نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 17 شهریور 1395
دلیل شاهزاده سعودی با بکار گیری واژه مرحوم در خصوص مسعود رجوی که میتواند دور از واقعیت هم نباشد خود را از گذشته منفور سازمان خلاص کرده است. شاید سازمان مجاهدین خلق تصور کند که اعلام خبر مرگ مسعود رجوی ...

 ابراهیم خدابنده


در مقاله کوتاه قبلی با عنوان “مرحوم همیشه بیدار” اشاره کردم که در تماس با یک دوست انگلیسی متوجه شدم که عبارت “همیشه بیدار” در فرهنگ انگلیسی می تواند مترادف با متوفی باشد.
بعد از این مقاله ارتباطی با یک دوست ایرانی در انگلستان داشتم که اینطور توضیح میداد:

علاوه بر این، مریم رجوی در سخنرانی ۱۹ تیر خود زمانی که به تعریف و تمجید از شوهرش مسعود رجوی پرداخت او را با آرش کمانگیر مقایسه کرد که حدود مرزهای ایران زمین را مشخص نمود و گفت که مسعود رجوی هم کاری مشابه او در خصوص آزادی انجام داده است.

این دوست در ادامه مطرح نمود:

قابل توجه است که آرش بعد از گذاشتن تیر در چله کمان و پرتاب آن برای مشخص کردن مرزهای ایران زمین بلافاصله درگذشت و به این ترتیب خود را قربانی این کار نمود. شاید مریم هم خواسته در لفافه اشاره ای در همین رابطه داشته باشد که مسعود رجوی جانش را برای مشخص کردن مرزهای آزادی داده است.

و اما دوست دیگری از قول یک روزنامه نگار عرب در لندن برایم نوشته است:

مشکل عربستان برای نزدیک شدن به سازمان مجاهدین خلق و حمایت علنی از آن سابقه تروریستی و خصوصا همکاری با صدام حسین و همچنین سابقه نقض حقوق بشر در خصوص اعضای خودش است. عربستان سعودی مایل است که با سازمان مجاهدین خلق بدون مسعود رجوی که باید مسئول مستقیم تمامی این سوء سابقه شناخته شود همکاری نماید. به همین دلیل شاهزاده سعودی با بکار گیری واژه مرحوم در خصوص مسعود رجوی که میتواند دور از واقعیت هم نباشد خود را از گذشته منفور سازمان خلاص کرده است. شاید سازمان مجاهدین خلق تصور کند که اعلام خبر مرگ مسعود رجوی سازمان را متلاشی خواهد کرد اما سعودی ها اینطور فکر نمیکنند و معتقدند که حذف مسعود رجوی و اعلام خبر مرگ او اتفاقا راه را برای حمایت و دادن کمک ها به این سازمان باز می نماید.”

به اعتقاد من سازمان مجاهدین خلق چه با مسعود رجوی و چه بدون او به بن بست مرگباری رسیده و به هیچ عنوان تحت هیچ شرایطی قابل استفاده برای هیچ کس نیست. اگر این فرقه به هر شکل و طریقی قابل استفاده بود تابحال صد بار آمریکائی ها از آن استفاده کرده بودند. سعودی هم از سر استیصال دارد بی جهت به سازمان مجاهدین خلق مضمحل چوب میزند تا بلکه دوباره سرپا شود.

ابراهیم خدابنده

17 شهریور 95طبقه بندی: اخبار،  افشاگری،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  نجات یافتگان،  آقای ابراهیم خدابنده، 
برچسب ها: ابراهیم خدابنده، مسعود رجوی، مرحوم همیشه بیدار،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی