نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

 دیدار خانواده های کرمانشاهی با سید حسین رضایی و  علی پناه فرحناکی,دو تن از نجات یافتگان فرقه رجوی

 دیدار خانواده های کرمانشاهی با سید حسین رضایی و  علی پناه فرحناکی,دو تن از نجات یافتگان فرقه رجوی . آقای سید حسین رضایی با سابقه 28 سال در فرقه رجوی اخیرأ از لیبرتی کمپ ترانزیت در بغداد فرار و خود را به نیرو های عراقی معرفی و بعد از مدت کوتاهی به خانواده اش در استان کرمانشاه پیوسته است ...
دو تن از جدا شدگان از فرقه ترور و وحشت رجوی در جمع خانواده های استان کرمانشاه دست به افشاگری و روشنگری های تکان دهنده ای زندند.
آقای سید حسین رضایی با سابقه 28 سال در فرقه رجوی اخیرأ از لیبرتی کمپ ترانزیت در بغداد فرار و خود را به نیرو های عراقی معرفی و بعد از مدت کوتاهی به خانواده اش در استان کرمانشاه پیوسته است .

آقای علی پناه فرحناکی هم با سابقه 28 سال در فرقه به کشور آلبانی اعزام و بعد از مدت کوتاهی از کمپ رجوی در تیرانا جداشده و از طریق قانونی به کشورش ایران و خانواده اش درکرمانشاه پیوسته است .
این دو جدا شده مکانیزم های انسان کشی و پیچیده و مستمر ومدام رجوی برای به بند کشاندن مریدان و اسیران خود به طور مبسوطی توضیح داده و باز کردند.

 دیدار خانواده های کرمانشاهی با سید حسین رضایی و  علی پناه فرحناکی

خانواده هایی که فرزند و یا عزیزی در چنگ رجوی اسیر دارند مشتاقانه سخنان این دو اسیر رها شده را دنبال می کردند و با مهیج شدن و تاسف بار بودن بلاهایی که رجوی سر عزیزانشان آورده اند اشک می ریختند .
آقای رضایی در جواب به این سئوال خانواده ها می خواستند توضیح دهد که مگر می شود یک انسان 28 سال در یک  محیط سخت و فشار و تحقیر زندگی کند اما نتواند برای رهایی خود قدمی بردارد ؟ گفت آیا یک جسم بی جان و شیئ و وسیله ای تا وقتی یک انسان آنرا جابجا نکند به خودی خود حرکتی دارد ؟ ما همگی به اشیا و وسیله ای بی جان در دست رجوی مبدل شده بودیم و این همان راز و رمز انقلاب درونی  رجوی ها بود که قدم به قدم با روش های الگو گرفته شده از تجربیات فرقه ها به قلب و ذهن و ضمیر ما پیشروی کردند و هرآنچه از اراده و ذات آدمیت بود برداشت و به جای آن حقارت و تسلیم کاشتند و ما طی سالها تکرار و تکرار به وسیله ای بی اراده تبدیل شده بودیم .
آقای فرحناکی با بازگو کردن نمونه ها و فاکت هایی از عکس العمل ها و واکنش های افراد در مواجهه شدن با صدای مادران پشت سیاج اشرف و لیبرتی و فشارهای تشکیلات رجوی برای سرکوب کردن این واکنش ها فضای مادی وملموسی در مقابل خانواده ها قرار داد و خانواده ها با ترفندهایی که فرزندان آنها با آن گرفتار شده اند آشنا شدند .

خانواده ها در طول جلسه و درپایان جلسه خود را ملزم به پیگیری وضعیت اسیرانشان در چنگ رجوی می دانستند وخواستار کمک جداشدگان برای رهایی عزیزانشان شدند .
جداشدگان با تجربه ای که در طول دوران فعالیت خانواده ها داشتند تنها و تنها راه نجات اسیران صدای خانواده و حرکت خانواده به عنوان تلنگرتعیین کننده می دانند و تاکید داشتند .
در پایان همه مادران حاضر طوماری را به امضا رساندند و ازمجامع حقوق بشری و ملل متحد خواستار یاری و استمداد شدند.

منبع: انجمن نجات مرکز کرمانشاه
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵

طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  آرشیو 95،  تهران،  خانواده،  استان ها،  لیبرت نیوز،  نوید نیوز،  اخبار روز،  نجات یافتگان،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: سید حسین رضایی، لیبرتی، آلبانی، خانواده، نوید رهایی، انجمن نجات مرکز کرمانشاه،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی