نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 16 شهریور 1395
نوید رهایی : رجوی فرصت های طلایی برای انتقال فرقه از عراق به اروپا را از دست داد. مزدور ورشكسته، خواب بازگشت به دوران صدام زیستی و قدرت نمایی دوباره در اشرف را می دید. از بس کارشکنی کرد و مانع تراشید که عاقبت به مصیبت آلبانی گرفتار آمد.

نوید رهایی
قدر عافیت کسی داند که به مصیبتی گرفتار آید.

از اشغال عراق و سقوط و سرنگونی صدام یک دهه و اندی گذشت. در این مدت، رجوی فرصت های طلایی برای انتقال فرقه از عراق به اروپا را از دست داد، برده دار فرقه اگر عاقلانه فکر می کرد و سماجت بیهوده به خرج نمی داد، امروز مجبور نبود در گوشه ای از کشور کوچک آلبانی بایگانی و انبار شود. مگر تعیین تكلیف عاقلانه و جاسازی عامه پسند دو- سه هزار نفر ساکنان اشرف چقدر جا وقت می خواست و امکانات لازم داشت؟
رجوی به جای راه حل صحیح و عبور از بحران های قابل علاج، پا به پای بقایای بعثی و گروههای تروریستی، مردم ستیزی را به پیش برد، بدون اینکه ذره ای به فکر مشکلات خود و اعضای گرفتار در اشرف و لیبرتی باشد.
مزدور ورشكسته، خواب بازگشت به دوران صدام زیستی و قدرت نمایی دوباره در اشرف را می دید. از بس کارشکنی کرد و مانع تراشید که عاقبت به مصیبت آلبانی گرفتار آمد.
بیچاره اسرای گرفتار و در بند رجوی که نه اجازه فرار و جدایی داشتند و نه توان قدمی به پیش دارند. دنباله رو و مطیع سرکرده و رهبری بودند که خودش گمراه زمانه و ترسوی بزدلانه لقب گرفت، حالا هم دست از پا درازتر، سربه سنگ خورده و ناتوان، ورشکسته میدان، فرار را بر قرار ترجیح و به کوچ اجباری و تحمیلی از عراق به آلبانی تن داده است.

رحوی ظاهراً با حمایت اربابان خونخواری چون آمریکا، اسرائیل و رژیم سعودی توانسته است از باتلاق عراق بگریزد و در مرداب آلبانی فرود آید، یعنی بین بد و بدتر، بدترین را انتخاب کرده است.
مسعود و مریم را چه غم و اندوهی در دل است، وقتی خودشان در خانه امن، غرق در ناز و نعمت، عیش و عشرت به خوشگذرانی مشغولند، ولی جماعت بیمار، بردگان غمبار، اسرای مفلوک و ربات های معذور را در آلبانی بایگانی و زندانی کرده اند تا برای عملیات تروریستی و جاسوسی پرورش یابند و روی به کار آیند.

آمریکا و اسرائیل در رأس آنها عربستان سعودی هیچ دینار و دلاری را بدون برنامه ریزی نقشه و هدف شوم برای گروه تروریستی رجوی هزینه نمی کنند. تروریست های ورشکسته و آوارگان مستقر در آلبانی برده و بنده زر خرید اربابان ریز و درشتی هستند كه برای روز مبادا خریداری، ذخیره و زندانی شده اند تا شاید روزی علیه ایران بکار آیند، درست همان طوری که صدام، رجوی و را به خدمت گرفت و روزی چون دستمال کاغذی مصرف شده آن را پرت و روانه زباله دان کرد.
کوچ نشینان آلبانی، آن روزی به انحراف و اشتباه خود پی می برند که خیلی دیر است و فرصتی برای رهایی و جدایی ندارند.

در چنین شرایطی وظیفه كلیه زندانیان و زندانبانان فرقه مافیایی رجوی از لیبرتی تا آلبانی و اورسوراواز پاریس، بیدار شدن از خواب غفلت و تصمیمی انقلابی و رهایی بخش است، تا بتوانند هرچه زودتر خود و همراهانشان را از زیر یوغ بردگی و بندگی رجوی آزاد و رها نمایند، در غیراینصورت باید در انتظار قربانی شدن، سوختن و نابودی خود باشند که در حقیقت آب به آسیاب رجوی ریختن است و با دست خود سقوط کردن در ته چاه و غرق شدن در منجلاب مرگبار است.

با بررسی پرونده سیاه و سراسر تیره و تار رجوی از چند دهه قبل تا امروز، به این نتیجه خواهیم رسید که بی توجهی، سهل انگاری، بی تفاوتی، تنبلی، اطاعت و تقلید کورکورانه از سران فرقه، اشتباهی عظیم و جبران ناپذیر به دنبال دارد که حاصل آن پشیمانی سخت و عمر برباد رفته است. پس چه بهتر اعضاءِ و افراد گرفتار در آلبانی و دیگر پایگاههای فرقه، به فکر نجات و رهایی خود و همراهانش باشند. کار امروز را به فردا نیندازند که وقت دیر است و فرصت چندانی برای نجات از فرقه مافیایی رجوی نمانده است.
به امید رهایی از فرقه تروریستی رجوی.
نوید رهایی
16 شهریور 95
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 95،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  لیبرتی، آلبانی،  پرونده، 
برچسب ها: باتلاق آلبانی، پرونده سیاه، رجوی، فرقه رجوی، تروریست، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی