نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

منافقین در حال از دست دادن نفوذ خود در رسانه‌ها هستند

پایگاه تحلیلی آمریکایی(لوبلاگ)در گزارشی نوشت، علیرغم آنکه گروهک تروریستی منافقین، حامیانی در آمریکا دارد اما این گروه در حال از دست دادن نفوذ خود در رسانه‌ها است.
گزارش لوبلاگ؛

به گزارش مشرق، پایگاه تحلیلی آمریکایی «لوبلاگ» در گزارشی نوشت به نظر می‌رسد حضور علنی منافقین نمایانگر آن است که این گروه در حال از دست دادن نفوذ خود در رسانه‌ها هستند.

این گزارش سپس در توضیحات خود افزود، اتهامات این گروه در زمینه برنامه هسته‌ای ایران بعد از آن تردیدهایی را برانگیخت که بعنوان مثال مشخص شد که شواهد تصویری از آنچه که منافقین آن را تأسیسات غنی‌سازی «لویزان 3»  نامیدند، در واقع تصاویر قدیمی از یک شرکت ایرانی تولیدکننده درب‌های نسوز بوده است.

طبق این گزارش، با اینحال، سوابق لکه‌دار این گروهک تروریستی در ارائه اطلاعات معتبر داخل ایران، موجب نشد که حمایت واشنگتن از این گروه متوقف شود و اخیراً این گروه از نزدیک با کشورهای عرب خلیج‌فارس دیدار کردند.

جدیدترین ادعای منافقین که در روزنامه انگلیسی «دیلی میل» به صورت اختصاصی به چاپ رسید، این بود که ایران، 60 هزار مبارز حامی «بشار اسد» رئیس‌جمهوری سوریه را فرماندهی می‌کند و از سال 2011 تاکنون یکصد میلیارد دلار در سوریه هزینه کرده است و اینکه ایران یک پست فرماندهی مخفی در نزدیکی فرودگاه دمشق دارد.

پایگاه آمریکایی لوبلاگ با اشاره به این ادعای گروهک تروریستی نوشت، حمایت ایران از دولت سوریه مسئله عجیبی نیست اما میزان مشارکت ایران در سوریه اگر صحت داشته باشد، به این مفهوم است که ایران بسیار بیشتر از از آنچه که قبلاً گمان می‌شد، سرمایه‌گذاری کرده است اما گزارش دیلی‌میل از این ادعای منافقین شواهدی را ارائه نداد که نشان دهد ایران، نیروهایی را رهبری می‌کند که تعداد آنها بیشتر از ارتش سوریه است.

شاخه سیاسی گروهک تروریستی منافقین موسوم به «شورای ملی مقاومت ایران» روز اول سپتامبر جلسه بحث‌ و گفت‌وگو با موضوع «نقش مخرب ایران در جنگ سوریه» در واشنگتن برگزار کردند و «کنت کاتزمن» یک کارشناس برجسته ایران در سرویس تحقیقات کنگره نیز قرار بود در آن شرکت کند.

با اینحال، «علی صفوی» سخنگوی تشکل موسوم به شورای ملی مقاومت اعلام کرد که کاتزمن در نشست بحث و گفت‌وگوی گروهک تروریستی منافقین مشارکت نکرد و در یک جلسه فوری کنگره شرکت کرده است.

این گزارش نوشت، مشاهده نام کاتزمن در لیست افرادی که قرار است در این نشست حضور داشته باشند، جای تعجب داشت زیرا پیشتر او مطالب انتقادی درباره این گروه نوشته است. به عنوان مثال در سال 2010 او گزارش کمیته تحقیقات کنگره را نوشت که بخشی از آن به منافقین تخصیص داده شده بود و آنها را بعنوان مدافعان «مارکسیسم مخلوط با اصول اسلام» توصیف کرد که البته منافقین این مسئله را انکار می‌کنند.

وی درباره گروهک تروریستی منافقین گفته است، برخی گروهها از زمان آغاز به کار خود، به جایگزین کردن نظام ایران متعهد هستند و از خشونت برای رسیدن به اهداف خود استفاده کردند و اگر ارتباطی با جنبش فتنه (جنبش سبز) داشته باشند این ارتباط بسیار ضعیف است و در این صورت نشان می‌دهد که اینگونه جنبش‌ها به دنبال تسلط بر هرائتلافی هستند که ممکن است نظام ایران را سرنگون کنند.

پایگاه لوبلاگ سپس ادامه داد، در حالیکه منافقین و بسیاری از حامیان این گروه در آمریکا، این گروه را بعنوان یک گروه قانونی از مخالفان ایران تلقی می‌کنند اما کارشناسان بی‌طرف ایران معتقدند که این گروه از زمانیکه تصمیم گرفت در دوران جنگ هشت ساله ایران و عراق از «صدام حسین» حمایت کنند، محبوبیت و مشروعیت خود در ایران را از دست داد.
منبع: فارس
۱۵ شهریور ۱۳۹۵طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 95،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: لوبلاگ، منافقین، لویزان 3، شورای ملی مقاومت ایران،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی