را برای سخنرانی های بیهوده کوربت و بونه و پرل و تنتر و عنتر و منتر هزینه میکنید و علنا رشوه می دهید...

                                 

 

ابقای مجاهدین در لیست تروریستی تکرار ناکامی این سازمان که هربار برای آن هزینه های میلیاردی میکنند و متاسفانه پیش از اعلام نتیجه وزارت خارجه امریکا ، مجاهدین برای خروج از لیست از چند روز قبل به رقص و پایکوبی میپردازند و جشن های پیروزی برپا میکنند و بعد از آن نتیجه رشوه دادن ها و تظاهرات ها شکست مفتضحانه است و برای سالهای پی درپی مجددا در لیست ابقا میشوند و اصلا به روی مبارک نمی آورند .این بار نیز سازمان جنجال دیگری بپا نمود و چند ماهی نیروهای اشرف و آواره گان و گرسنگان اروپا نشین را به بازی گرفت و کلی بوق و کرنا راه انداختند و یک دوجین نیز از بازنشستگان و دولتمردان سابق امریکا را با پرداخت هزینه های گزاف به میدان آوردند تا علیه لیست تروریستی به فعالیت بپردازند . عده ای دل خوش کردند که بالاخره این بار سازمان از لیست تروریستی خارج شده و سازمان به یک پیروزی بزرگی نائل خواهد آمد و نیرو های منفعل و روحیه باخته موجود در اشرف برای مدتی هم که شده شارژ میشوند . و پیشاپیش پیروزی محیر العقول را نوید میداد و جشن پیروزی را هم بر پا کردند .
حال قبل از اینکه به نتیجه این سناریو و شوی شکست خورده و مسخره بپردازیم بهتر است هدف و انگیزه و علت آنرا بررسی نماییم .

حال قبل از اینکه به نتیجه این سناریو و شوی شکست خورده و مسخره بپردازیم بهتر است هدف و انگیزه و علت آنرا بررسی نماییم .
اساسا چرا وجود یک سازمان با اصطلاح ( انقلابی ، مردم گرا ،آزادی خواه ،مستقل ،مدافع حقوق بشر و ضد امپریالیزم در لیست تروریستی امپریالیزم امریکا که مشخص است علیه اهداف سازمان های با توصیفات فوق میباشد اینقدر مهم و به هدف هم تبدیل میشوند و در یک منطق و استدلال ساده باید به سازمان گفت آقایان و خانم های خلقی و مدافعان جامعه بی طبقه توحیدی اگر نمیدانید بدانید از آنجا که شما گوش شیطان کر ضد امپریالیست هستید و آزادیخواه و دمکراتیک بهمین دلیل انتظاری خارج از این از امپریالیست جهانخوار کمی شبهه برانگیز است که یا باید به آن القاب و اوصاف خودتان شک کنید و یا به پدر خوانده تان ( امپریالیزم )، در هر حال محتوای یکی از این دو قطب متناقض است .
آنچنانکه مسعود در نشست های حوض اظهار داشت من نه ناو جنگی میخوام و نه زیر دریایی و نه حمایت ابرقدرت ، من فقط انقلاب مریم رو میخوام که معادل همه اینهاست بنا براین اگر تکیه بر انقلاب مریم است و خلق قهرمان پس بایستی رو به داخل مبارزه نمود و سعی در جذب مردم ایران داشته باشد و نظر مردم ایران برایش حائز اهمیت باشد . پس این عقب نشینی بمیان مردم لوس انجلس ،تکزاس ،سیدنی و پاریس و اور چگونه معنی میشود و چرا این همه پول بی زبان را برای سخنرانی های بیهوده کوربت و بونه و پرل و تنتر و عنتر و منتر هزینه میکنید و علنا رشوه می دهید مگه نمیگفتید ما هزینه ارتش آزادیبخش رو از کار مالی اجتماعی ( گدایی سیاسی ) از اروپا و امریکا تامین میکنیم ؟ حالا چطور این هزینه های میلیاردی را بیهوده رشوه میدهید؟

سابقا برای باوراندن به نیرو های مستقر در اشرف که بلحاظ مالی در مضیقه هستیم ماهها غذا جیره بندی میشد و هفته ها بطور مکرر برگ اسفناج میخوردیم ؟ در حالیکه به اندازه 6 ماه هزینه ارتش با اصطلاح آزادیبخش یک روزه خرج جلسه و رشوه هیات وکلا در پاریس میشد ؟
حال راستی با یک جمع بندی صادقانه ببینید قبل از اینکه سازمان در لیست اتحادیه اروپا و امریکا باشد وضعیت چطور بود ؟ و پس از خروج از لیست اتحادیه اروپا چه معجزه ای شد و موضع امریکا را چگونه ارزیابی میکنید ؟ و چرا وقتی مرزهای ایران و عراق به دولتی سر صدام برای عملیات های تروریستی برویتان باز بود اینقدر این لیست ها اهمیت نداشتند و از سخنرانی جک و بیل و پرل و تنتر خبری نبود و محلی از اعراب نداشتند ؟ و تازه با کمی هم افتخار وجود در لیست تروریستی تن خودتان را به تن pkk میمالیدید که ما سازمانهای انقلابی منطقه با هم در لیست هستیم و این از معیار های انقلابی و ضد امپریالیزم بودن بحساب می آمد ؟ و حالا چی شده که همه معیار ها عوض شده .و گیریم از لیست هم در آمدید ، چه توفیری در سرنوشت خفت بار و شکست خورده سازمان دارد ؟شما که فعلا در سراسر جهان پهناور جای امنی برای آرمیدن پیدا نمیکنید و کسی در جهان حاضر به پذیرش شما نیست .
پس آیا بهتر نیست چشمتان را بروی واقعیات باز نموده و درب اسارتگاه و زندان اشرف را بروی اسرا و زندانیان باز کنید تا بتوانند در شرایط آزاد خودشان برای آینده خود تصمیم بگیرند آنگاه بسیار واضح تر و واقعی تر پرده کنار خواهد رفت و :
چون پرده برافتد نه تو مانی و نه من

علی مرادی

منبع:  انجمن نجات مرکز لرستان
یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۰
طبقه بندی: نجات یافتگان،  افشاگری،  لیست تروریستی،  آقای علی مرادی، 
برچسب ها: امریکا، مجاهدین، لیست تروریستی، علی مرادی، جداشده،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی