نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 2 شهریور 1395
مریم رجوی به مکه می رود!

ترسم به کعبه نرسی ای اعرابی،

این ره که تو می روی به ننگستان است.

حج

مریم رجوی به مکه می رود!

رژیم قرون وسطایی عربستان، در راستای جذب، حمایت و بازیافت گروههای تروریستی و بکارگیری آنها جهت عملیات تروریستی در منطقه از جمله ایران، فرقه تروریستی رجوی (منافقین) را زیر پوشش علنی و رسمی خود قرار داده است. هنوز چند هفته ای از شرکت ترکی الفیصل رئیس اسبق استخبارات عربستان در شوی تبلیغاتی- تروریستی بورژه پاریس نگذشته که دیدار محمود عباس، خائن خودفروخته فلسطینی نما با مریم رجوی در پاریس صورت گرفت.

آل سقوط با سوءِ استفاده و تطمیع گروه تروریستی رجوی و مهره های معلوم الحالی چون محمود عباس، در صدد است تا با بسیج مزدورانش مانور قدرت بدهد، ولی با توجه به سوابق و پرونده سابق رجوی، شاه سلمان یهودی تبار سعودی قبل از اینکه بتواند از این تروریست های سوخته و ساقط شده بهره ای ببرد، ضعف و زبونی خود را به نمایش می گذارد. مریم رجوی و مگسان دور او، عددی نیستند که به شمار آیند و روزی بکار روند.
ای کاش شیوخ شکمباره آل سقوط از تروریست پروری صدام و عاقبت بیست سال حمایت سیاسی- نظامی رژیم بعث عراق از منافقین ضد خلق دست عبرت بگیرند و تحت هیچ شرایطی به این عنصر نامطلوب، تروریست بد ذات و منفور نزدیک نشوند، گویا تیر عشوه های شیطانی مریم قجر بر قلب سلطان و وزرای ابتر و اسقاطش نشسته و بی قرارشان کرده، وگرنه کعبه کجا و شاه مهره افتضاح و ننگی چو مریم رجوی کجا!

بعد از دیدار پاریس احتمال می رفت که رژیم سعودی به بهانه مناسک حج از بیوه رجوی دعوت کند و آن را به کاخ های سلمان شاه بکشاند. یادآوری می شود مسعود رجوی سرکرده فرقه تروریستی منافقین بعد از دیدار با صدام دیکتاتور عراق، به زیارت عتبات عراق رفت که فیلمشان در آرشیو فرقه موجود است؛ حالا نوبت بانوی قجری، مریم رجوی است که به ماه عسلی دیگر برود. هنوز از خبر مرگ شوهر دومش بیش از یک ماهی نگذشته که رسم و رسوم خانوادگی را زیر پا گذاشته، جامه سیاه مسعود را از تن بدر و پاره پاره کرده، در حال بزک و آرایش برای پرواز به سوی خانه بخت و نشستن بر تخت شاه سلمان است. مناسك حج حاجیه تروریست مكار، بهانه است.

پیرزن عجوزه ای که گوی سبقت از هر جوان و نوجوانان ربوده، کسی حریفش نمی شود، هرگز بیم و ترس به دل راه نمی دهد. درست در سالی که مردم ایران توسط رژیم سعودی از زیارت خانه خدا و مناسک حج 95 تحریم شده اند و در آستانه سالگرد کشتار فاجعه آمیز حجاج منا هستند، مریم رجوی از سوی شاه سلمان دعوت شده تا به مکه برود!

نوید رهایی
2 شهریور 1395


طبقه بندی: اخبار،  افشاگری،  آرشیو 95،  جنگ روانی،  نوید نیوز،  منافقین، آل سعود و وهابیت،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  ایران ستیزی،  سران فرقه رجوی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: مریم رجوی به مکه می رود!، عربستان منافقین، حج، تروریست، نوید رهایی، ترکی الفیصل،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی