نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

آیت الله منتظری:
«شما جوانان اغفال شده آیا توجه دارید، که سازمان شما در خون صدها زن و مرد و بچه های معصوم که در بمباران ها و حمله های موشکی صدام به شهرهای ما به شهادت می رسند، شریک و سهیم است؟»

فرقه تكفیری- تروریستی رجوی (منافقین) در ادامه انحراف و وابستگی به بیگانگان، دست در دست رژیم جنایتكار آل سعود، بر موج ناآگاهی و ساده لوحی بعضی سوار و بر آن است تا از حماقتشان حداكثر سوء استفاده را بنماید.
انتشار نوار مشكوك و منسوب به مرحوم حسینعلی منتظری و موضعگیری او در برابر اعدام های تابستان 67، بهانه ای شد تا بار دیگر به موضوع "گروهك تروریستی منافقین از نگاه مرحوم حسینعلی منتظری" اشاره نماییم.

آیت الله منتظری:
«من جداً به این جوانان اغفال شده که هنوز در دام شیطانی و وعده های دروغ سران فاسد گروهک ها گرفتارند تذکر می دهم شما ملاحظه می کنید که خودتان را و دین و دنیای خود را فدای امیال شهوات چه کسانی می کنید، بدبخت ترین افراد کسی است که دین و دنیای خود را فدای دنیای دیگری بکند. شما اگر در گذشته شک داشتید، در ماهیت سران این گروهک ها اکنون با این رسوایی آشکار و همکاری صریح آنها با صدام و آمریکا و اسرائیل و سایر قدرت های استعماری آیا هنوز شک دارید؟»

آیت الله منتظری:
«خطر این گروهک ها و سازمان ها که من در وابستگی سران آنها هیچ شکی ندارم، برای اسلام و انقلاب از ابرقدرت ها کمتر نبود، زیرا آنها فرزندان این کشور را که می بایست در کنار دیگران در جبهه ها و دیگر سنگرها از اسلام و انقلاب و میهن اسلامی خود دفاع کنند و برای حفظ خانواده هایشان افتخار بیافرینند، اغفال و از آنان یک مشت قاتل و ضد انقلاب و مزدور بیگانه ساختند تا انقلاب را به نابودی بکشانند.»

آیت الله منتظری:
«شما جوانان اغفال شده آیا توجه دارید، که سازمان شما در خون صدها زن و مرد و بچه های معصوم که در بمباران ها و حمله های موشکی صدام به شهرهای ما به شهادت می رسند، شریک و سهیم است؟»

پرونده فرقه تروریستی رجوی (منافقین) به اندازه ای سیاه و سنگین است كه جای هیچگونه ترحم و دفاع از سران و عوامل گروهك خیانتكار رجوی نیست.
در چنین شرایطی اقدام "احمد منتظری" در انتشار فایل صوتی پدرش، چه آگاهانه باشد و چه ناآگاهانه، نوعی همسویی با رژیم تكفیری- صهیونیستی عربستان و منافقین یا به عبارتی « آب به آسیاب دشمن ریختن» است.

منبع: سایت پرونده سیاه

آدرس منبع: http://www.theblackfile.com


28 مرداد 1395


تکذیبِ فرزند منتظری تکذیب شد/ انتشار صوت منتظری درباره لزوم حمله به تمام نیروها و دیپلمات‌های آمریکایی

مطلب فوق مربوط به سایر رسانه‌ها می‌باشد و «نوید رهایی» صرفا آن را بازنشر کرده است.

طبقه بندی: اخبار،  افشاگری،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  حامیان فرقه رجوی،  نگاه،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: فرقه تروریستی رجوی(منافقین) از نگاه مرحوم منتظری، منتظری، منافقین، نوید رهایی، نوار منتظری،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی