نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

انجمن نجات مرکز گیلان : خدا رجوی را لعنت کند که چنین بلای خانمان سوزی برایمان آورده وزندگی مان را ازهم پاشانده است. انتظار داشتم وحید من ضمن اشتغال بهتر در ترکیه خرج آور خانه مان باشد که خود موجب دردسر دیگری شد که تنها و تنها رجوی مسبب آن است. خدا ریشه اش را بخشکاند و از بین ببرد." ...

 پیام مادر

من یک مادرم طاقت ندارم دوری جگر گوشه ام را !
خانم محترم مهدوی مادر محمدرضا(وحید)یوسفی عضو گرفتار در مافیای رجوی امروز در دفترانجمن نجات گیلان حاضر شد و ضمن استمداد از مجامع بین المللی و وجدانهای بیدار بشری برای نجات جان فرزندش از تشکیلات سیاه رجوی گفت: " من یک مادرم و طاقتم طاق آمده. چرا گوش شنوایی برای شنیدن و رسیدگی به دردهایمان پیدا نمی شود؟

من به تمام عالم با صدایی رسا وبلند اعلام می کنم که 15 سال پیش رجویها فرزندم را درترکیه ربودند و با مکروحیله و دروغ و به بهانه اشتغال بهتر به عراق و به پادگانهای نظامی خودشان بردند. فرزندم فریب خورد واغفال شد طوریکه از تاریخ اسارتش مطلق خبری از ایشان ندارم و تنها از انجمن نجات خودمان شنیدم که فرزندم در شمار انتقال یافتگان به کشور  آلبانی بوده و از زندانی به زندانی دیگر انتقال یافته است.
من متعجب هستم چرا آلبانی!؟ آلبانی که خودش فقیر و بدبخت است ومحتاج ونیازمند. خب معلوم است که خریداری می شود چه ازجانب دولتمردان حامی مجاهدین وچه بتوسط خود رجوی. مگر رجوی کم پول بادآورده دارد. هم اینک هم عربستان واسراییل وغیره وذالک دارند حمایتش می کنند تا این اجیرشده ها را چماقی بکنند علیه ملت ما.
من ازانتقال فرزندم به آلبانی زیاد هم خوشحال نیستم. درست است که ازتیررس بمب و راکد درعراق ناامن رسته ولی انتقال به آلبانی نیز تماما در چنبره مخوف رجویها است.
الان دوماه است که فرزندم درآلبانی است ولی اجازه یک تماس با من مادرسالمند وچشم انتظاربگیرد. من از کی وکجا شکایت بکنم . چه روزگارغریب و ناجوانمردانه ای است نازنین. در عصر ارتباطات و تکنولوژی پیشرفته من نتوانم با تنها فرزند پسرم ولویک تماس تلفنی داشته باشم.
خدا رجوی را لعنت کند که چنین بلای خانمان سوزی برایمان آورده وزندگی مان را ازهم پاشانده است. همسرم مریض وتحت تکلف خودم هست مضافا براینکه دخترانم را نیزدارم رسیدگی می کنم درحالیکه انتظار داشتم وحید من ضمن اشتغال بهتر در ترکیه خرج آور خانه مان باشد که خود موجب دردسر دیگری شد که تنها و تنها رجوی مسبب آن است. خدا ریشه اش را بخشکاند و از بین ببرد."
خانم محترم مهدوی ضمن اعلام آمادگی وانجام هرعمل ممکن وناممکن برای نجات تنها پسر نازنینش افزود " آلبانی که سهل است چنانچه فرزندم به سایرکرات هم منتقل شود بدنبالش خواهم رفت تا از شررجوی شیطان برهانم تا به رجوی اثبات شود که زر و زور و تزویزجاودانه و پایدارنمی ماند و روزی نه چندان دور حقایق پشت ابرها و تاریکیها روشن و آشکارخواهند شد و آنگاه روسیاهی به زغال می ماند وبس ."

انجمن نجات
16 شهریور 1395طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  نامه های سرگردان،  آرشیو 95،  تهران،  خانواده،  استان ها،  آلبانی، تیرانا،  نوید نیوز،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نامه خانواده ها ،  نامه به اسرای فرقه، 
برچسب ها: محمدرضا(وحید)یوسفی، محترم مهدوی، آلبانی، نوید رهایی، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی