نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یکی از مامورین باند رجوی، طی ماه گذشته، با معرفی خود بعنوان کارمند بنیاد شهید با این خانواده ساده لوح تماس گرفته وگفته بود که یوسف شهید شده است و اگر میخواهید جنازه اش را تحویل بگیرید به بنیاد شهید مراجعه کنید و در غیر اینصورت ...

درد دل های خواهر "یوسف خوب زمانی" بعد از بازگشت از لیبرتی

بعد از فوت پدر ومادر خانواده ، این خانم تنها یکی از خواهران یوسف است که دنبال سرنوشت برادرش میباشد.

با وجود اینکه در تمامی سفرهایش به عراق، موفقیتی درملاقات با برادرش نداشته ، اما هنوز از رمق نیافتاده و از پیگیری هایش خسته نشده است.

او در تمامی اعزام ها اعلام آمادگی میکند و میگوید که باوجود سختی راه و بازماندن از کار و عدم موفقیت های مکرر ، بازهم امیدواراست که برادرش راببیند.

این خانم این بار هم به لیبرتی رفته بود واین سخنان را در ورودی ترمینال تبریز وهنگام بازگشت به خانواده های استقبال کننده میزد.

اومی گفت بازهم به دنبال برادرم خواهم رفت وبالاخره اورا بدست خواهم آورد!

حتی یوسف به هرجا خارج از عراق هم که منتقل شود، به آنجا هم خواهم رفت.

خانم خوب زمانی می گوید که دراطراف لیبرتی، کسانی ازتبریزی ها، یوسف را در داخل یک اتوبوس دیده اند و من یقین دارم که او زنده است و در آنجاست.

لازم به ذکر است که یکی از مامورین باند رجوی، طی ماه گذشته، با معرفی خود بعنوان کارمند بنیاد شهید با این خانواده ساده لوح تماس گرفته وگفته بود که یوسف شهید شده است و اگر میخواهید جنازه اش را تحویل بگیرید به بنیاد شهید مراجعه کنید و در غیر اینصورت، بنیاد راسا اقدام به دفن و کفن یوسف خواهد کرد!!


درد دل های خواهر

این خواهر و فامیلانی ازاین خانواده ، سرکشی های زیادی به بنیاد شهید تبریز وتهران داشته اند وزمانی که متوجه شدند که سازمان با آنها بازی روانی میکند واین ارتباط ازطرف سازمان و ازبرای کسب اطلاعات است ، به پیگیری های بی حاصل خود ومراجعه به ادارات وبنیاد شهید ، خاتمه داده و به لیبرتی رفتند.

 بدنبال این تماس تلفنی فریبکارنه ی سازمان با این خانواده وبه زحمت انداختن آنها،  این خواهر خستگی ناپذیر اظهار میدارد که من سازمان را اینقدر حقه باز وکثیف نمی دانستم وحالا که دانستم، تازه می فهمم که برادرم دچار چه دردسر بزرگی شده ومن درآینده  چه کارهای سختی برای رهائی او و دیدارش در پیش رو دارم!

بعدالتحریر:

یوسف خوب زمانی جزو سری اخیر اعزام شدگان به آلبانی بوده است و خانم خوب زمانی درجریان این انتقال قرار گرفته و میگوید که جان برادرم نسبت به گذشته، کمتر درمعرض خطر است که جای خوشحالی دارد ولی من ول کن درخواست ملاقات نبوده و به راه های دیدن برادرم فکر کرده وعمل خواهم نمود.

او گفت که به هنگام زیارت کربلا، قسم خوردم تا آخرین لحظه دنبال سرنوشت برادرم باشم واز مولای خود خواستم که حامی من دراین راه سخت باشند .

خانواده های حاضر درمراسم استقبال

 

منبع: انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی

شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  آرشیو 95،  تهران،  خانواده،  استان ها،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)، 
برچسب ها: یوسف خوب زمانی، لیبرتی، سازمان، انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی، آلبانی، بنیاد شهید،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی