نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

درگیری نزدیک پایگاه تروریستی مریم رجوی در فرانسه(27 مرداد 95)

دو نفر از اعضای جدا شده از فرقه تروریستی رجوی(منافقین)، به دلیل اعتراض به ربودن دخترشان به دست این گروهک تروریستی، مقابل مقر سرکردۀ این گروهک در اور سور اواز پاریس به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفتند ...


درگیری نزدیک پایگاه تروریستی مریم رجوی در فرانسه(27 مرداد 95)

اعتراف آشکار فرقۀ رجوی به شکنجۀ یک عضو سابق در خاک فرانسه

دو نفر از اعضای جدا شده از منافقین، به دلیل اعتراض به ربودن دخترشان به دست این گروهک تروریستی، مقابل مقر سرکردۀ این گروهک در پاریس به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

درگیری نزدیک پایگاه تروریستی مریم رجوی در فرانسه(27 مرداد 95)

این اعضای جدا شده از منافقین که مقیم فرانسه هستند تأکید کردند که دخترانشان درحالیکه زیر سن قانونی قرار داشتند (17 و 16 ساله) از فرانسه و کانادا به دست سردمداران فرقۀ رجوی ربوده و به عراق برده شده‌اند.
این دو نفر تأکید کردند که در ژوئیه 2015 با دریافت مجوز از پلیس فرانسه به شهر "اورسوراواز" در حومۀ پاریس مقر اقامت "مریم رجوی" و دیگر سرکردگان گروهک تروریستی منافقین رفتند.
آنان خاطرنشان کردند که این اقدام با اطلاع و حضور ژاندارمری محل انجام شد.
آن دو نفر همچنین با در دست داشتن عکس‌های دخترانشان و شرح ربوده شدن و قطع ارتباط آن‌ها با دنیای بیرون از جمله با خانواده هایشان به شهرداری آن شهر مراجعه کرده، و خواستار فشار به مریم رجوی برای ارتباط با فرزندانشان شدند.
این دو عضو جدا شده از گروهک تروریستی منافقین تأکید کردند که خانم شهردار و معاونش به گرمی از آنها استقبال کرده و از این موضوع به شدت متأثر شدند، و آنان را به سالن جلسات شهرداری راهنمایی کرده و تلفنی از سران مقیم در مقر مریم رجوی در آن شهر خواستند، تا در محل شهرداری حضور یافته و با آنان با حضور مقامات شهرداری در مورد سرنوشت فرزندانشان گفتگو کنند.

درگیری نزدیک پایگاه تروریستی مریم رجوی در فرانسه(27 مرداد 95)

به گفته این دو نفر، سران گروهک تروریستی منافقین، نه تنها از حضور در شهرداری خودداری کردند، بلکه خطاب به خانم شهردار از پشت تلفن شروع به فحاشی به آنان کردند.
بر اساس این گزارش، برخورد سرکردگان گروهک منافقین به حدی زننده بود که شهردار اورسوراواز به شدت ناراحت شده و خطاب به این دو نفر مدعی شد: ما اصلا نمی‌خواهیم اینها در شهرمان باشند، اینها دموکراسی ادعایی شان همین است که می بینید، و آنها همیشه تلاش می‌کنند ما را بخرند و در خدمت منافع و خواسته‌های خودشان درآورند ولی ما از آنها بیزاریم.
این دو عضو جدا شده از منافقین پس از این ملاقات، در روزهای بعد نیز با اطلاع قبلی ژاندارمری محل چندین بار به شهر اورسوراواز رفته و خواستۀ خود مبنی بر آزادی ارتباط با فرزندانشان را با مسؤولان شهرداری و ژاندارمری مطرح کردند.
اما در یکی از این رفت و آمدها، به دلیل عصبانی شدن منافقین از این فعالیتها و افشاگری در شهر محل اقامت "مریم رجوی" بویژه اقدامات این دو نفر جلوی شهرداری آن منطقه مانند حمل و نشان دادن عکس‌های دخترانشان و آگاه کردن اهالی از این کار ضد انسانی گروهک منافقین، در 13 ژوئیه 2015 در جادۀ اورسوراواز هنگام بازگشت به پاریس به تعقیب آنان پرداختند و وقتی آنها در بیابان زیر یک تابلوی اورسوراواز عکس می‌گرفتند، به آنان حمله ور شدند.
این دو نفر تأکید کردند که دلیل عصبانیت منافقین این است که افشاگری‌های آنان باعث رسوایی منافقین در آن منطقه شده، زیرا آنان سالها با فریبکاری و تبلیغات دروغ مدعی آزادیخواهی!! و«مقاومت» و «مبارزه» برای دموکراسی! بودند.
عناصر گروهک منافقین پس از ضرب و شتم این دو نفر، قصد داشتند آنان را سوار خودرو کرده و با خود ببرند.
این دو عضو جدا شده خاطرنشان کردند که عناصر گروهک منافقین قصد داشتند طبق دستور سرکرده خود، آنان را به جای خلوتی ببرند و بکشند، ولی با توقف خودروهای عبوری و حضور مردم، نقشۀ آنها ناکام ماند.

مطلب فوق مربوط به سایر رسانه‌ها می‌باشد و نوید رهایی صرفا آن را بازنشر کرده است.


خبرگزاری فارس
۹۵/۰۵/۲۷

اعتراف آشکار فرقۀ رجوی به شکنجۀ یک عضو سابق در خاک فرانسه
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  آرشیو 95،  اشرف نیوز،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  پرونده،  عملیات تروریستی،  نجات یافتگان،  آقای قربانعلی حسین نژاد،  گروه تروریستی،  نقض حقوق خانواده ها، 
برچسب ها: منافقین، مریم رجوی، درگیری نزدیک پایگاه تروریستی مریم رجوی در فرانسه(27 مرداد 95)، خانواده، تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی