نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 10 شهریور 1395
دهه 60 را می توان دهه ترور، فرار رجوی، جذب نیرو و انتقال آنها به عراق برای عملیات های تروریستی و سرکوب مردم عراق نامید. گروهها و تیم های عملیاتی فرقه رجوی یک شبه تقویت شدند و ارتقاءِ یافتند، خیلی زود به ارتش آن هم ارتش آزادیبخش تبدیل شدند. بخشی از تسلیحات ارتش عراق از توپ و تانک در اختیار نیروهای رجوی گذاشته شد.
نگاهی مختصر به دهه 60 و جایگاه فرقه تروریستی رجوی

بعد از پیروزی انقلاب 57 سازمان مجاهدین به جذب نیرو، سازماندهی هواداران، جمع آوری و انبار سلاح و تبلیغات سیاسی روی آورد. به موازات فعالیت سیاسی، خط نفوذ در دستگاهها و ارگان های دولتی را به پیش بردند تا اینکه بر سر تقسیم قدرت، سهم پست و ریاست رجوی، اختلاف و تضاد افتاد.
انتظار رجوی از نمایندگی مجلس فراتر رفت و کاندید ریاست جمهوری شد، ولی به علت شرکت نکردن در انتخابات، رأی ندادن به قانون اساسی، بی توجهی به قانون و کناره گیری از مسیر حرکت مردم انقلابی ایران، صلاحیتش تأیید نشد و حسرت رئیس جمهور شدن را برای همیشه به گور برد.
به تدریج اختلاف بالا گرفت، وسوسه های مبارزه مسلحانه (آن هم در شرایطی که رژیم بعثی عراق به کشورمان حمله و هجوم نظامی کرده بود) آرامش و قرار رجوی را گرفته بود، مجاهدین در دوره شاه دست به اسلحه بردند و بعد از انقلاب 57 هوس نارنجک بازی و تیراندازی کردند. خیلی زود به روی مردم بی گناه و انقلابی ایران رگبار گشودند. استارت فاز نظامی یا آغاز عملیات تروریستی و ضد مردمی توسط سازمان مجاهدین خلق زده شد و سیل خون جوانان، پیرمردان و پیرزنان از سراسر کشور در هر شهر و روستا جاری شد. فقط به این دلیل که رجوی تشنه قدرت بود، اداعای سهم ریاست بیشتر از حق خود را داشت، وسوسه شیطانی وجودش را فرا گرفته بود. متاسفانه هواداران ساده لوح و فریب خورده نیز هیزم تنور جاه طلبی و خودبزرگ بینی اش شدند.

رجوی بعد از شروع و شدت گرفتن عملیات های تروریستی در تابستان 1360 به همراه بنی صدر از ایران فرار کرد و به پاریس گریخت. در فرانسه بدام استخبارات عراق و فرستاده صدام افتاد. به او وعده بیشمار دادند، تا به خدمت صدام درآید. سرکرده گروهك منافقین بدون توجه به عوارض و عواقب پیوستن به صدام و رفتن به عراق، با خدم و حشم خود به بغداد رفت و در آنجا بساط تروریستی اش علیه مردم ایران را گسترد. سالها جنایت آفرید، خیانت کرد، هزاران جوان بی گناه را فریب داد و به میدان آتش فرا خواند. از سوی دیگر صدام از هرگونه حمایت مالی- نظامی و سیاسی به رجوی دریغ نکرد، پایگاه و پادگان های زیادی از شمال عراق (کردستان) تا جنوب (بصره) را در اختیار مجاهدین (خیانتكاران دشمن خلق) گذاشت.
پادگان اشرف یکی از پایگاههای اهدایی صدام به رجوی بود که تا سالهای اخیر در اختیار فرقه تروریستی منافقین قرار داشت.

دهه 60 را می توان دهه ترور، فرار رجوی، جذب نیرو و انتقال آنها به عراق برای عملیات های تروریستی و سرکوب مردم عراق نامید. گروهها و تیم های عملیاتی فرقه رجوی یک شبه تقویت شدند و ارتقاءِ یافتند، خیلی زود به ارتش آن هم ارتش آزادیبخش تبدیل شدند. بخشی از تسلیحات ارتش عراق از توپ و تانک در اختیار نیروهای رجوی گذاشته شد. عملیات آفتاب و چلچراغ و اشغال مهران و انهدام سنگرهای مرزی را در پرونده سیاه خود ثبت کردند تا اینکه قطعنامه 598 از سوی ایران پذیرفته شد و بین ایران و عراق آتش بس برقرار شد. به محض آتش بس ارتش خصوصی صدام (آزادیبخش رجوی) با بیش از هزار خودروی نظامی انباشته از نفر و سلاح و مهمات به صورت کاروان راهپیمایی، مسیر جاده قصر شیرین و کرمانشاه را در پیش گرفت تا سه روزه خود را به تهران و میدان آزادی برسانند. استقبال دندان شكن، تاریخی مردم و ارتش ایران تمام خواب و خیال های رجوی را نقش برآب کرد، فروغش به دروغ و غروب و مرگ محتوم انجامید.
رجوی در همین هنگام به زندانیان هوادار که در جریان فعالیت و عملیات تروریستی دستگیر شده بودند و محکومیت خود را می گذراندند، دستور داده بود که به محض آغاز عملیات ارتش آزادی دست به شورش زنند، از زندان بگریزند و به نیروهای فاتح مجاهدین بپیوندند. زندانی بی خبر، ناآگاه، ساده لوح، خام خیال و زودباوری که فکر می کرد رجوی مجاهد است و مجاهدین واقعاً فدائیان خلق و پیشگامان آزادی هستند، پیام و پیغام رجوی را پذیرفته و جرم خود را از آنچه قبلاً مرتکب شده بود بیشتر کرد.
رجوی با عملیات تروریستی غروب جاویدان خبر از کشته و مجروح کردن 200000 پاسدار و بسیجی رژیم داد و هفته ها تبلیغات راه انداخت و به جنایاتش اعتراف کرد. همان تبلیغات رجوی زمینه ساز برخورد با زندانیان خاطی و فریب خورده و تجدید نظر محكومیت آنها شد.

امروز کسی از خون های به ناحق ریخته هزاران شهروند ایرانی، قربانیان خشونت و ترور رجوی در کوچه و خیابان ها حرفی نمی زند؛ 17000 تن ایرانی توسط تیم های تروریستی رجوی به خاک و خون کشیده شدند. خون پاکشان به ناحق بر زمین ریخته شد، هزاران سرباز ایرانی در مرزهای ایران و عراق هدف نیروهای رجوی قرار گرفتند، دو دهه جاسوسی فرقه رجوی و همکاری او با صدام بماند و بعد جاسوسی هسته ای، مزدوری آمریكا، اسراییل، سرویس های اطلاعاتی غرب و نوكری رژیم آل سعود را به پرونده اش اضافه شد.
از رجوی مظهر ظلم و جنایت هرچه بگویم و بنویسم کم است، برای چند روزی نشستن بر اریکه قدرت به هر جنایتی دست زد، خیانت ها کرد، نسل فنا حاصل چند دهه مردم ستیزی فرقه تروریستی رجوی است.
حالا هم که اوضاعش معلوم و منفور است. رجوی صدام، اشرف، لیبرتی و عراق را از دست داده و اكنون از شهری به کشوری خانه بدوش است. با خفت و خواری امروز را به فردا می رساند. پیوسته آمریکا و اسرائیل و شاه سلمان سعودی ورد زبانش است، باز از خیانت و ایران ستیزی دست بردار نیست، چون تشنه قدرت و معتاد ریاست است.

نوید رهایی
10شهریور 1395
طبقه بندی: افشاگری،  آرشیو 95،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  سخن روز،  پرونده،  گروه تروریستی،  خیانت ، 
برچسب ها: هه 60 و جایگاه فرقه تروریستی رجوی، دهه ترور، فرار رجوی، جذب نیرو، خشونت و ترور، رجوی صدام، اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی