نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 12 شهریور 1395
مژگان پارسایی اهل لرستان و بزرگ شده اهواز و از اعضای فرنگ رفته تشکیلات رجوی است. بعد از سرنگونی صدام بعنوان جانشین رجوی در اردوگاه اشرف و کمپ لیبرتی نقش ایفاء می کرد او به همراه صدیقه حسینی و مهدی برائی با نام مستعار احمد واقف (معروف به احمد واق؛ واق) و تنی چند از سران جنایتکار رجوی به اروپا فرار کردند.

مژگان پارسائی كیست؟

مژگان پارسائی كیست؟
مژگان پارسایی از نگاه جداشدگان

مژگان پارسائی که بعد از سرنگونی صدام بعنوان رجوی در اردوگاه اشرف و کمپ لیبرتی نقش ایفاء می کرد او به همراه صدیقه حسینی و مهدی برائی با نام مستعار احمد واقف (معروف به احمد واق؛ واق) و تنی چند از سران جنایتکار رجوی به اروپا فرار کردند.

مژگان پارسایی

مژگان پارسائی از سال ۷۵ از طرف رجوی به سمت فرمانده قرارگاه جلولا یکی از مقر های اهدائی صدام به رجوی برگزیده شد.
از همان سالی که مژگان پارسائی فرماندهی مقر جلولا را بعهده گرفت به همراه مهدی برائی (احمد واقف) در اعزام تیمهای تروریستی برای ترور و خمپاره اندازی در شهرهای داخل ایران نقش اول بازی می کردند.

مژگان پارسائی همچنین در سرکوب اعضاء مخالف نقش اصلی داشت:
- برگزاری نشستهای موسوم به دیگ (تحت فشار قرار دادن روحی و جسمی) اعضائی که مخالف بودند.
ـ زندانی کردن و بعد تحویل دادن اعضاء ناراضی به زندان ابوغریب در عراق.
- فرستادن اعضاء ناراضی به میدان مین بین عراق و ایران و به رگبار بستن از پشت سر.
- ناپدید کردن اعضاء ناراضی توسط تیمهای حذفی که برگزیده شخص مژگان پارسائی در قرارگاه جلولا بودند (اعضاء تیم حذف از فرماندهان و مسئولین فرقه در هر قرارگاه بودند که در آن زمان در جلولا ۲ تیم حذفی بود) افشین علوی که هم اکنون نقش سخنگوی مریم قجر در اردوگاه اورسوراواز را بعهده دارد یکی از اعضای تیم حذف بودند؛ علی اکبر انباز با نام مستعار یوسف یکی دیگر از اعضاء تیم حذف بود؛ علیرضا امام جمعه که با نام رضا امامی از عراق به آلبانی فرار کرده هم یکی دیگر از اعضاء تیم حذف بود و …

مژگان پارسائی از جمله اولین زنانی بود که در نزد رجوی به رقص رهائی مشغول بود، در حرمسرای رجوی فعال بود، از سری اول زنانی بود که به عقد رجوی درآمد.

مژگان پارسائی برای خوشخدمتی به رجوی در قرارگاه جلولا فشار بر اعضاء را به نقطه ای رسانده بود که چند نفر دست به خودکشی زدند و از جمله احمد رضاپور بر اثر فشارهای این زن جنایتکار دست به خودکشی زد.

مژگان پارسائی در اعزام تیمهای تروریستی به داخل ایران به همراه مهوش سپهری، مهدی برائی (احمد واقف) نقش اساسی داشت از جمله:
ــ اعزام تیمهای تروریستی برای ترور و خمپاره زدن به تهران
ــ اعزام تیمهای تروریستی برای شلیک خمپاره در کرمانشاه و استان ایلام
ــ اعزام تیمهای تروریستی برای منفجر کردن لوله های نفتی در غرب کشور
ــ اعزام تیمهای آموزش دیده فدائیان و گارد جمهوری صدام برای مین کاری و کار گذاشتن بمب های کنترل از راه دور در جاده های مواصلاتی به پاسگاههای ایران
ـ اعزام تیمهای کماندوئی برای حمله به پاسگاههای مرزی ایران و این کماندوها آموزش بمب سازی؛ کار گذاشتن بمب؛ کشتن انسان حتی بدون سلاح؛ تک تیراندازی؛ زندگی در شرایط سخت و .. را دیده بودند از جمله این افراد افشین علوی بعنوان یکی از تیمهای تروریستی را در قرارگاه جلولا بعهده داشت و مهران کاکاوند هم یکی از فرمانده های تیمهای کماندوئی بود که هم اکنون در اروپا مستقر شده است.

از دیگر جنایات مژگان پارسائی که بعنوان جانشین رجوی در اردوگاه اشرف و کمپ لیبرتی حضور داشت ایجاد درگیری بین پلیس عراق و اعضاء نگونبخت بود که منجر به کشته شدن دهها تن از اعضاء نگونبخت شد.

همچنین مژگان پارسائی بعنوان جانشین رجوی به اسارت نگه داشتن اعضاء و اجراء دستور منع ملاقات اعضاء با خانواده هایشان و دستور حمله به خانواده هایی که پشت درب اردوگاه بد نام اشرف و یا دیوارهای کمپ لیبرتی مستقر می شدند.

از دیگر جنایات مژگان پارسائی، درست کردن زندان با همدستی اشغالگران امریکایی به نام سرهنگ فیلیپس و سرهنگ مارتین که اعضاء جداشده را در بدترین شرایط در زندان تیف بیش از ۴ سال نگه داشتند و بطور خاص در زمان فرماندهی سرهنگ فیلیپ و سرهنگ مارتین به سفارش شخص مژگان پارسائی و عباس داوری و زهره اخیانی و دیگر سران فرقه بدترین فشارهای روحی و جسمی از طرف جنایتکاران امریکائی اعمال می شد که در هر دادگاهی با صدها شاهد قابل اثبات است.

در زمان دستگیری مریم قجر توسط پلیس فرانسه مژگان پارسائی در اردوگاه اشرف چندین تیم برای انجام عملیات تروریستی علیه منافع فرانسه تشکیل داده بود و در جمع محدودی که صحبت می کرد ادعا کرد در صورتیکه دولت فرانسه بازداشت مریم قجر طولانی کند یا اتفاقی برای مریم قجر به افتد با ریختن سیانور و سمهائی که می توانند درست کنند درآب صدها فرانسوی را به هلاکت برسانند!

مژگان پارسایی اهل لرستان و بزرگ شده اهواز و از اعضای فرنگ رفته تشکیلات رجوی است. که با همسرش جلال شریفی در کشور آمریکا به خوشگذرانی مشغول بودند.
مژگان پارسایی خارجه نشین در سال1376 همراه با مریم قجر به عراق می رود او ابتدا به سمت معاون و کمی بعد به فرماندهی مرکز دوم در جلولا منصوب می شود و برای نشان دادن خوشخدمتی و سرسپردگی بیش از حدش با بیگاری گرفتن و فریب بسیاری از اعضای جدید مرکز دوم در جلولا، تیم های متعدد عملیاتی برای حمله به خاک میهن تشکیل داده و همه را هم یکی یکی به کشتن می دهد.

مژگان پارسایی در کارنامه خود برگ ننگین شرکت در عملیات موسوم به مروارید (انتفاضه شعبانیه) را دارد، عملیاتی که منجر به کشته شدن 25000 تن از مردم مظلوم کرد و شیعه عراق شد. مزدوری و ستون پنجم ارتش عراق؛ به بند کشیدن اعضای ناراضی و مانع خروج بسیاری از آنان شدن از برگ های ننگین دیگر او می باشد. مژگان پارسایی همچنان تحت تعقیب سازمان قضایی عراق و در لیست اینترپل می باشند.

تیم های عملیاتی جهت انفجار لوله های نفت و در کردن چند خمپاره به سمت مراکز دولتی ...گسیل می شدند تا با اینکار به زعم رجوی، حکومت ایران را آشفته و سرنگون کنند و در این مسیر هر تعداد هم نفر که کشته شوند اعم از چوپانی که در مرز باشد یا آدم های بیگناه کوچه و خیابان و کارکنان دولتی و هرگونه همکاری با استخبارات عراق و وطن فروشی نیز... بهای انقلاب بود!

مژگان پارسایی به پاس آن خوشخدمتی ها و اطاعت کورکورانه از اوامر رجوی در سال 1380 به عنوان باسمه ای مسئول اول منصوب شد و از آن پس تا 6 سال این عنوان را یدک می کشید و بعد هم رجوی او را بعنوان جانشین در اشرف اعلام کرد.
وی یکی از زنان سرسپرده و بسیار شقی است که معتقد بود بایستی تا سر حد امکان از نفرات بیگاری کشید که فرصتی برای فکر کردن و اندیشیدن نداشته باشند و زنان و مردانی را که بنای مخالفت با او را داشتند به زیر می کشید و برای تصاحب مقاوم اول به کسی رحم نمی کرد.
سابقه وی در سرسپردگی و بی رحمی برای قربانیان فرقه آشناست و اکثر جلسات مغزشویی و شکنجه روحی افراد از سال 1382 به بعد توسط او انجام می شد، او با فریب و بی رحمی زنان و مردان کمپ را مورد تهاجم و توهین و تمسخر قرار داده و موجب شکنجه های روحی و فشارهای متعدد می شد تا در پستش باقی بماند. در طی حکمرانی او در کمپ اشرف و لیبرتی و بنا به گفته خودش بیش از نود درصد کارش حفظ نیروها در عراق بوده است. به عبارتی یک دهه فشار کارهای یدی طاقت فرسا و فشار مضاعف روانی با برگزاری جلسات سهمگین فرقه ای برای جلوگیری از فرار و زندانی کردن نفرات.
حاصل کار وی به کشتن دادن بیش از صد تن در کمپ اشرف و لیبرتی و سربه نیست شدن و خودکشی تعدادی دیگر از جمله مهری موسوی، مینو فتحعلی، یاسر اکبری نسب، شمس الله گل محمدی، احمد رازانی، آلان محمدی، فائزه اکبریان و زهرا فیض بخش ... بوده است.

نوید رهایی
10 شهریور 95
مژگان پارسایی (رقیه مشهدی آقا )

    
مژگان پارسایی (رقیه مشهدی آقا ) متولد تربت جام بازجو و شکنجه گر گروه نفاق است که در قتل و آزار اعضایی که تمایل به جدا شدن داشتند نقش دارد.

مسؤولیت پادگان اشرف در مقطعی در اختیار پارسایی بود. وی در نشستهای درونی این سازمان می گفت : " ما جنگ مسلحانه را تعطیل نخواهیم کرد ولی بنا به مصالحی به تعویق خواهیم انداخت".

 در جریان بازداشت مریم رجوی در پاریس مژگان پارسایی اولین کسی بود که بحث خودسوزی را پیش کشید و خودش اولین داوطلب خودسوزی بود. اولین جمله ای هم که در این رابطه گفت این بود که : برای آزادی مریم ارزش دارد که هست و نیست خودمان را در قرارگاه اشرف، برای او به آتش بکشیم جا دارد و باید برای همیشه همه چیزمان را برای مریم در قرارگاه اشرف به آتش بکشیم. البته اینها همه ترجمان پیام مسعود رجوی بود که از زبان مژگان بیان می شد. به این صورت که ما باید در هر نقطه از دنیا و از هر گونه توان و قدرت و امکانات برای آزادی مریم استفاده کنیم. می گفت: هر کجا که مجاهدی نفس می کشد در سراسر این کره خاکی باید آماده باشد که هست و نیست خود را در طبق اخلاص بگذارد و برای آزادی مریم به آتش بکشد.

 مژگان پارسایی که بعد از حمله آمریکا به عراق به عنوان جانشین مسعود و مریم رجوی در اشرف تعیین شد پس از مدتی به علت طراحی نقشه فرار از عراق از سمت خود خلع گردید.
هابیلیان

مرداد 19, 1389   طبقه بندی: اخبار،  افشاگری،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  زنان،  پرونده،  لرستان، 
برچسب ها: مژگان پارسائی كیست؟، مروارید، عملیات تروریستی، رقیه مشهدی آقا، تربت جام،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی