نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 9 شهریور 1395
پای درددل های فاطمه شکوری، مادر اسداله دیزجی

من اسداله را را در رویاهای خود و بنحوی که خود دوست دارم، پرورش میدهم!
یک روز در ذهنم مجسم میکنم که ازدواج کرده و دارای فرزندان پری چهره ایست! این کودکان و نوه های خیالی من، مادر بزرگ گویان دنبال من راه میافتند و عالم خیالی مرا سرشار از شوق و شادی می کنند.
پای درددل های فاطمه شکوری، مادر اسداله ایزجی

این مادر زجر کشیده، هنوز خاطرات روزها و ماه های قبل از انقلاب 1357 را فراموش نکرده و به هنگام صحبت با من، جابجا از این خاطرات نقل میکند.
پسرش اسداله هم جزو کسانی بوده که در درگیری های خیابانی مردم با نیروهای شاه ، تیر خورده و نام جانباز بخود گرفته و تحت پوشش نهاد مربوطه قرار داشته و مستمری های قانونی مربوطه را دریافت میکرده است!
فاطمه خانم میگوید  که پسر من بد شانس و ساده لوح بود و بسادگی در تور باند رجوی گرفتار شد که البته تنبلی وبی توجهی من و پدرش هم دراین گرفتاری فرزند جانبازم، تاثیر داشت و حالا که او بدست رجوی اسیر شده، ما مدام به خودمان انتقادات جدی وارد میکنیم که البته فایده ای ندارد ومرغ ازقفس پریده است!
بلی ما باید آن موقع هوشیار بوده وحواس مان را جمع میکردیم که مانع شکار فرزندمان توسط رجوی گردیم که  نکردیم وتاوان سنگین انرا هم پرداختیم!
با وجود اینکه این فرزند دلبندم به آلبانی منتقل شده و میگویند آنجا خمپاره و... جان بچه ام را تهدید نمیکند که ازاین بابت راضی هستم، اما ازآنجا که پسرم قادر به تماس با ما نیست، اورا همچنان یک اسیر دستان رجوی ها دانسته و دراین رابطه، ناراحتی ونگرانی ام ، همان اندازه است که موقع حضور پسرم درعراق بودم!
این مادر رنج کشیده میگوید که من هم شبیه اغلب مادران، صبح زود برای تهیه ی صبحانه برای شوهرم و فرستادن او به محل  کار، بیدار میشوم.
همینکه این شریک زندگی ام خانه را بقصد کار ترک میکند، پشت تلفن می نشینم ودرانتظار شنیدن صدای اسداله میمانم.
این انتظار مرا از پای درمیآورد !!
من همیشه به جمع جوانانی که دریک جا نشسته وسرگرم گفتگو وخنده های خاص جوانی میشوند ، توجه دارم وهمواره آرزومیکنم که اسداله من هم دربین آنها باشد !
دریغ از یکبار دیدن صورت او که حالا نمیدانم به چه شکلی درآمده است!!
من بارها رجوی را دردرون دل مورد خطاب قرار داده واز او می پرسم که جوانم به کدامین گناه است که ازدهه ها پیش باید زندانی تو باشد؟!
البته که جوابی درکار نیست!!

فاطمه شکوری، مادر اسداله دیزجی


من اسداله را را در رویاهای خود و بنحوی که خود دوست دارم، پرورش میدهم!
یک روز در ذهنم مجسم میکنم که ازدواج کرده و دارای فرزندان پری چهره ایست!
این کودکان و نوه های خیالی من، مادر بزرگ گویان دنبال من راه میافتند و عالم خیالی مرا سرشار از شوق وشادی میکنند. اما وقتی پای خروج ازرویاها و بازگشت به دنیای تلخ واقعی بمیان میآید، همه چیز تیره وتار است و ...
سعید

منبع: انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی
دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵


 طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  نامه های سرگردان،  آرشیو 95،  استان ها،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: فاطمه شکوری، اسدالله ایزچی، انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی