نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 12 شهریور 1395
نابودی ماهواره اسرائیلی "عاموس 6"، که به دلیل انفجار موشک "فالکن 9" در عملیات پرتاب آزمایشی دیروز رخ داد، رؤیای مشترک فیسبوک و "اسرائیل" را نابود کرد.


ماهواره فیس بوک منفجر شد+ فیلم


به گزارش گرداب به نقل از "اسکای نیوز"، شرکت فیسبوک که 195 میلیون دلار در این پروژه سرمایه گذاری کرده بود، قصد داشت با پرتاب این ماهواره، مناطق دورافتاده افریقا را تحت پوشش اینترنت قرار دهد.
انفجار موشک "فالکن 9" – که توسط شرکت امریکایی "اسپیس اکس" تولید شده است – و به دنبال آن انهدام ماهواره "عاموس 6"، ضربه ای سخت به پروژه مشترک فیسبوک و صنایع هوافضای رژیم اسرائیل وارد کرد.
اسحاق بن اسرائیل، رئیس آژانس هوافضای رژیم صهیونیستی هم به نوبه خود گفت که انهدام این ماهواره اسرائیلی در جریان انفجار "فالکن 9" رخ داد، ضربه شدیدی به صنایع ارتباطات ماهواره ای این رژیم وارد کرد.
به گزارش خبرگزاری رویترز، "بن اسرائیل" گفت که این ضربه بسیار شدید آینده صنایع ماهواره ای این رژیم را به طور جدی زیر سئوال می برد.
وی به کانال 10 تلوزیون این رژیم گفت که حتی اگر شرکت ارتباطات ماهواره ای بتواند بحران آینده را از سربگذراند و تصمیم به ساخت ماهواره دیگر بگیرد، ساخت ماهواره جایگزین، حد اقل سه سال طول می کشد.
ماهواره "فاکن 9" در جریان پرتاب آزمایشی آن در پایگاه نیروی هوایی "کیپ کاناورال" فلوریدا منفجر و همراه با آن ماهواره اسرائیلی "عاموس 6" نابود شد.
گفتنی است حامی مالی این ماهواره اسرائیلی، شرکت فیسبوک بود. این ماهواره قرار بود روز شنبه به فضا پرتاب شود.

۱۲ شهریور ۱۳۹۵

طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 95،  نوید نیوز، 
برچسب ها: ماهواره فیس بوک منفجر شد، ماهواره اسرائیلی "عاموس 6"، انفجار موشک "فالکن 9"، فیسبوک،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی