نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 24 مرداد 1395
امسال جوجه تروریست ها را اول پائیز می شمارند! تا پایان تاریخ اقامت فرقه رجوی در عراق (30 شهریور 95) سی و چند روز بیشتر نمانده است. تروریست های تحت تعقیب، شاه مهره های ترور و جنایت، دسته به دسته با نام و مشخصات جعلی از عراق به اروپا می گریزند، دیگر تروریست های عادی و فله نیز دست از پا درازتر چشم به پله هواپیما دوخته، بی سر و صدا به آلبانی رم و رانده می شوند ...

مادر
اشرف خواب و خیال گشت و کمپ لیبرتی در شرف تخلیه است. این روزها کوچ نشینان فرقه رجوی آسمان پیمای آسیا و اروپا شده اند. بردگان رجوی، خاطرات تلخ چند دهه اسارت در اشرف از ذهنشان نرفت که به حلبی آباد لیبرتی گرفتار شدند.
تروریست های ریز و درشت منطقه از داعش تا ماعش و تکفیرالدوله های سعودی در فضای باز وحشیگری و زیر سایه شوم اربابان عربی- آمریكایی برگ خزان می شوند.
در این آشفته بازار داعش آلود، بدا به حال تروریست های اسقاطی، مستعمل، از کار افتاده و فرسوده رجوی (مجاهدین خلق نمای قدیم و منافق بی عار و جاسوس بدكار) که تا آخرین روزهای عمر رژیم بعثی عراق، پیاده نظام صدام بودند و بعد از او فاز بازنشستگی را به مزدوری آمریکا و انگلیس صرف کردند، اكنون در واپسین لحظه های عمرشان گزمه امرای عرب شده اند.

امسال جوجه تروریست ها را اول پائیز می شمارند! تا پایان تاریخ اقامت فرقه رجوی در عراق (30 شهریور 95) سی و چند روز بیشتر نمانده است. تروریست های تحت تعقیب، شاه مهره های ترور و جنایت، دسته به دسته با نام و مشخصات جعلی از عراق به اروپا می گریزند، دیگر تروریست های عادی و فله نیز دست از پا درازتر چشم به پله هواپیما دوخته، بی سر و صدا به آلبانی رم و رانده می شوند. در این كارزار تنبیه و تحقیر رجوی، خانواده ی اسرای گرفتار رجوی برای دیدار فرزندان خود از سفر به عراق و حضور در اطراف کمپ لیبرتی دست بردار نیستند. پدران پیر و مادران حسرت به دل باز امیدوارند و دعا می کنند هرچه زودتر عزیزان خود را در بغل گیرند و غرق بوسه نمایند، ولی کلیدداران فرقه تمام درب و پنجره ها را بسته و دیوار بر دیوار کشیده اند، جز گلوله توپ و خمپاره یا بمب ولگرد هیچ موجود زنده و بی جانی نمی تواند به ملاقات بردگان در بند رجوی از عراق تا آلبانی برود!

تاکنون فقط خانواده جیش المختاری ها توانسته اند خود را به قلب اشرف و وسط لیبرتی برسانند و با رجوی دیدار و گفتگوی گرم نمایند. از وقتی که اشرف جنبید و لیبرتی به شدت سر تکان داد، کسی موفق به دیدار و ملاقات و اطلاع از حال و احوال زندانیان گرفتار و اسرای بیمار در فرقه رجوی نشده است. از دست شیطان توخالی، ببر كاغذی، قطب شیاد، دشمن اعراب، ایالات متحده آمریکا با آن همه ادعای دروغین دفاع از حقوق بشرش، کاری ساخته نیست. دکان داران سازمان ملل مختلف با آن کمیساریای جیره خوارشان را چه عرض کنم، همه فرمایشی و نمایشی و اجناس لوکس ویترین داران عرب اند، با حقوق بشر بیگانه و به فیض ضیافت بزم مریم رجوی مشغولند. فقط چشم من و ما به عراق تروریست زده و دولتش دوخته است که آنها هم سرگرم مبارزه با تروریست های همنوع و همجنس با رجوی یعنی داعش و همراهان هستند.
در چنین شرایطی تقاضای کمک و انتظار میزبانی از دولت عراق برای اقدام و عمل در امر دیدار و ملاقات خانواده ها با ساکنان لیبرتی مثل این است که در شرایط سخت، انتظاری بیجا از دیگران داشته باشیم. خانه ای را آتش زده اند و اهل خانواده در تلاش برای خاموش کردن شعله ها و دستگیری آتش افروز، از سوی دیگر زن همسایه و با دسته گل و شیرینی به دیدارشان آید و تقاضای دیدار با دخترشان برای امر خیری را داشته باشد!
پس از مردم و دولت عراق انتظاری غیر از اخراج آل رجوی نیست. كارشكنی رجوی، دخالت آمریكا، تروریست پذیری آلبانی، برخورد دوگانه مدعیان حقوق بشر مثل روز روشن و عیان است. تا امروز رؤیای ملاقات با اسرای گرفتار در فرقه رجوی به واقعیت نپیوسته و باید به تغییر و تحولات آینده چشم دوخت.
نوید رهایی
24 مرداد 95


پرونده سیاه

پرونده سیاهطبقه بندی: آرشیو 95،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  سخن روز،  لیبرتی، آلبانی،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: ملاقاتی هایی که هرگز به واقعیت نپیوست، لیبرتی، آلبانی، ملاقات، خانواده، رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی