نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 23 مرداد 1395
آقای علی مرادی

علی مرادی
: شعار هایی که این تشکیلات بر آن بنا گردید چه بود و در حال حاضر در چه موقعیتی می باشد و با چه مرز سرخ هایی حرکت می کند؟ اكنون پرچم سیاهتان را در جلسات مشترک با داعش و آل سعود برافرازید تا از لعنت مردم ایران و ننگ تاریخ بی نسیب نمانید...

 مجاهدین و مرز سرخ هایشان

منبع: انجمن نجات مرکز لرستان
پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵


با نگاهی به تاریخچه و پروسه تشکیلاتی سازمانی که خود را سازمان مجاهدین خلق ایران مینامد میتوان تا حدودی از همان ابتدا انطباق عملی آن با شعائر و ارزش های مورد ادعای خود سنجید و در هر برهه از زمان شعارها و اهداف استراتژیکی که توسط رهبران و سران این تشکیلات ترسیم و تدوین شده اند و مرز سرخ های اعلام شده را شاخص مسیر حرکت تشکیلات آنان دانست .
شعار هایی که این تشکیلات بر آن بنا گردید چه بود و در حال حاضر در چه موقعیتی میباشد و با چه مرز سرخ هایی حرکت میکند، از جمله  فاکتورهای تعیین کننده ای برای ارزیابی و محک زدن این تشکیلات و سیاسیت های سران این سازمان میباشند .
مبارزه با امپریالیزم ، استقلال ، آزادی ، جمهوری دمکراتیک اسلامی ، شعارهای بعد از انقلاب ضد سلطنتی سازمان بودند که بسیاری از جوانان پاک و صادق این عبارات را معیار و ملاک گرویدن خود به تشکیلات میدانستند .
و در قدم بعد روی آوردن به مبارزه مسلحانه در مقابل حکومتی که با ارا دمکراتیک مردم روی کار آمده بود .
و در ادامه حرکت کم رنگ شدن شعار ها و مرزسرخ ها ، ترک بلاد و وطن مورد ادعا و مردمی که خود را مدافع آنان میدانست و بیعت با " صدام " دشمن اصلی مردم که با بمب و موشک کمر به نابودی این مملکت و این مردم بسته بود .
و در روند انحطاط و مزدوری و بی وطنی هر روز با تغییر ماهیت و دگردیسی ، شعار ها نیز تفسیر به رای شدند و اگرچه " گذشته چراغ راه آینده است " از شعار های اعتقادیشان بود اما این چراغ با فروکش کردن سوخت و روشنایی خود موجب گردید تا حرکت آینده خود را در تاریکی طی طریق نمایند و شعائر و مرز سرخ ها  نیز تغییر کردند و با "شعار هدف وسیله را توجیه میکند "برای رسیدن به سرنگونی نظام و بازگرداندن  آزادی و دموکراسی  به ایران به موشک های اسکاد" بی" عراقی و گلوله های توپ با کلاهک های شیمیایی دخیل بستند و دوشادوش سربازان عراقی علیه وطن جنگیدند .
و در ادامه حرکت و سیر قهقرایی خود شعار" مبارزه با امپریالیزم" را با غلط کردم گویی بزرگ و آشکار به امریکا و در تابوت بزرگ تشکیلات با آرم و پرچم مجاهدین خلق ایران مزین نموده و در دستان خانم مژگان پارسایی و زهره اخیانی و صدیقه حسینی با آرایش های آنچنانی به ژنرالهای آمریکایی تقدیم نموده و دشمنان سابق به دوستان و محبان لاحق تبدیل گردیدند .
تا اینجا به شعار ها و مرزسرخ های این سازمان مدعی طراز مکتب توجه نمودیم و اکنون برای بیشتر روشن شدن به اوضاع تحولات منطقه ( عراق – سوریه – یمن ) و آتش بیاران معرکه و جناح بندی و قطب بندی های جنگ نیابتی و حامیان انها نگاهی بیاندازیم که خود آشکار ترین معیار و محک حق و باطل میباشد .
خوش بود گر محک تجربه آید به میان ...... تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد .
نبردی در عراق و سوریه و یمن درجریان است که امریکا بعنوان سردمدار و آل سعود و قطر پشتیبان و تامین کننده مالی و داعش و النصره و در مجموع تکفیر و وهابیت بازیگران صحنه جنگ که کارنامه آنها اظهر من الشمس است و نیازی به هیچ توضیحی ندارد .
طرف مقابل اما : جبهه مقاومت ارتش و مردم عراق ، ارتش و مردم سوریه ، نیروهای مقاومت حزب الله لبنان و نیرو های مستشاری و مدافعین حرم از ایران و فاطمیون افغانستان در کانون مبارزه و نبرد و البته روسیه نیز بعلت منافع استراتژی و منطقه ای و مقدار زیادی هم بخاطر کوتاه کردن دست قلدری آمریکا در این نبرد در جبهه مقاومت قرار گرفته است .
حال بنگریم که در این منطقه تقریبا همه دولت ها و سازمانها و جریانها بنوعی درگیر این مسئله هستند که هرکدام فراخور ارزش ها و اعتقادات و شاخص ها و مرز سرخ هایشان در کوران این ازمایش قرار دارند.
و دراین میان ببینیم سازمان مجاهدین باآن شعار ها و مرزسرخ ها که در آغاز به آنها اشاره کردیم در کجای این دومینو قرار دارند .
 با نصب العین قرار دادن مرزسرخ های مجاهدین موقعیت کنونی آنها مشخص خواهد شد و اشتراک و ارتباطشان با اهداف انسانی و منافع مردم ایران و وطن و اسلام بار دیگر برای همه روشن خواهد شد و نیرو های اسیر در چنگال تشکیلات نیز با پاسخ گویی به همین سوالات میتوانند خود را تعیین تکلیف نمایند .
بنظر نگارنده ملاقات های مریم رجوی با سران داعش و جبهه النصر و گروههای تروریستی، دعوت ترکی الفیصل در مراسم مریم و بیعت آل سعود با مجاهدین و حمایت مجاهدین از کاندیداتوری ترامپ و دست به دعا برداشتن مجاهدین برای پیروزی ترامپ و دخیل بستن به نتیجه انتخابات امریکا به امید تغییر در ایران همچنانکه در پیام داخلی مریم به نیرو هایش اشاره نموده و در دوسال آینده وعده تعیین تکلیف داده است و اگرچه این وعده به تبعیت از اراجیف تکراری مسعود رجوی میباشد که حدودا 20 سال است هرساله وعده سرنگونی میداد و در غیبت کبرا این رسالت را بعهده مریم گذاشته ، اما از همین فاکتورها بدرستی شعار ها و مرز سرخ های مجاهدین و غرق شدن در منجلاب وهابیت و تروریستی و همپیمانی و همسویی و اشتراک منافع با آل سعود و اسرائیل و امریکا را میتوان دریافت .
و از مریم خانم تقاضا داریم برای تجدید عهد نیروها با اهداف و استراتژی و ارزش های مجاهدین یک بار دیگر مرز سرخ ها را بروز نماید و اعلام بیرونی کند .
و از اعضای شورای ملی مقاومت که هرکدام ادعاهای پرطمطراقی دارند و یدک کردن اسامی و نام احزابشان از توان خودرو های تریلر خارج است نیز تقاضا می شود در این خصوص اعلام موضع نمایند که در این تحولات منطقه در کجا و کدام جبهه قرار دارند . چطور است با اعدام یک تروریست در ایران و یا یک قاچاقچی سوداگر مرگ جیغ بنفش حقوق بشریشان گوش فلک را کر میکند اما در مقابل این جنایات فجیع داعش – تکفیری خفه خن گرفته و در یک کر هماهنگ از آنان اعلام حمایت میکنند ؟
پرچم سیاهتان را در جلسات مشترک با داعش و آل سعود برافرازید تا از لعنت مردم ایران و ننگ تاریخ بی نسیب نمانید .
 
علی مرادی

...........................
نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
23 مرداد 1395
طبقه بندی: اخبار،  افشاگری،  آرشیو 95،  تحلیل روز،  استان ها،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  جداشدگان از فرقه رجوی،  لرستان،  نجات یافتگان،  آقای علی مرادی،  نگاه، 
برچسب ها: علی مرادی، مجاهدین و مرز سرخ هایشان، مرز سرخ، نوید رهایی، مجاهدین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی