نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 1 شهریور 1395
سازمان مجاهدین به فرقه ای آمریکایی، صهیونیستی، سعودیسم، مافیایی و ایران ستیز تبدیل شده است. در باب جنایت و خیانت حد و مرزی نمی شناسد، تابع زمان و مكان نیست، به فرقه ای چندگانه سوز با خدمات ویژه به بیگانگان تبدیل شده است که از دینار سعودی تا دلار آمریکایی و ریال عربی را می بلعد و قورت می دهد! ...

نوید رهایی

فرقه بازار مشترک و سهامی عام رجوی، همان سازمان عاقبت به شر مجاهدین خلق است که از فراز دهه پنجاه به فرود تروریستی و ضد ملی و مردمی دهه 60 تا امروز گرفتار گشت. رجوی، رند تروریست مكار بر مرکب ریاست و رهبری گروه سوار و شیادانه آن را به بیراهه و بیابان حجاز کشاند. از جنگلهای بهشت گونه مازندران آن را ربود و به شنزارهای گرم و تفتیده عراق و خار مغیلان عربستان دچار كرد.
مجاهدین وامانده و یتیم، روزگاری تکیه بر مردم و خلق ایران داشتند، گهگاهی سنگ دفاع از حقوق بشر و حمایت از دیگر مظلومان جهان از جمله فلسطین را به سینه می زدند، ولی امروز درست در مقابل مبارزان و متضاد با اهداف و آرمان های اولیه مجاهدان به پیش می روند.
سازمان مجاهدین به فرقه ای آمریکایی، صهیونیستی، سعودیسم، مافیایی و ایران ستیز تبدیل شده است. در باب جنایت و خیانت حد و مرزی نمی شناسد، تابع زمان و مكان نیست، به فرقه ای چندگانه سوز با خدمات ویژه به بیگانگان تبدیل شده است که از دینار سعودی تا دلار آمریکایی و ریال عربی را می بلعد و قورت می دهد! رجوی در موارد خاص و مصلحتی، علف سوز و استخوان خوار است!

از مخفی الدوله طبسی تا پیرگماشتگان پا پتی برای امرار معاش، ماندگاری ذلت بار و عرض اندام تمام عیار به هر خفت و خواری متوسل می شوند، برای خائنان دهر مهم نیست که کجایند و به چه کاری مشغولند و اربابشان کیست؟
رجوی خودفروخته ای تمام عیار، مزدور، تروریستی بیمار، ورشکسته ای تب دار است که بین جهات اصلی و فرعی از شرق تا غرب جهان جولان می دهد، میمون وار تقلید می کند و ساده لوحان را به دور خود جمع می نماید. بارها در ویلپنت و امسال در بورژه پاریس سیرک نمایشی برپا کرده تا شاید بزرگنمایی کاذب علاج دردش گردد، ولی جز رسوایی و بدنامی دستاوردی نداشت.

بعد از سقوط صدام، حیران و سرگردان در جستجوی اربابان دیگر بود، به هر خس و خاشاکی چنگ زد و گماشته شیوخ دیالی تا متخصصان رمالی گشت. چقدر در اشرف سفره چرم و رنگین گسترد و شام و ناهار با هدایای گران داد تا عده ای را اطراف خود جمع کند. عرب های بادیه نشین عراق تا شام آمدند، خوردند و بردند و... ولی روز موعود از پنج میلیون و دویست هزار نفر كذایی حتی یک نفر هم برایش تره خرد نکرد، اشرف را از دست داد و ساکن آغلستان آمریکایی ها در کمپ لیبرتی شد، حالا هم که وضعش معلوم و سرنوشتش منفور و محکوم است، باید هرچه زودتر قبل از رسیدن پائیز دمش را روی کول گذارد و زوزه كشان از عراق خارج شود.
موتور رجوی روزی با سوخت دلار و دینارهای نفتی عراق و حقوق میلیون صدام روشن بود و امروز ماشین تروریستی و دستگاه جاسوسی اش با سوخت آل هرزه، روغن آمریکایی و ضد یخ اسرائیلی روشن است. فرقه ای چندگانه سوز که به هر کس و ناکسی خدمات رسانی می کند تا ظاهراً زنده و سرپا بماند، ولی اینگونه زندگی ذلت بار و ننگین، گماشته و نوکر اجنبی بودن مرگ مطلق است، بدتر از آن مرگی مدل تركی الفیصل که به دنبالش «مرحوم» آید و احساس و عواطف حضار را به وجد آورد.

متأسفانه در غیاب ناشی از تبخیر فیزیكی مسعود رجوی، چند هزار نفر ربات مسخ شده، از روح و روان تهی گشته، بردگان مفلوک و غلامان مجبور در لیبرتی و آلبانی گرفتار شده اند، دست و پا می زنند، فریادشان به جایی نمی رسد، به آنها گفته اند که اول و آخر دنیا همینجاست که شما در آن زندانی شده اید. انسان های بیگناهی که چوب ساده لوحی، صداقت و تنبلی خود را می خورند. آنها مجبورند کورکورانه اطاعت و فرمانبری کنند، لب به انتقاد و اعتراض نگشایند تا مسعود در برزخ نلرزد و مریم در شمال پاریس خوش باشد و خوشگذرانی کند! ای کاش اسرای فرقه هم برای ادامه اطاعت از رئیس، رهبر، هادی و هدایت کننده حق انتخاب و اختیاری داشتند.
در حقیقت چندگانه سوزی، عامل وابستگی مطلق، ستم مضاعف و مصیبت عظما است. وقتی اسیر و زندانی رجوی، حتی بعد از گم و گور رهبر اجازه جدایی، فرار و آزادی نداشته باشد، بیچاره آن اسیری که حتی اجازه ملاقات چند دقیقه ای با خواهر و برارد، پدر و مادر خود را نداشته باشد؛ ولی مریم رجوی هر لحظه در حال تغییر رنگ و تحول وابستگی، مزدوری، جایجای و خوشخدمتی در دستگاه و دربار اربابان قدیم و جدید است. در باب تنوع در مزدوری، خیانت به مردم و میهن ایران حد و مرزی نمی شناسد، ولی زیردستان گرفتارش را به زنجیر و زندان کشیده تا هیزم قدرت طلبی و زیاده خواهی هایش گردند.
نوید رهایی
1 شهریور 1395طبقه بندی: آرشیو 95،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  سخن روز،  پرونده،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: فرقه چندگانه سوز رجوی با خدمات ویژه، رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی