نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 7 شهریور 1395
این روزها شاهد کوچ تروریست های ورشكسته، رانده شدگان اشرف و ترانزیت موقتان لیبرتی از عراق به آلبانی و اروپا هستیم، تروریست های دشمن خلق، مردم آزاران بیگانه پرست، جاسوسان بدبختی که هنوز از خواب غفلت بیدار نشده اند و نمی دانند در چه باتلاق و لجنزاری گرفتارند.
تروریست های رجوی نشان، روزگاری کورکورانه، چشم و گوش بسته خانه و خانواده را ترک کردند، دنباله روی از رجوی و ره باطل در پیش گرفتند. ساده لوحان ظاهربین برای رسیدن به سراب آزادی و میعادگاه واهی تا عراق و اشرف جستند، ولی جز دروغ و فریب چیزی ندیده و نیافتند. اكنون بعد از چند دهه آوارگی کوه و بیابان به زور و اجبار راهی فرنگ شدند تا لباس پناهندگی پوشند و سریال سرگردانی و شکست را تا لب گور ادامه دهند.

این روزها شاهد کوچ تروریست های ورشكسته، رانده شدگان اشرف و ترانزیت موقتان لیبرتی از عراق به آلبانی و اروپا هستیم، تروریست های دشمن خلق، مردم آزاران بیگانه پرست، جاسوسان بدبختی که هنوز از خواب غفلت بیدار نشده اند و نمی دانند در چه باتلاق و لجنزاری گرفتارند.
رجوی طی عملیات مهندسی شست و شوی مغزی آنها را به ربات های فرمانپذیر و بی اراده تبدیل کرده است که قدرت تصمیم گیری و انتخاب راه و چاه را ندارند. كولی وار از جایی به جای دیگر ییلاق و قشلاق كنند. روزگاری در اشرف و لیبرتی، امروز در آپارتمان های چند طبقه آلبانی مثل مور و ملخ با ترافیک سنگین تروریستی روبرو شده اند.

تروریست فراری و اخراجی های پاریس، دوباره به سرزمین ارباب و خانه اجنبی برگشته اند. خدا می داند آمریکا و همدستانش چه خواب شومی برای رجوی دیده اند. دوستی با خرس و خزیدن به آغوش گرگ عاقبت تلخی دارد.

روزی یکی از مسئولین دولت آلبانی وعده داد و گفت: ما به پناهندگان مشمول قرارداد جان كری (پناهندگی در برابر بسته حمایتی) که از عراق به آلبانی آمده اند، آموزش زندگی اجتماعی، خودکفایی، قانون پذیری و ... می دهیم. یعنی اینکه دولت آلبانی از تروریست هایی که دستشان به خون مردم ایران و عراق آلوده است، هر کدام دارای پرونده سیاه و جرم سنگینی مرتکب شده اند و تحت تعقیب پلیس بین المللی هستند شهروند خوب می سازد! ولی تا زمانی که سایه شوم رجوی بر سر پناهندگان کمپ آلبانی برقرار است، آنها آموزش پذیر نیستند و به شهروند قانونمدار و پایبند مقررات اجتماعی تبدیل نمی شوند، مگر اینکه از زیر سر یوغ بردگی و بندگی رجوی آزاد و رها شوند.
از مجموع تقریبی 3400 نفر از ساکنان اشرف و احتساب سران فراری و متواری، جداشدگان و مفقودین، جان باختگان درگیری های زمینی و موشکی، تاکنون، بعلاوه بیش از دو هزار نفری كه به کشور آلبانی انتقال یافته اند، هنوز حدود 600 نفر زن و مرد در لیبرتی در صف اخراج به سر می برند.
کوچ فرقه رجوی باعث ترافیک سنگین تروریست ها در آلبانی و ایجاد بحران امنیتی در اروپا شده است، زیرا با توجه به اوضاع تروریست زده ی جهانی، کنترل و نگهداری سران تحت تعقیب و تروریست های آموزش دیده در اروپا مشکل است.

اگر مقامات اروپایی فکر و چاره ای برای کنترل و مهار تروریست های وارداتی (گروه رجوی) نکنند در آینده نزدیک باید شاهد عوارض وخیم فعالیت آزادشان باشند، فعالیتی که دودش به چشم مردم و دولت ها خواهد رفت و آنها به اشتباهشان پی خواهند برد.
دولت آلبانی پذیرش گروه تروریستی رجوی را بعنوان وسیله جلب حمایت مالی آمریکا قبول کرد، بدترین شیوه ای که در نوع خود بی نظیر است، بازی با آتش و بنزین است، تروریست هایی که به جان و مال مردم عراق رحم نکردند، اکنون مستأجر تحمیلی مردم آلبانی شده اند.

به هر روی کوچ تروریست ها از عراق به اروپا بدفرجام است و آینده تیر و تاری به دنبال دارد. در چنین شرایطی کلیه افراد گرفتار در چنگال رجوی باید هرچه سریعتر از صف شیطانی- تروریستی او جدا شوند و فریب وعده و وعیدهای دروغ دشمنان خلق و حائنان میهن را نخورید.

نوید رهایی
7 شهریور 95
طبقه بندی: افشاگری،  آرشیو 95،  تحلیل روز،  آلبانی، تیرانا،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  تروریست اروپایی (M K O)،  لیبرتی، آلبانی،  اخراج و انتقال،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: کوچ تروریست ها از عراق به آلبانی، کوچ تروریست، آلبانی، ترافیک سنگین تروریست ها، تروریست های وارداتی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی