نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رسانه های ایرانی روز پنجشنبه(4 شهریور 95) گزارش دادند هواپیمایی با 155 سرنشین از اعضای سازمان مجاهدین خلق (منافقین) در تیرانا (پایتخت آلبانی) به زمین نشست.یکی از مقامات ارشد وزارت خارجه آلبانی در این باره می گوید: "در دو سال اخیر، آلبانی بیش از 1000 نفر از اعضای این گروه را پناهندگی داده است".
برنامه آلبانی برای پذیرش 3 هزار عضو مجاهدین خلق (منافقین)

به گزارش عصر ایران به نقل از پایگاه خبری بالکان سایت، رسانه های ایرانی مدعی اند که قرار است در این ماه 676 نفر از اعضای این گروه به آلبانی منتقل شوند. وزیر کشور آلبانی این گزارش را رد نکرده است اگر چه جزئیاتی از روند انتقال اعضای مجاهدین خلق به آلبانی در ماه آگوست هم ارائه نداده است.

یکی از منابع وزارت کشور آلبانی می گوید:"دولت آلبانی در سال 2013 توافقنامه ای برای تسهیل ورود اعضای این گروه به کشور امضا کرد".

حدس زده می شود این توافق با ایالات متحده امضا شده و اعضای ایرانی آن باید از کمپ لیبرتی در عراق به تیرانا منتقل شوند.

یک منبع در وزارت کشور آلبانی گفت که براساس این توافق، مجاز به گفتن آمار دقیق کسانی که وارد این کشور شدند نیست و این مسئله اطلاعات حساسی را در معرض خطر قرار می دهد.

در مارس 2013، سالی بریشا، نخست وزیر وقت آلبانی در بیانیه مشترکی که پس از دیدار با باربارا لیف، معاون وزارت خارجه ایالات متحده و مارتین کوبلر، فرستاده سازمان ملل به عراق، منتشر کرد قسمت هایی از این توافق را آشکار ساخت.

در همان زمان دولت آلبانی پیشنهاد پذیرش 219 نفز از منافقین را ارائه داد. با این وجود اطلاعاتی درباره این توافق به صورت رسمی وجود ندارد.

صدای آمریکا در ماه فوریه گزارش داده بود شمار اعضای گروه مجاهدین خلق که به آلبانی می آیند ممکن است بیش از 3000 نفر باشد. یکی از مقامات ارشد وزارت خارجه آلبانی در این باره می گوید: "در دو سال اخیر، آلبانی بیش از 1000 نفر از اعضای این گروه را پناهندگی داده است".

"پم داکینز" خبرنگار، اطلاعات این مسئله را از جان کری به دست آورده است. داکینز در مقاله ای که برای صدای آمریکا نوشته بود از اطلاعاتی که از طریق همسفری با جان کری، وزیر خارجه آمریکا در سفر 14 فوریه به تیرانا، به دست آورده بود اشاره کرد.

مقاله داکینز همچنین نشان می دهد که کری از دولت آلبانی برای تلاش هایش در خصوص اعطای پناهندگی به اعضای مجاهدین خلق (منافقین) تشکر کرد. اگرچه این مسئله تا زمانی که کری با رهبران سیاسی کشور دیدار نکرده بود، به صورت عمومی گفته نشد.

عصر ایران
11 شهریور 1395
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  لیبرتی، آلبانی،  پرونده،  حامیان اروپایی رجوی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: برنامه آلبانی برای پذیرش 3 هزار عضو فرقه تروریستی رجوی، آلبانی، سالی بریشا، تروریست، مجاهدین منافقین، عصر ایران،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی